FUTBALLPROGRAM

AFRIKAI NEMZETEK KUPÁJA, EGYIPTOM
ELŐDÖNTŐ
18.00:
Szenegál–Tunézia (Tv: Sport1)
21.00:
Nigéria–Algéria (Tv: Sport1) 

U19-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, ÖRMÉNYORSZÁG
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
16.45:
 Örményország–Spanyolország
19.00: Olaszország–Portugália

STRANDFOCI
U21 TALENT CUP
10.55:
 MAGYARORSZÁG–Lengyelország (Tv: Digi Sport1)
12.10: MAGYARORSZÁG–Spanyolország (Tv: Digi Sport1)

FINA VIZES VILÁGBAJNOKSÁG, KVANGDZSU

MŰUGRÁS
  8.30: 
férfi 1 méter, döntő
13.45: női szinkrontoronyugrás, döntő

MŰÚSZÁS
12.00:
 páros technikai, döntő

VÍZILABDA
NŐK, CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
B-CSOPORT
4.10: 
Kanada–Oroszország 
5.30: MAGYARORSZÁG–Dél-Korea 
C-CSOPORT 
9.30: 
Kuba–Kazahsztán 
10.50: Görögország–Spanyolország 
D-CSOPORT
12.10:
 Japán–Kína 
13.30: Olaszország–Ausztrália

FÉRFIAK, CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
Vasárnap, 1.30: 
Szerbia–Montenegró
Vasárnap, 2.50: Dél-Korea–Görögország
A világbajnokság eseményeit az MTVA közvetíti

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
  8.30: 
Hungaroring Classic (Tv: Spíler1)
  9.55: Formula–3, Silverstone, 2. futam (Tv: M4 Sport)
11.10: Formula–2, Silverstone, 2. futam (Tv: M4 Sport)
11.15: TCR Europe, Red Bull Ring, 2. futam (Tv: Sport1)
11.45: Porsche-szuperkupa, SIlverstone (Tv: Eurosport1)
21.55: Formula E, New York, 2. futam (Tv: Eurosport1)

CSELGÁNCS
BUDAPEST GRAND PRIX, PAPP LÁSZLÓ-SPORTARÉNA, 3. NAP
10.00: 
előcsatározások, nők: 78 kg, +78 kg, férfiak: 90 kg, 100 kg, +100 kg
17.00: éremmérkőzések (Tv: Sport2)

EVEZÉS
Világkupa, Rotterdam

FORMULA–1
BRIT NAGYDÍJ, SILVERSTONE
15.00:
 futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

GOLF
21.00: 
John Deere Classics, Silvis, 4. nap (Tv: Sport2) 

KERÉKPÁR
12.55: 
Tour de France, 9. szakasz, Saint-Étienne–Brioude, 170.5 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI JUNIOR EURÓPA-BAJNOKSÁG, GYŐR
18.30: 
MAGYARORSZÁG–Spanyolország (Tv: M4 Sport)

MOTORSPORT
  7.00:
 Motokrossz-vb-sorozat, Ázsia, MX2, 1. futam (Tv: Eurosport2) 
  8.00: Motokrossz-vb-sorozat, Ázsia, MXGP, 1. futam (Tv: Eurosport2)
10.00: Motokrossz-vb-sorozat, Ázsia, MX2, 2. futam (Tv: Eurosport2) 
11.00: Motokrossz-vb-sorozat, Ázsia, MXGP, 2. futam (Tv: Eurosport2)
19.55: Superbike-vb, Monterey, superpole-futam (Tv: Eurosport2, Spíler1)
22.55: Superbike-vb, Monterey, 2. futam (Tv: Eurosport1, Spíler1)

REPÜLŐSPORT
17.30: 
Red Bull Air Race, Balaton (Tv: M4 Sport)

RÖGBI
Hetesrögbi, európai olimpiai kvalifikációs torna, Colomiers

TENISZ
Wimbledon, férfi döntő (Tv: Eurosport2) – élőben az NSO-n!
15.00:
Roger Federer–Novak Djokovics

TRIATLON
14.30: világkupaverseny, Tiszaújváros, női és férfi egyéni (Tv: Sport1)