U17-es vb: 32 méteres szabadrúgás döntött – a 3. csoportellenfelünk is búcsúzott

B. L.B. L.
2019.11.08. 00:04
A szünetben csereként beálló Gaetano Oristanio 32 méteres szabadrúgásgóljának köszönhetően az olasz U17-es válogatott 1–0-ra legyőzte Ecuadort, így bejutott a legjobb nyolc közé a Brazíliában zajló korosztályos világbajnokságon.

A dél-amerikai gárda hiába próbálkozott többször (15–12) és hiába találta el többször a kaput is (4–3), gólt ezen a napon nem tudott szerezni, így Nigériához és Ausztráliához hasonlóan harmadik csoportellenfelünk számára is a nyolcaddöntő jelentette a végállomást.

Az olaszok ellenfele a negyeddöntőben a házigazda Brazília lesz.Nigériához és Ausztráliához hasonlóan harmadik csoportellenfelünk számára is a nyolcaddöntő jelentette a végállomást.

Az olaszok ellenfele a negyeddöntőben a házigazda Brazília lesz.

Az utolsó nyolcaddöntőben Paraguay kétgólos hátrányból felállva búcsúztatta Argentínát.