FUTBALLPROGRAM 

NB II
33. FORDULÓ – élő eredménykövetés az NSO-n!
17.00: Budafoki MTE–Kaposvári Rákóczi FC
17.00: Tiszakécske–Nyíregyháza
17.00: Balmazújváros–Békéscsaba
17.00: Vác FC–ETO FC Győr
17.00: Dorog–Csákvár
17.00: Soroksár–BFC Siófok
17.00: Kazincbarcika–Monor
17.00: Mosonmagyaróvár–ZTE FC
17.00: Budaörs–Cegléd
18.00: Gyirmót FC Győr–Vasas (Tv: M4 Sport)

NB III
24. FORDULÓ 
KELETI CSOPORT
13.00: 
Putnok–Jászberény
16.30: Gyöngyösi AK–Cigánd
16.30: Füzesgyarmat–ESMTK
16.30: Eger SE–Diósgyőri VTK II
16.30: Debreceni EAC–Szolnoki MÁV FC
16.30: Tiszaújváros–Salgótarjáni BTC
16.30: Nyírbátor–Sajóbábony
16.30: Sényő–Tállya
KÖZÉP-CSOPORT
16.30: KTE–Iváncsa
16.30: Hódmezővásárhely–Szeged-GA
16.30: RKSK–PMFC
16.30: Taksony–Makó
16.30: Szekszárd–Szentlőrinc
16.30: Kozármisleny–Dunaújváros
16.30: Paks II–SZEOL SC
16.30: FC Dabas–Bp. Honvéd-MFA
NYUGATI CSOPORT
11.00:
 Mol Vidi FC II–Pénzügyőr
16.30:
 Érd–FC Ajka
16.30: BKV Előre–III. ker. TVE
16.30: Sárvár–Pápai Perutz
16.30: Nagykanizsa–THSE-Szabadkikötő
16.30: Csepel–Dunaharaszti
16.30: Andráshida–Ménfőcsanak
16.30: Komárom–Puskás Akadémia II

ANGOL PREMIER LEAGUE
35. FORDULÓ
14.30: 
Everton–Manchester United (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
17.00: 
Arsenal–Crystal Palace
17.00: 
Cardiff City–Liverpool (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
33. FORDULÓ
15.00: Nantes–Amiens
15.00: Toulouse–Lille (Tv: Digi Sport3)
17.00: Reims–Saint-Étienne (Tv: Digi Sport2)
21.00: Paris Saint-Germain–Monaco (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
30. FORDULÓ
15.30:
 Freiburg–Borussia Dortmund (Tv: Sport1)
18.00: Hertha BSC–Hannover 96 (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
33. FORDULÓ
12.00: 
Levante–Espanyol
14.00: Getafe–Sevilla (Tv: Spíler2)
16.15: Real Madrid–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
18.30: Villarreal–Leganés (Tv: Spíler2)
20.45: Real Betis–Valencia (Tv: Spíler2)  

TÖRÖK SÜPER LIG
29. FORDULÓ
18.00:
 Alanyaspor–Fenerbahce (Tv: Digi Sport3)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
EGYÉNI VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST (Hungexpo)
10.00: Vegyes páros selejtező, 1. forduló
10.00:
Majoros Bence, Bálint Bernadett–Matkovic, Busatic (bosnyák)
11.30: Férfi és női egyes selejtező, 1. forduló
11.30:
András Csaba–Abo Jaman (jordániai)
12.15:
Juhász Patrik–Nguyen Duc Tuan (vietnámi)
13.00:
Fehér Orsolya–Kamenan (elefántcsontparti)
13.00:
Hartbrich Leonie–Khalid (skót)
15.30: Vegyes páros selejtező, 2. forduló
16.15: Férfi és női egyes selejtező, 2. forduló
16.15:
András–Devos (belga)
17.00:
Majoros–Ahmedov (türkmén)
17.00:
Juhász–Allegro (belga)
17.00:
Ecseki Nándor–Mumdzsoglian (libanoni)
17.45:
Szudi Ádám–Mahmuti (koszovói)
17.45:
Lakatos Tamás–Hrisztonov (ciprusi)
18.30:
Bálint Bernadett–Khadjieva (üzbég)

CURLING
VEGYES PÁROS VILÁGBAJNOKSÁG, STAVANGER
  8.00: 
MAGYARORSZÁG–Törökország
21.00: Hollandia–MAGYARORSZÁG

CSELGÁNCS
Országos bajnokság, Kecskemét 

JÉGKORONG
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
14.00:
 Nagy-Britannia–MAGYARORSZÁG
NHL
21.00:
Toronto Maple Leafs–Boston Bruins (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
14.00:
 Tour of Turkey, 6. szakasz (Tv: Eurosport1)
15.15: Amstel Gold-kerékpárverseny (Tv: Eurosport1)
15.30: Francia Kupa, Tro-Bro Léon (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
NŐI NB I
17.30:
 Moyra-Budaörs–Érd HC – Érden
FÉRFI EHF-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
15.00: 
Hannover (német)–Füchse Berlin (német) (Tv: Sport2)
NÉMET BUNDESLIGA
13.30:
 Erlangen–Magdeburg (Tv: Sport2)
16.30: Rhein-Neckar Löwen–Flensburg (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
ELŐDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
19.00:
 ZTE Női Kosárlabda Klub–Sopron Basket 
FÉRFI NB I
KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐHÁZ
16.00:
 Egis Körmend–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely (Tv: M4 Sport)
KÖZÉPHÁZ
16.30:
 Zalakerámia ZTE KK–DEAC
NBA, RÁJÁTSZÁS
21.30:
 Los Angeles Clippers–Golden State Warriors (Tv: Sport2)

MOTORSPORT
7.00: 
Le Mans-i 24 órás (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
11.00 és 19.30:
 világbajnokság, Sheffield, 2. nap (Tv: Eurosport1)
15.30: világbajnokság, Sheffield, 2. nap (Tv: Eurosport2)

TENISZ
14.30:
 ATP-torna, Monte-Carlo, döntő – Fognini (olasz, 13.)–Lajovics (szerb) (Tv: Digi Sport2)
FED-KUPA, ELŐDÖNTŐ
Franciaország–Románia
Ausztrália–Fehéroroszország