FUTBALLPROGRAM

NB II
23. FORDULÓ

14.00: Budafoki MTE–BFC Siófok
14.00: Csákvár–Vasas
14.00: ETO FC Győr–Monor
14.00: Nyíregyháza–Cegléd
14.00: Tiszakécske–Mosonmagyaróvár
14.00: Balmazújváros–Kazincbarcika
14.00: Vác FC–Gyirmót FC Győr
14.00: Dorog–Soroksár
17.00: Békéscsaba–ZTE FC
18.00: Kaposvári Rákóczi FC–Budaörs (Tv: M4 Sport)

ANGOL PREMIER LEAGUE
26. FORDULÓ
14.30:
Tottenham Hotspur–Leicester City (Tv: Spíler1)
17.00: Manchester City–Chelsea (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
24. FORDULÓ
15.00: Montpellier–Monaco (Tv: Digi Sport2)
15.00: Toulouse–Reims
15.00: Nantes–Nimes
17.00: Guingamp–Lille (Tv: Digi Sport2)
17.00: Rennes–Saint-Étienne
21.00: Nice–Lyon (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
15.30:
Werder Bremen–Augsburg (Tv: Sport2)
18.00: Fortuna Düsseldorf–VfB Stuttgart (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
23. FORDULÓ
12.30:
Bologna–Genoa (Tv: Digi Sport1)
15.00: Sampdoria–Frosinone (Tv: Digi Sport1)
15.00: Atalanta–SPAL
15.00: Torino–Udinese (Tv: Digi Sport3)
18.00: Sassuolo–Juventus (Tv: Digi Sport1)
20.30: Milan–Cagliari (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
23. FORDULÓ
12.00:
Leganés–Real Betis
16.15: Valencia–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
18.30: Sevilla–Eibar (Tv: Spíler2)
20.45: Athletic Bilbao–Barcelona (Tv: Spíler2)

TÖRÖK SÜPER LIG
21. FORDULÓ
17.00:
Galatasaray–Trabzonspor (Tv: Digi Sport3)

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ

12.30: világbajnokság, Are, női lesiklás (Tv: Eurosport1)

ATLÉTIKA
10.00:
Összetett országos bajnokság és a MASZ nyílt fedett pályás versenye (Budapest, BOK-csarnok)

ÉSZAKI ÖSSZETETT
11.30:
világkupaverseny, Lahti, HS 130 (Tv: Eurosport2)

GYORSKORCSOLYA
TÁVONKÉNTI VILÁGBAJNOKSÁG, INZELL
14.30:
férfi és női 1500 m, férfi és női tömegrajtos verseny

HÓDESZKA
10.00:
világkupaverseny, Feldberg, krossz (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
NHL
21.00:
Buffalo Sabres–Winnipeg Jets (Tv: Spíler1)
hétfő, 1.00: New York Rangers–Toronto Maple Leafs (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
14.30:
Volta a la Comunitat Valenciana, 5. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 11. FORDULÓ
B-CSOPORT
17.00:
Celje (szlovén)–Mol-Pick Szeged (Tv: Sport1)
NŐI EHF-KUPA
CSOPORTKÖR, 6. FORDULÓ
B-CSOPORT
15.00:
Siófok KC–Metzingen (német) (Tv: Sport1)
FÉRFI EHF-KUPA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
D-CSOPORT
19.30:
Granollers (spanyol)–THW Kiel (német) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
17.00:
VBW CEKK Cegléd–PINKK-Pécsi 424
NBA
21.30:
Philadelphia 76ers–Los Angeles Lakers (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
17.00:
LV Sport Pénzügyőr SE–Vegyész RC Kazincbarcika

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
14.00:
világkupaverseny, Torino (Tv: M4 Sport)

SÍLÖVÉSZET
19.00:
világkupaverseny, Canmore, férfi 15 km, tömegrajtos (Tv: Eurosport1)
22.00: világkupaverseny, Canmore, női 12.5 km, tömegrajtos (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
16.00:
világkupaverseny, Lahti, HS 130 (Tv: Eurosport1)

SZÁNKÓ
  9.00:
világkupaverseny, Oberhof, női 1. futam (Tv: Eurosport1)
10.30: világkupaverseny, Oberhof, női 2. futam (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
14.00 és 20.00:
World Grand Prix, Cheltenham, döntő (Tv: Eurosport2)

TENISZ
CHALLENGER-TORNA, BOK-CSARNOK
15.00:
döntő
ATP 250-ES TORNA, SZÓFIA
Döntő
: Fucsovics Márton–Medvegyev (orosz, 3.)