FUTBALLPROGRAM

AFRIKAI NEMZETEK KUPÁJA, EGYIPTOM
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
C-CSOPORT
19.00: 
Szenegál–Tanzánia (Tv: Sport1) 
22.00: Algéria–Kenya
D-CSOPORT
16.30: 
Marokkó–Namíbia (Tv: Sport1) 

CONCACAF ARANY-KUPA
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
D-CSOPORT
szombat 23.30: 
Guyana–Panama
2.00: 
Egyesült Államok–Trinidad és Tobago

COPA AMÉRICA, BRAZÍLIA
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
B-CSOPORT

21.00: Katar–Argentína (Tv: Sport1) 
21.00: Kolumbia–Paraguay (Tv: Sport2) 

U21-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, OLASZORSZÁG
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
B-CSOPORT

21.00:
 Ausztria–Németország (Tv: M4 Sport)
21.00: Dánia–Szerbia

NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG
NYOLCADDÖNTŐ
17.30:
Anglia–Kamerun (Tv: M4 Sport)
21.00: Franciaország–Brazília

 

EURÓPAI JÁTÉKOK, MINSZK (Tv: M4 Sport, m4sport.hu)

ATLÉTIKA (Dinamo Stadion)
11.00:
csapat, selejtezők (Magyarország), egyéni éremosztások

ASZTALITENISZ (Olimpiai Tenisz Központ)
  9.45: vegyes páros, 1. forduló, a 8 közé jutásért: Szudi Ádám, Pergel Szandra–Pavel Platonov, Nagyezsda Bogdanova (fehérorosz)
12.00: női egyes, 3. forduló, a 16 közé jutásért: Póta Georgina–Nagyezsda Bogdanova (fehérorosz)

CSELGÁNCS (Csizsovka Aréna)
  9.30:
férfi 73 kg (Ungvári Miklós, Szabó Frigyes), 81 kg (Ungvári Attila, Rajkai Róbert), női 63 kg (Özbas Szofi), előcsatározások
16.00: férfi 73 kg, 81 kg, női 63 kg, helyosztók

KERÉKPÁR (Minszk)
11.00:
férfi országúti mezőnyverseny (180 km, Dina Dániel, Dina Márton, Karl Ádám Kristóf, Pelikán János)

ÖKÖLVÍVÁS (Urucse Sportpalota)
13.30:
férfi 49 kg, nyolcaddöntő, Bernáth Attila–Cosmin-Petre Girleanu (román)
14.00: férfi 91 kg, nyolcaddöntő, Hámori Ádám–Radoszlav Pantaleev (bolgár)
17.30: férfi 64 kg, nyolcaddöntő, Fodor Milán–Galal Yafai (brit)
20.00: férfi 75 kg, nyolcaddöntő, Harcsa Zoltán–Miguel Cuadrado (spanyol)

SPORTLÖVÉSZET (Sportlövő központ)
10.15:
női légpisztoly, selejtező (Egri Viktória, Major Veronika)
12.30: női légpisztoly, döntő

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
HFL,
elődöntő
16.45:
Fehérvár Enthroners–Budapest Cowbells (Tv: Digi Sport2)

AUTÓSPORT
Gyorsasági kamion Európa-bajnokság, a sorozat 2. állomása, 3. és 4. futam, Hungaroring

EVEZÉS
Világkupa, Poznan

FORMULA–1
FRANCIA NAGYDÍJ
15.10: 
futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

GOLF
23.00: 
Travellers Championship, Cromwell, 4. nap (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
13.30:
 Tour of Slovenia, 5. szakasz (Tv: Eurosport1)
15.00: Route d’Occitanie, 4. szakasz (Tv: Eurosport1)

MOTORSPORT 
10.50: 
Superbike-vb, Misano,1.futam (Tv: Eurosport1, Spíler1)
12.05: Supersport-vb, Misano, 1. futam (Tv: Eurosport1, Spíler1)
13.00: Motokrossz-vb, Teutschenthal, MX2, 1. futam (Tv: Eurosport2)
14.00: Superbike-vb, Misano, 2. futam (Tv: Eurosport2, Spíler1)
16.00: Motokrossz-vb, MX2, 2. futam (Tv: Eurosport2)
17.00: Motokrossz-vb, MXGP, 2. futam (Tv: Eurosport2)

TENISZ
12.00:
 WTA-torna, Eastbourne, 1. nap (Tv: Digi Sport3)
13.00: ATP-torna, Halle, döntő (Tv: Sport1) 
14.30: WTA-torna, Birmingham, döntő (Tv: Digi Sport2)
15.30: ATP-torna, London, döntő (Tv: Sport2) 
16.30: WTA-torna, Mallorca, döntő (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI VILÁGLIGA, SZUPERDÖNTŐ, BELGRÁD
A 7. helyért
10.00:
Kanada–Kazahsztán
Az 5. helyért
11.45:
Magyarország–Japán (Tv: M4 Sport)
A 3. helyért
15.00:
Spanyolország–Ausztrália
Döntő
16.45:
Szerbia–Horvátország