FUTBALLPROGRAM

NEMZETKÖZI BAJNOKOK KUPÁJA
  0.00: 
Arsenal (angol)–Fiorentina (olasz)
  2.00: Bayern München (német)–Real Madrid (spanyol)
13.30:
 Juventus (olasz)–Tottenham Hotspur (angol)

U19-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, ÖRMÉNYORSZÁG

CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
B-CSOPORT
19.00: 
Franciaország–Norvégia
19.00: 
Írország–Csehország

STRANDFOCI
NB I
  9.55:
 Titánium Alapítvány-Zebegény Garvittax–Energia SC Gyöngyös (Tv: Digi Sport1)
11.10: Debreceni EAC–Bodon Péter FC (Tv: Digi Sport1)
13.40: Bodon Péter FC–Titánium Alapítvány-Zebegény Garvittax (Tv: Digi Sport1)
14.55: Újhartyán VSE–Bonyhád BFC (Tv: Digi Sport1)

FINA VIZES VILÁGBAJNOKSÁG, KVANGDZSU

ÚSZÁS
3.00:
 előfutamok (Tv: M4 Sport)
Benne:
Női 200 m vegyes (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna)
Férfi 400 m gyors
Női 100 m pillangó (Szilágyi Liliána)
Férfi 50 m pillangó (Cseh László, Szabó Szebasztián)
Női 400 m gyors (Kapás Boglárka, Késely Ajna)
Férfi 100 m mell (Horváth Dávid)
4x100 m női gyorsváltó
4x100 m férfi gyorsváltó (Magyarország)

13.00: elődöntők, döntők (Tv: M4 Sport)
Benne:
Férfi 400 m gyors, döntő
Női 100 m pillangó, elődöntő
Férfi 50 m pillangó, elődöntő (Szabó Szebasztián)
Női 400 m gyors, döntő (Kapás Boglárka, Késely Ajna)
Férfi 100 m mell, elődöntő
Női 200 m vegyes, elődöntő (Hosszú Katinka)
4x100 m férfi gyorsváltó, döntő (Magyarország)
4x100 m női gyorsváltó, döntő

VÍZILABDA
FÉRFIAK
Helyosztók a 13–16. helyért
  3.30: Dél-Korea–Kazahsztán
  5.00: Új-Zéland–Brazília
A negyeddöntőbe jutásért
  7.00: Montenegró–Ausztrália (Tv: M4 Sport)
  8.30: Görögország–Egyesült Államok (Tv: M4 Sport)
10.00: Spanyolország–Japán
11.30: Dél-Afrika–Németország

A világbajnokság eseményeit az MTVA közvetíti

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
9.45 és 15.45: 
U20-as Európa-bajnokság, Svédország, 4. nap (Tv: Eurosport2)
Gyémánt Liga-verseny, London, 2. nap

DARTS, WORLD MATCHPLAY, BLACKPOOL
14.00:
1. forduló (Tv: Sport1)
Darren Webster (angol)–Krzysztof Ratajski (lengyel)
Dave Chisnall (angol)–Max Hopp (német)
Ian White (angol)–Joe Cullen (angol)
Michael Smith (angol)–Jamie Hughes (angol)
20.30: 1. forduló (Tv: Sport1)
James Wade (angol)–Jeffrey de Zwaan (holland)
Mensur Suljovic (osztrák)–Jermaine Wattimena (holland)
Michael van Gerwen (holland)–Steve Beaton (angol)
Adrian Lewis (angol)–Glen Durrant (angol)

KERÉKPÁR
12.00: 
Tour de France, 15. szakasz, Limoux–Foix Prat d'Albis, 185 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI JUNIOR EURÓPA-BAJNOKSÁG, GYŐR 
A 3. helyért
15.00:
Norvégia–Oroszország
Döntő
17.30:
MAGYARORSZÁG–Hollandia (Tv: Duna World) – élőben az NSO-n!
FÉRFI JUNIOR VILÁGBAJNOKSÁG
19.45:
Portugália–MAGYARORSZÁG (Tv: Sport1)

MOTORSPORT
17.00: 
Speedway of Nations, Olaszország, 2. döntő (Tv: Spíler1)

STRANDRÖPLABDA
8.30:
ob, 4. forduló, Dunaújváros

TENISZ
14.00:
 ATP-torna, Bastad, döntő (Tv: Sport2)
16.00: WTA-torna, Bukarest, döntő (Tv: Digi Sport2)
20.00: ATP-torna, Newport, döntő (Tv: Sport2)
20.00: ATP-torna, Umag, döntő: Balázs Attila–Dusan Lajovics (szerb) – élőben az NSO-n! 

TRIATLON
Világbajnoki sorozat, Edmonton

VÍVÁS
VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST, BOK CSARNOK  
  8.30: 
férfi párbajtőr csapat és női tőr csapat, selejtező 
10.00: női párbajtőr csapat, nyolcas tábla 
10.50: férfi kard csapat, nyolcas tábla 
16.00: női párbajtőr csapat és férfi kard csapat, bronzmérkőzés és döntő