FUTBALLPROGRAM

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
10:00:
FTC–ESMTK, Népliget

FRANCIA LIGUE 1
26. FORDULÓ
15.00:
Nice–Nantes (Tv: Digi Sport2)
17.00: Lille–Olympique Lyon (Tv: Digi Sport2)
21.00: Olympique Marseille–Bordeaux (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
23. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–VfB Stuttgart (Tv: Eurosport2)
18.00: Borussia Mönchengladbach–Borussia Dortmund (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
25. FORDULÓ
12.30:
Torino–Juventus (Tv: Digi Sport1)
15.00: Benevento–Crotone
15.00: Bologna–Sassuolo
15.00: Napoli–SPAL (Tv: Digi Sport1)
18.00: Atalanta–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)
20.45: Milan–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
24. FORDULÓ
12.00:
Real Sociedad–Levante (Tv: Sport1)
16.15: Atlético Madrid–Athletic Bilbao (Tv: Sport2)
18.30: Espanyol–Villarreal
20.45: Real Betis–Real Madrid (Tv: Sport1)

ANGOL FA-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
17.00:
Rochdale AFC (III.)–Tottenham Hotspur

XXIII. TÉLI OLIMPIAI JÁTÉKOK, PJONGCSANG

ALPESI SÍ
  2.15:
férfi óriás-műlesiklás, 1. futam (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
  5.45:
férfi óriás-műlesiklás, 2. futam (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

BOB
12.05:
férfi kettes, 1. és 2. futam  (Tv: Eurosport1 – a 2. futam)

CURLING
  1.05:
férfiak, alapszakasz
  6.05:
nők, alapszakasz
12.05:
férfiak, alapszakasz

GYORSKORCSOLYA
12.00:
női 500 m, döntő
12.00:
férfi csapatverseny, selejtező

JÉGKORONG
Férfiak
C-csoport
  4.10:
Németország–Norvégia (Tv: Eurosport2)
  8.40:
Csehország–Svájc (Tv: M4 Sport, Eurosport2)
A-csoport
13.10:
Kanada–Dél-Korea
13.10:
Svédország–Finnország (Tv: M4 Sport)
Nők
4.10 és 8.40:
helyosztó

SÍAKROBATIKA
  2.00:
férfi slopestyle, döntő
12.00:
férfi ugrás, döntő

SÍFUTÁS
  7.15:
férfi 4x10 km váltó, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
12.15:
férfi 15 km tömegrajtos, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
Svéd-rali, vb-futam

JÉGKORONG
Négy nemzet tornája, Katowice
15.30:
Olaszország–Kazahsztán
19.15: Lengyelország–MAGYARORSZÁG
NHL
18.00:
New York Rangers–Philadelphia Flyers (Tv: Spíler Tv)
23.00:
Carolina Hurricanes–New Jersey Devils (Tv: Spíler Tv)

KÉZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája
12. forduló, I. csoport
17.00:
Vardar Szkopje (macedón)–Mol-Pick Szeged (Tv: Sport1)
19.00: Rhein-Neckar Löwen (német)–IFK Kristianstad (svéd) (Tv: Sport1)
Női NB I
20.00:
DVSC-TVP–Kecskeméti NKSE

KOSÁRLABDA
Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa, Debrecen
15.00:
a 3. helyért
17.30: döntő (Tv: M4 Sport)
NBA, ALL-STAR GÁLA
hétfő, 2.00:
főmérkőzés (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
Férfi NB I
13.00:
DEAC–MAFC-BME
15.00: Dunaferr SE–PTE-PEAC
17.00: Pénzügyőr SE–MÁV Előre SC
17.30: Vegyész RC Kazincbarcika–Sümegi RE
Női NB I
17.00:
TFSE–Penta Gödöllői RC

TENISZ
11.00:
Fedett pályás országos bajnokság, BOK-csarnok
16.00:
WTA-torna, Doha (Tv: Digi Sport3)
18.00:
ATP-torna, Buenos Aires (Tv: Digi Sport3)
ATP: Rotterdam, New York

UFC
hétfő, 3.00:
Donald Cerrone–Yancy Medeiros (Tv: Sport2)

VÍZILABDA
Férfi Európa-kupa
A-csoport (Kecskemét), 4. játéknap
10.00:
Spanyolország–Románia
11.30:
MAGYARORSZÁG–Franciaország