FUTBALLPROGRAM

NB I
2. FORDULÓ
18.00: Debreceni VSC–Kisvárda – élőben az NSO-n
18.00: Paksi FC–Bp. Honvéd – élőben az NSO-n
18.00: Puskás Akadémia FC–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n

NB II
3. FORDULÓ
17.30: Soroksár SC–Nyíregyháza Spartacus
17.30: Dorogi FC–MTK Budapest
17.30: Budaörs–Vác FC (Tatabányán)
17.30: Szeged-Csanád GA–Szombathelyi Haladás (Gyulán)
19.00: FC Ajka–Kazincbarcika
19.00: Csákvár–Budafoki MTE
19.00: BFC Siófok–Gyirmót FC Győr
19.00: ETO FC Győr–Tiszakécske
19.00: Szolnoki MÁV FC–Balmazújváros

NB III
2. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
15.30: 
Debreceni VSC II–Balassagyarmati SE
17.00: 
Tállya–Debreceni EAC
17.00: Putnok FC–Sényő
17.00: Diósgyőri VTK II–Tiszaújváros
17.00: Gyöngyösi AK–Jászberényi FC
17.00: Füzesgyarmat–Ceglédi VSE
17.00: Eger SE–ESMTK
17.00: FC Hatvan–Ózdi Kohász
KÖZÉP-CSOPORT
17.00:
 Rákosmente KSK–Kecskeméti TE
17.00: Dabas-Gyón FC–Bp. Honvéd II
17.00: Taksony–THSE-Szabadkikötő
17.00: Kozármisleny–Pécsi MFC
17.00: Szekszárdi UFC–Dunaharaszti MTK
17.00: Szentlőrinc SE–FC Dabas
17.00: Kelen SC–Dunaújváros
17.00: Iváncsa KSE–Monor
NYUGATI CSOPORT
11.00: Puskás Akadémia FC II–III. Ker. TVE
11.00: Mol Fehérvár FC II–Balatonlelle
17.00: Komárom VSE–FC Nagykanizsa
17.00: Petőfi Sportkör Lipót–Mosonmagyaróvár
17.00: Pápai Perutz FC–Veszprém
17.00: Sárvár FC–Érdi VSE
17.00: Hévíz SK–Bicskei TC
17.30: Ménfőcsanak ESK–BKV Előre

ANGOL PREMIER LEAGUE
1. FORDULÓ
15.00: Leicester City–Wolverhampton Wanderers
15.00: Newcastle United–Arsenal (Tv: Digi Sport1)
17.30: Manchester United–Chelsea (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n

FRANCIA LIGUE 1
1. FORDULÓ
15.00: Lille–Nantes (Tv: Digi Sport2)
17.00: Strasbourg–Metz (Tv: Digi Sport2)
21.00: Paris Saint-Germain–Nimes (Tv: Digi Sport1)

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
1. FORDULÓ
19.30: Marítimo–Sporting CP (Tv: Sport1)

NÉMET KUPA
1. FORDULÓ
15.30: VfL Osnabrück (II.)–RB Leipzig (Tv: Sport1)
15.30: FSV Salmrohr (VI.)–Holstein Kiel (II.)
15.30: VfB Germania Halberstadt (IV.)–1. FC Union Berlin
15.30: SV Rödinghausen (IV.)–SC Paderborn 07
15.30: SV Waldhof Mannheim (III.)–Eintracht Frankfurt
15.30: FC Oberneuland (V.)–SV Darmstadt 98 (II.)
15.30: 1. FC Saarbrücken (IV.)–SSV Jahn Regensburg (II.)
15.30: VfB Lübeck (IV.)–FC St. Pauli (II.)
15.30: VfB Eichstätt (IV.)–Hertha BSC
18.30: Chemnitzer FC (III.)–Hamburger SV (II.)
18.30: MSV Duisburg (III.)–SpVgg Greuther Fürth (II.)
18.30: SV Wehen Wiesbaden (II.)–1. FC Köln

TOPKLUBOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
20.00: AS Roma (olasz)–Real Madrid (spanyol)
21.00: Fiorentina (olasz)–Galatasaray (török)

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
16.30: Csapat Európa-bajnokság, Bydgoszcz, 3. nap (Tv: Eurosport1)

GOLF

20.00: The Northern Trust, Jersey City, 4. nap (Tv: Sport2) 

KERÉKPÁR
Országúti Európa-bajnokság, Alkmaar
14.00:
férfi mezőnyverseny (Lovassy Krisztián, Pelikán János) (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
U17-ES LEÁNY EB, DÖNTŐ
14.30:
Magyarország–Svédország (Tv: Sport2)

LÓSPORT
18.45: Nemzeti Galoppliga (Tv: Sport1)

MOTORSPORT
MOTOGP, OSZTRÁK NAGYDÍJ
  8.20: Moto3, bemelegítés (Tv: Spíler1)
  8.50: Moto2, bemelegítés (Tv: Spíler1)
  9.20: MotoGP, bemelegítés (Tv: Spíler1)
11.00. Moto3, futam (Tv: Spíler1)
12.20: Moto2, futam (Tv: Spíler1)
14.00: MotoGP, futam (Tv: Spíler1) 

ÖTTUSA
Európa-bajnokság, Bath, női döntő 

RÖPLABDA
SAVARIA-KUPA, női nemzetközi felkészülési torna, 2. nap, Szombathely, Arena Savaria
17.00: 
MAGYARORSZÁG–Franciaország
19.30: Szlovénia–Spanyolország

STRANDRÖPLABDA
10.00: 
FIVB World Tour nemzetközi verseny, elődöntők és döntők, Lupa-tó  
11.00: Európa-bajnokság, Moszkva, férfi elődöntő (Tv: Sport1)
16.45: Európa-bajnokság, Moszkva, férfi helyosztók (Tv: Sport2)

SZNÚKER
8.00 és 13.25: 
China Open, Peking, döntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
19.30: 
WTA-torna, Toronto, döntő (Tv: Digi Sport2)
22.00: ATP-torna, Montreal, döntő (Tv: Digi Sport2)