FUTBALLPROGRAM

NB I
12. FORDULÓ
17.15:
Debreceni VSC–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II – élő eredménykövetés az NSO-n!
17. FORDULÓ
13.30:
Békéscsaba 1912 Előre–Soroksár SC
13.30: Vác FC–Gyirmót FC Győr (Budapest, Szamosi Mihály Sporttelep)
13.30: Nyíregyháza Spartacus FC–Szeged-Csanád Grosics
13.30: Kazincbarcika–Aqvital FC Csákvár (Putnok)
17.00: Duna Aszfalt TLC–Budaörs
17.00: FC Ajka–Dorogi FC
17.00: Budafoki MTE–Szombathelyi Haladás
17.00: MTK Budapest–BFC Siófok
17.00: Vasas FC–Szolnoki MÁV FC  

NB III
14. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
13.30:
Ceglédi VSE–FC Hatvan
13.30: Jászberény–ESMTK
13.30: Tiszaújváros–Eger SE
13.30: Balassagyarmati SE–Füzesgyarmat
13.30: Sényő–Gyöngyösi AK
13.30: Debreceni EAC–Diósgyőri VTK II
13.30: Ózdi Kohász SC–Debreceni VSC II (Hatvan)
13.30: Tállya–Putnok FC
KÖZÉP-CSOPORT
13.30: FC Dabas–Iváncsa
13.30: Dunaharaszti MTK–Dunaújváros
13.30: Pécsi MFC–Kelen SC
13.30: THSE-Szabadkikötő–Szentlőrinc
13.30: Bp. Honvéd II–Szekszárdi UFC (Csepel)
13.30: Kecskeméti TE–Kozármisleny
13.30: Monor–Taksony
13.30: Rákosmente KSK–Dabas-Gyón FC
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Puskás Akadémia II–Komárom VSE
13.30: Veszprém–Hévíz SK
13.30: Balatonlelle–Érdi VSE
13.30: BKV Előre–Sárvár FC
13.30: Mosonmagyaróvár–Pápai Perutz FC
13.30: FC Nagykanizsa–Mol Fehérvár FC II
13.30: III. Kerületi TVE–Ménfőcsanak
13.30: Bicskei TC–Lipót SK

ANGOL PREMIER LEAGUE
12. FORDULÓ
15.00:
Manchester United–Brighton
15.00: Wolverhampton Wanderers–Aston Villa (Tv: Spíler1)
17.30: Liverpool FC–Manchester City (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
FA-KUPA
12.55:
Dover–Southend (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
13. FORDULÓ
15.00:
Rennes–Amiens
17.00: Montpellier–Toulouse
17.00: Nantes–St.-Étienne (Tv: Digi Sport3)
21.00: Marseille–Lyon (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
11. FORDULÓ
13.30:
Mönchengladbach–Werder Bremen (Tv: Sport2)
15.30: Wolfsburg–Leverkusen (Tv: Sport2)
18.00: Freiburg–Frankfurt

OLASZ SERIE A
12. FORDULÓ
12.30:
Cagliari–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)
15.00: Lazio–Lecce (Tv: Digi Sport3)
15.00: Sampdoria–Atalanta (Tv: Digi Sport1)
15.00: Udinese–SPAL
18.00: Parma–Roma (Tv: Digi Sport2)
20.45: Juventus–Milan (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
13. FORDULÓ
12.00:
Mallorca–Villarreal (Tv: Spíler2)
14.00: Athletic Bilbao–Levante (Tv: Spíler2)
16.00: Atlético Madrid–Espanyol (Tv: Spíler2)
18.30: Getafe–Osasuna (Tv: Spíler2)
21.00: Betis–Sevilla (Tv: Spíler2)

U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, BRAZÍLIA
NEGYEDDÖNTŐ

20.30:
Hollandia–Paraguay
hétfő 0.00:
Dél-Korea–Mexikó

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
10. FORDULÓ
19.00:
Chicago Bears–Detroit Lions
19.00: Cincinnati Bengals–Baltimore Ravens
19.00: Cleveland Browns–Buffalo Bills
19.00: New Orleans Saints–Atlanta Falcons
19.00: New York Jets–New York Giants
19.00: Tampa Bay Buccaneers–Arizona Cardinals
19.00: Tennessee Titans–Kansas City Chiefs (Tv: Sport2)
22.05: Indianapolis Colts–Miami Dolphins
22.25: Green Bay Packers–Carolina Panthers
22.25: Pittsburgh Steelers–Los Angeles Rams (Tv: Sport2)
Hétfő, 2.20: Dallas Cowboys–Minnesota Vikings (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
NÉGY NEMZET TORNÁJA, GDANSK
15.00:
Lengyelország–MAGYARORSZÁG

KERÉKPÁR
19.25:
pályavilágkupa, 2. nap, Glasgow (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
7. FORDULÓ
A-CSOPORT
17.00:
Mol-Pick Szeged–Elverum (norvég) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
19.00: THW Kiel (német)–Porto (portugál) (Tv: Sport1)
NŐI EHF-KUPA, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, 1. MÉRKŐZÉSEK
15.00:
Érd HC–Kubany Krasznodar (orosz) (Tv: Sport1)
18.00: Nantes Atlantique (francia)–Siófok KC
FÉRFI NB I
18.00:
Grundfos Tatabánya KC–Orosházi FKSE-Linamar

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Kaposvári KK–Atomerőmű SE

MŰÚSZÁS
9.00:
Magyar Kupa, Kaposvár

RALI
7.00:
Rallye Hungary, az Európa-bajnokság és az országos bajnokság idei utolsó futama, Nyíregyháza és környéke

RITMIKUS GIMNASZTIKA
10.15:
Magyar Kupa, Törökbálint 

RÖPLABDA
FÉRFI NB I
A-CSOPORT
16.30:
Sümegi RE–MAFC-BME
17.00: Vegyész RC Kazincbarcika–Kecskeméti RC
B-CSOPORT
16.00:
MÁV Előre-BERICAP–Fino Kaposvár

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
20.15: Világkupa, Montreal (Tv: M4 Sport)

SZAMBÓ
10.00:
világbajnokság, 3. nap, Szöul (Tv: Eurosport2)

TENISZ
ATP-VILÁGBAJNOKSÁG, LONDON
Björn Borg-csoport, 1. forduló

15.00: Novak Djokovics (szerb, 2.)–Matteo Berrettini (olasz, 8.) (Tv: Digi Sport2)
21.00: Roger Federer (svájci, 3.)–Dominic Thiem (osztrák, 5.) (Tv: Digi Sport3)
FED-KUPA-DÖNTŐ, PERTH

  4.00: Ausztrália–Franciaország

TRIATLON
Világkupa, Santo Domingo

ÚSZÁS
Világkupa, Doha