FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
13.00:
DVSC–Levadia Tallinn (észt), Side
14.00:
Vasas–Putnok
15.00: DVSC–Karpati Lviv (ukrán), Side

ANGOL PREMIER LEAGUE
27. FORDULÓ
13.00:
Huddersfield Town–AFC Bournemouth (Tv: Spíler Tv)
15.15: Newcastle United–Manchester United (Tv: Spíler Tv)
17.30: Southampton–Liverpool (Tv: Spíler Tv)

FRANCIA LIGUE 1
25. FORDULÓ
15.00:
Strasbourg–Troyes
17.00: Nantes–Lille (Tv: Digi Sport2)
21.00: Lyon–Rennes (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
22. FORDULÓ
15.30:
Stuttgart–Borussia Mönchengladbach (Tv: Eurosport2)
18.00: Werder Bremen–Wolfsburg (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
24. FORDULÓ
12.30:
Sassuolo–Cagliari (Tv: Digi Sport1)
15.00: Internazionale–Bologna (Tv: Digi Sport1)
15.00: Chievo–Genoa
15.00: Sampdoria–Hellas Verona
15.00: Torino–Udinese (Tv: Digi Sport2)
20.45: Roma–Benevento (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
23. FORDULÓ
12.00:
Sevilla–Girona (Tv: Sport1)
16.15: Barcelona–Getafe (Tv: Sport2)
18.30: Celta Vigo–Espanyol
20.45: Valencia–Levante (Tv: Sport2)

BELGA BAJNOKSÁG
18.00:
Standard Liege–Royal Mouscron (Tv: Digi Sport1)

 

XXIII. TÉLI OLIMPIAI JÁTÉKOK, PJONGCSANG

ALPESI SÍ
3.00: férfi lesiklás (Kékesi Márton) – ELMARADT

CURLING
  1.05:
vegyes páros, csoportmérkőzés (Tv: M4 Sport)
12.05: vegyes páros, rájátszás

GYORSKORCSOLYA
  8.00: férfi 5000 m (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

HÓDESZKA
2.00:
férfi slopestyle, döntő
5.30: női slopestyle, selejtező (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
Női csoportmérkőzések
  8.40:
Finnország–Egyesült Államok (Tv: Eurosport2)
13.10:
Kanada–Orosz csapat (Tv: Eurosport2)

MŰKORCSOLYA
2.00:
csapatverseny, női és jégtánc rövid program (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

SÍAKROBATIKA
11.30:
női mogul (Tv: M4 Sport)

SÍFUTÁS
7.15: férfi szkiatlon (15 km klasszikus +15 km szabad stílus) (Tv: Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
12.15:
férfi 10 km sprint (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

SZÁNKÓ
12.00:
férfi egyes, 3. és 4. futam (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
10.00: fedett pályás összetett magyar bajnokság és nyílt verseny, BOK-csarnok
Nemzetközi fedett pályás verseny, Metz, 60 m gát (Baji Balázs)
Nemzetközi fedett pályás verseny, Sassnitz, női súlylökés (Márton Anita)

JÉGKORONG
Erste Liga, középszakasz
• Felsőház
17.00:
Dunaújvárosi Acélbikák–UTE
18.00: DVTK Jegesmedvék–MAC Budapest
• Alsóház
17.00:
SC Csíkszereda (romániai)–ASC Corona Brasov (romániai)
17.50: EV Vienna Capitals II (osztrák)–Fehérvári Titánok
NHL
21.00:
Winnipeg Jets–New York Rangers (Tv: Spíler Tv)
hétfő, 2.05: Anaheim Ducks–San Jose Sharks (Tv: Spíler Tv)

KÉZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája
11. forduló, A-csoport
17.00:
Rhein-Neckar Löwen (német)–MOL-Pick Szeged (Tv: Sport1)
B-csoport
19.00:
Flensburg (német)–Tauron Kielce (lengyel) (Tv: Sport1)
Női Bajnokok Ligája
Középdöntő, 3. forduló
II. csoport
14.00:
Thüringer HC (német)–Metz (francia) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
Férfi NB I
18.00:
JP Auto-JKSE–Szolnoki Olaj KK

RÖPLABDA
Férfi NB I
16.00:
MAFC-BME–FINO Kaposvár SE
16.00: MÁV Előre SC–Dunaferr SE
17.00: HÉP-Kecskeméti RC–Vegyész RC Kazincbarcika
17.00: Szolnoki Röplabda Akadémia–Pénzügyőr SE

TENISZ
12.00:
Fed-kupa, Csehország–Svájc (Tv: Digi Sport3)
13.00: ATP-torna, Szófia, páros döntő (Tv: Digi Sport2)
16.00: ATP-torna, Szófia, egyes döntő (Tv: Digi Sport3)
15.00: ATP, budapesti challengertorna (Tv: M4 Sport)
ATP: Montpellier, Quito