FUTBALLPROGRAM

NB I
8. FORDULÓ
16.00:
Bp. Honvéd–Ferencváros (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
12. FORDULÓ

15.00: Budaörs–ETO FC Győr (Tatabányán)
15.00: Kazincbarcika–Szombathelyi Haladás (Putnokon)
15.00: Vác FC–MTK Budapest (Balassagyarmaton)
17.00: Csákvár–Dorogi FC
17.00:
Szolnoki MÁV FC–Soroksár SC
17.00: Szeged-Csanád-GA–Békéscsaba
17.00: BFC Siófok–FC Ajka
17.00: Gyirmót FC Győr–Tiszakécske
17.00:
Budafoki MTE–Nyíregyháza Spartacus

NB III
9. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
14.30:
ESMTK–Ózdi Kohász
14.30: Ceglédi VSE–Debreceni EAC
14.30: Jászberény–Sényő
14.30: Tiszaújváros–Balassagyarmati SE
14.30: Gyöngyösi AK–Debreceni VSC II
14.30: Füzesgyarmat–Putnok FC
14.30: Eger SE–Tállya
14.30: FC Hatvan–Diósgyőri VTK II
KÖZÉP-CSOPORT
14.30: FC Dabas–Kecskeméti TE
14.30: Dunaharaszti MTK–Bp. Honvéd-MFA II
14.30: Pécsi MFC–THSE-Szabadkikötő
14.30: Szekszárd–Taksony
14.30: Szentlőrinc–Dabas-Gyón FC
14.30: Kelen SC–Rákosmente KSK
14.30: Iváncsa–Kozármisleny
17.00: Dunaújváros–Monor
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Mol Fehérvár FC II–Lipót Pékség
14.30: Érdi VSE–Bicskei TC
14.30: Veszprém–III. Kerületi TVE
14.30: Balatonlelle–FC Nagykanizsa
14.30: BKV Előre–Mosonmagyaróvári TE
14.30: Pápai Perutz FC–Komárom VSE
14.30: Sárvár FC–Puskás Akadémia II
14.30: Hévíz SK–Ménfőcsanak

ANGOL PREMIER LEAGUE
8. FORDULÓ
15.00:
Arsenal–AFC Bournemouth
15.00: Manchester City–Wolverhampton Wanderers
15.00: Southampton–Chelsea (Tv: Digi Sport1)
17.30: Newcastle United–Manchester United (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
9. FORDULÓ
15.00:
Lille–Nimes
17.00: Rennes–Reims (Tv: Digi Sport3)
21.00: Saint-Étienne–Lyon (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
7. FORDULÓ
13.30:
 Borussia Mönchengladbach–Augsburg (Tv: Sport2)
15.30: Wolfsburg–Union Berlin (Tv: Sport2)
18.00: Eintrach Frankfurt–Werder Bremen

OLASZ SERIE A
7. FORDULÓ
12.30:
Fiorentina–Udinese (Tv: Digi Sport1)
15.00: Roma–Cagliari (Tv: Digi Sport2)
15.00: Atalanta–Lecce
15.00: Bologna–Lazio (Tv: Digi Sport3)
18.00: Torino–Napoli (Tv: Digi Sport1)
20.45: Internazionale–Juventus (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
8. FORDULÓ
12.00:
Mallorca–Espanyol (Tv: Spíler2)
14.00: Celta Vigo–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
16.00: Real Valladolid–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
18.30: Real Sociedad–Getafe (Tv: Spíler2)
21.00: FC Barcelona–Sevilla (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ÚSZÓVILÁGKUPA, BUDAPEST, DUNA ARÉNA
  9.30:
előfutamok
18.00:
döntők (Tv: M4 Sport)

 
A budapesti vk-program
A magyar indulók
Az idei vk menetrendje és állása

A PROGRAM
400 m férfi vegyes
(Gyurta Gergely, Holló Balázs, Verrasztó Dávid), 800 m női gyors (Jakabos Zsuzsanna, Késely Ajna), 100 m női pillangó (Berecz Blanka, Fábián Fanni, Jakabos Zsuzsanna, Kapás Boglárka, Verrasztó Evelyn), 50 m férfi pillangó (Biczó Bence, Lobanovszkij Maxim, Németh Nándor, Pap Bálint, Szabó Szebasztián, Török Dominik Márk, Ulrich Botond, Zombori Gábor), 200 m női hát (Burián Kata, Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, Szabó Feltóthy Eszter), 100 m férfi hát (Balog Gábor, Milák Kristóf, Németh Nándor, Telegdy Ádám, Török Dominik Márk, Ulrich Botond), 50 m női mell (Békési Eszter, Fábián Fanni, Sztankovics Anna), 200 m férfi mell (Horváth Dávid, Török Dominik Márk, Verrasztó Dávid), 100 m női gyors (Fábián Fanni, Verrasztó Evelyn), 200 m férfi gyors (Biczó Bence, Bohus Richárd, Holló Balázs, Kalmár Ákos, Kozma Dominik, Milák Kristóf, Németh Nándor, Pap Bálint, Török Dominik Márk, Ulrich Botond, Verrasztó Dávid), 200 m női vegyes (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, Verrasztó Evelyn), 4x100 m mix vegyes váltó

