FUTBALLPROGRAM

NB II
4. FORDULÓ
17.30:
 Balmazújváros–Csákvár
17.30: Vác–Dorog
17.30: Nyíregyháza–Békéscsaba
17.30: Kazincbarcika–Tiszakécske
18.00: MTK Budapest–Soroksár (Tv: M4 Sport)
19.00: Siófok–ETO FC Győr
19.00: Gyirmót–Szeged
19.00: Haladás–Szolnoki MÁV
19.00: Budafok–Budaörs
19.00: Vasas–Ajka

NB III
3. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
17.00:
 ESMTK–Füzesgyarmat
17.00: Cegléd–Gyöngyös
17.00: Jászberény–DVTK II
17.00: Tiszaújváros–DVSC II
17.00: Balassagyarmat–Putnok FC
17.00: Sényő–Tállya
17.00: DEAC–Ózd
17.00: FC Hatvan–Eger
KÖZÉP-CSOPORT
16.00:
 Iváncsa– Kelen SC
17.00: Dabas–Szekszárd
17.00: Dunaharaszti MTK–Kozármisleny
17.00: PMFC–Taksony
17.00: THSE-Szabadkikötő–Dabas-Gyón FC
17.00: Bp. Honvéd II–Rákosmente 
17.00: Kecskeméti TE–Monor
19.00: Dunaújváros–Szentlőrinc
NYUGATI CSOPORT
17.00:
 Érd–Pápai Perutz FC
17.00: Veszprém–Mol Fehérvár FC II
17.00: Balatonlelle–Ménfőcsanak
17.00: BKV Előre–Petőfi Sportkör Lipót
17.00: Mosonmagyaróvár–Komárom VSE
17.00: FC Nagykanizsa–Puskás Akadémia II
17.00: III. Ker. TVE–Bicskei Torna Club
17.00: Hévíz Sportkör–Sárvár FC

NŐI NB I
1. FORDULÓ
14.30:
 Viktória Szombathely–Kelen
17.00: Diósgyőr–Astra Hungary

ANGOL PREMIER LEAGUE
2. FORDULÓ
15.00: 
Sheffield United–Crystal Palace (Tv: Spíler1)
17.30: 
Chelsea–Leicester City (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
2. FORDULÓ
15.00: 
Saint-Étienne–Brest (Tv: Digi Sport1) 
17.00: Reims–Strasbourg (Tv: Digi Sport1) 
21.00: Rennes–Paris Saint-Germain (Tv: Digi Sport1) 

NÉMET BUNDESLIGA
1. FORDULÓ
15.30: 
Eintracht Frankfurt–Hoffenheim (Tv: Sport1)
18.00: Union Berlin–RB Leipzig (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
1. FORDULÓ
17.00:
 Deportivo Alavés–Levante (Tv: Spíler2)
19.00: Espanyol–Sevilla (Tv: Spíler2)
22.00: Atlético Madrid–Getafe (Tv: Spíler2)

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
2. FORDULÓ
22.00:
 Sporting CP–Braga (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ELŐSZEZON
22.00: 
Los Angeles Chargers–New Orleans Saints (Tv: Sport2)
Hétfő, 2.00: Minnesota Vikings–Seattle Seahawks (Tv: Sport2)

ATLÉTIKA
Gyémánt Liga-verseny, Birmingham 

GOLF
20.15: 
BMW Championship, Medinah, 4. nap (Tv: Sport1)

JÉGKORONG
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS

18.00: SchillerVasas–Levice (szlovák), Káposztásmegyer

KERÉKPÁR
15.00:
 BinckBank Tour, 7. szakasz (Tv: Eurosport1)
17.00: Arctic Race of Norway, 4. szakasz (Tv: Eurosport1)
22.00: Tour of Utah, 6. szakasz (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI FELKÉSZÜLÉSI TORNA, HAMBURG
17.30:
Magyarország–Csehország

MOTORSPORT
16.00: 
motokrossz-vb-sorozat, Imola, MX2, 2. futam (Tv: Eurosport2)
17.00: motokrossz-vb-sorozat, Imola, MXGP, 2. futam (Tv: Eurosport2)

SÍUGRÁS
13.00: 
Nyári Grand Prix, Zakopane, férfi döntő, HS 140 (Tv: Eurosport2)

SPORTLÖVÉSZET
8.00: 
25 és 50 méteres puska, pisztoly országos bajnokság (Budapest, Fehér úti lőtér)

TENISZ
20.00: 
WTA-torna, Cincinnati, döntő (Tv: Digi Sport2) 
22.00: ATP-torna, Cincinnati, döntő (Tv: Digi Sport2) 

TRIATLON
Olimpiai tesztverseny, vegyes váltó, Tokió