FUTBALLPROGRAM

NB II
24. FORDULÓ
14.00:
Kazincbarcika–Vác FC
14.00: Mosonmagyaróvár–Balmazújváros
14.00: Budaörs–Tiszakécske
14.00: Ceglédi VSE–Kaposvári Rákóczi FC
14.00: Zalaegerszegi TE FC–Nyíregyháza Spartacus
14.00: Monor–Békéscsaba
14.00: Vasas FC–ETO FC Győr
14.00: BFC Siófok–Csákvár
14.00: Soroksár–Budafoki MTE
18.00: Gyirmót FC Győr–Dorogi FC (Tv: M4 Sport)

FRANCIA LIGUE 1
25. FORDULÓ
15.00:
Caen–Strasbourg
15.00: Bordeaux–Toulouse
15.00: Lille–Montpellier (Tv: Digi Sport2)
17.00: Reims–Rennes (Tv: Digi Sport3)
21.00: Saint-Étienne–Paris Saint-Germain (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
22. FORDULÓ
15.30:
Eintracht Frankfurt–Borussia Mönchengladbach (Tv: Sport2)
18.00:
Bayer Leverkusen–Fortuna Düsseldorf (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
24. FORDULÓ
12.30: SPAL–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)
15.00: Udinese–Chievo
15.00: Genoa–Lazio (Tv: Digi Sport1)
15.00: Empoli–Sassuolo (Tv: Digi Sport3)
18.00: Internazionale–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)
20.30: Napoli–Torino (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
24. FORDULÓ
12.00: Real Madrid–Girona (Tv: Spíler2)
16.15: Valencia–Espanyol (Tv: Spíler2)
18.30: Villarreal–Sevilla (Tv: Spíler2)
20.45: Real Betis–Deportivo Alavés (Tv: Spíler2)

PORTUGÁL BAJNOKSÁG
22. FORDULÓ
21.00:
Sporting CP–Braga (Tv: Sport2)

ANGOL FA-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
14.00:
Bristol City–Wolverhampton Wanderers
17.00: Doncaster Rovers–Crystal Palace
17.00: Swansea City–Brentford

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
10.30:
világbajnokság, Are, férfi műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
14.00: világbajnokság, Are, férfi műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport1)

ATLÉTIKA
13.30:
fedett pályás országos bajnokság, BOK-csarnok

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐHÁZ
16.00:
Corona Brasov (romániai)–Sport Club Csíkszereda (romániai)
EBEL
KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐHÁZ
18.00:
 Bozen Südtirol (olasz)–Fehérvár AV19
TIPSPORT LIGA
16.00:
HK Poprad (szlovák)–DVTK Jegesmedvék
17.30: MAC Újbuda–HC Kosice (szlovák)
NHL
18.30:
Pittsburgh Penguins–New York Islanders
hétfő, 0.00: New Jersey Devils–Buffalo Sabres (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
17.00:
Clásica de Almería (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 12. FORDULÓ
B-CSOPORT
17.00:
Mol-Pick Szeged–Zaporizzsja (ukrán) (Tv: Sport1)
FÉRFI EHF-KUPA
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
B-CSOPORT

19.00: Eurofarm Rabotnik (macedón)–Grundfos Tatabánya KC (Tv: Sport1)
C-CSOPORT
12.00: Cuenca (spanyol)–Holstebro (dán) (Tv: Sport1)
NŐI NB I
18.00:
Győri Audi ETO KC–Moyra-Budaörs
18.00: Kisvárda Master Good SE–Alba Fehérvár KC
NÉMET BUNDESLIGA
13.45:
THW Kiel–Magdeburg (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
17.00:
PINKK-Pécsi 424–MTK Budapest
SPANYOL KIRÁLY-KUPA
DÖNTŐ
19.30:
Barcelona Lassa–Real Madrid
NBA
hétfő, 2.00:
All Star-gála, főmérkőzés (Tv: Sport1)

LOVASSPORT
8.00:
Longines Masters of Hong Kong (Tv: Eurosport1)

RALI
Svéd-rali, a vb 2. futama, Karlstad 

RÖPLABDA
NŐI MAGYAR KUPA, ÉRD
A 3. HELYÉRT
12.30:
Vasas Óbuda–Jászberény VT
DÖNTŐ
15.00:
Fatum-Nyíregyháza–Swietelsky-Békéscsabai RSE (Tv: M4 Sport)
NB I, NŐK
17.00:
Gödöllői RC–Szent Benedek Balatonfüred

SÍFUTÁS
  9.30:
világkupaverseny, Cogne, nők, 10 km klasszikus (Tv: Eurosport2)
12.30: világkupaverseny, Cogne, férfiak, 15 km klasszikus (Tv: Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
18.00 és 22.00:
világkupaverseny, Soldier Hollow, vegyes váltó (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
16.00:
világkupaverseny, Willingen, HS 145 (Tv: Eurosport1)

SZABADSTÍLUSÚ SÍ
11.30:
világkupaverseny, Feldberg, síkrossz (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
14.00 és 20.00:
Home Nations Series, Walesi Open, döntő (Tv: Eurosport2)

TENISZ
WTA-TORNA, BUDAPEST
Selejtező, 1. forduló
Kb. 14.00:
Gálfi Dalma–Natalja Vihljanceva (orosz, 1.)
Kb. 15.00: Arn Gréta–Ekaterine Gorgodze (georgiai, 9.)
Kb. 17.00: Nagy Adrienn–Paula Badosa Gibert (spanyol, 3.)
WTA-TORNA, DUBAI
9.00:
WTA-torna, Dubai (Tv: Digi Sport2)

UFC
hétfő, 3.00:
Francis Ngannou–Cain Velasquez (Tv: Sport2)

VITORLÁZÁS
Repülőhollandi-világbajnokság, Nelson, 2. nap