U17-es vb: most már tényleg mindenki jegyezze meg a francia csatár nevét!

2017.10.11. 17:52
Az indiai U17-es labdarúgó-világbajnokság E-csoportjának rangadóján Franciaország 2–1-re legyőzte Japánt, így két meccs után kiharcolta a helyét a kieséses szakaszban.

Az U17-es Európa-bajnokságon a mieink ellen a csoportkörben kétszer eredményes (2–3), míg a vb-ért vívott helyosztón győztes (1–0) találatot jegyző – és gólkirályként záró – Amine Gouiri a nyitó körhöz hasonlóan duplázott, így már négynél jár a vb-n, amivel vezeti a mesterlövészek rangsorát.

Az Eb-döntős angolok az 55. percre már háromgólos előnyre tettek szert Mexikóval szemben, végül 3–2-re nyertek, és szintén bebiztosították a helyüket a nyolcaddöntőben.

U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, INDIA
E-CSOPORT, 2. FORDULÓ

Franciaország–Japán 2–1
Honduras–Új-Kaledónia 5–0
Amine Gouiri a nyitó körhöz hasonlóan duplázott, így már négynél jár a vb-n, amivel vezeti a mesterlövészek rangsorát.