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
5. FORDULÓ
19.00:
Carolina Panthers–Jacksonville Jaguars
19.00: Cincinnati Bengals–Arizona Cardinals
19.00: Houston Texans–Atlanta Falcons
19.00: New Orleans Saints–Tampa Bay Buccaneers
19.00: New York Giants–Minnesota Vikings
19.00: Oakland Raiders–Chicago Bears (Tv: Sport2)
19.00: Philadelphia Eagles–New York Jets
19.00: Pittsburgh Steelers–Baltimore Ravens
19.00: Tennessee Titans–Buffalo Bills
19.00: Washington Redskins–New England Patriots
22.05: Los Angeles Chargers–Denver Broncos
22.25: Dallas Cowboys–Green Bay Packers (Tv: Sport2)
Hétfő, 2.20: Kansas City Chiefs–Indianapolis Colts (Tv: Sport2)

ATLÉTIKA
VILÁGBAJNOKSÁG, DOHA
10. NAP

DÖNTŐK (Tv: Duna World)
18.05: női 100 m gát, elődöntő (Kozák Luca)
18.15: női távolugrás, döntő (Nguyen Anasztázia)
18.40: férfi 1500 m, döntő
18.55: férfi gerelyhajítás, döntő (Rivasz-Tóth Norbert)
19.00: férfi 10 000 m, döntő
19.50: női 100 m gát, döntő
20.15: női 4x400 m váltó, döntő
20.30: férfi 4x400 m váltó, döntő

CSELGÁNCS
21.00:
1. nap, Grand Slam-verseny, Brazíliaváros (Tv: Sport1)

GYORSASÁGI MOTOR
MOTOGP, THAIFÖLDI NAGYDÍJ, BURIRAM
3.40:
Moto3, bemelegítés (Tv: Spíler1)
4.10: Moto 2, bemelegítés (Tv: Spíler1)
4.40: MotoGP, bemelegítés (Tv: Spíler1)
5.40: Moto3, futam (Tv: Spíler1)
7.00: Moto2, futam (Tv: Spíler1)
8.15: MotoGP, futam (Tv: Spíler1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
SC Csíkszereda (romániai)–Debreceni EAC
17.40: Schiller-Vasas HC–Fehérvári Titánok
18.00: FTC-Telekom–Hokiklub Budapest
EBEL
17.30:
Hydro Fehérvár AV19–HC Orli Znojmo (cseh) (Tv: Digi Sport2)
TIPSPORT LIGA
17.00:
MAC Újbuda–HC Banská Bystrica (Besztercebánya, szlovák)
17.30: DVTK Jegesmedvék–Slovan Bratislava (Pozsony, szlovák)

KERÉKPÁR
13.00:
Tour of Croatia, 6. szakasz (Tv: Eurosport1)
15.15: Famenne Ardenne Classic (Tv: Eurosport1)
15.30: Eurométropole (Tv: Eurosport1)  

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ, D-CSOPORT
17.00:
Győri Audi ETO KC–IK Sävehof (svéd) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

LÓSPORT
14.50:
Nemzetek kupája, Barcelona (Tv: Eurosport2)
15.30:
Nemzeti Galopp-liga és Kincsem+ (Tv: Sport1)

MOTORSPORT
SUPERBIKE
17.30:
Egyesült Királyság bajnoksága, Donington Park, 2. futam (Tv: Eurosport2)

RALI
Wales rali, a vb 12. futama, Llandudno

RÖGBI
VILÁGBAJNOKSÁG, JAPÁN
B-CSOPORT
6.45:
Új-Zéland–Namíbia
C-CSOPORT
9.45:
Franciaország–Tonga

RÖPLABDA
FÉRFI NB I, A-CSOPORT
14.00:
Magyarország U19/U21–MAFC-BME, Rácalmás
17.00: Vidux-Szegedi RSE–Vegyész RC Kazincbarcika

TENISZ
ATP-TORNA
  8.30:
Tokió, 7. nap, döntő (Tv: Sport2)
13.30: Peking, 7. nap, döntő (Tv: Sport1)
WTA-TORNA
10.30:
Peking, döntő (Tv: Digi Sport2)

TORNA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS VILÁGBAJNOKSÁG, STUTTGART
10.00:
férfiak, selejtezők

UFC
4.00:
UFC 243, Melbourne, Robert Whittaker–Israel Adesanya

ÚSZÁS
20.00:
Indianapolis, 2. nap (Tv: Eurosport2)