KIEMELT FUTBALLPROGRAM!

NB I
7. FORDULÓ

18.00: DVTK–Újpest (Tv: M4)
18.00: Békéscsaba–Haladás
18.00: Honvéd–Puskás Akadémia
18.00: Vasas–MTK
20.30: Ferencváros–Paks (Tv: M4)

NB II
5. FORDULÓ

17.30: Budaörs–Csákvár
17.30: Szigetszentmiklós–Gyirmót
17.30: Soroksár–Kisvárda
17.30: Siófok–Balmazújváros
19.00: Ajka–Szeged 2011-Grosics Akadémia
19.00: Dunaújváros–Sopron
19.00: Mezőkövesd–Szolnok

NB III
5. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

16.30: Felsőtárkány–Hatvan
17.00: Tiszaújváros–Nyíregyháza Spartacus
17.30: Tállya–Rákosmente KSK
17.30: Putnok–Kazincbarcika
17.30: Cigánd–REAC
17.30: Jászberény–Nyírbátor
KÖZÉPCSOPORT
17.00: Kozármisleny–SZEOL
17.30: Szentlőrinc–Gyulai Termál
NYUGATI CSOPORT
17.30: III. Ker. TVE–Érd
17.30: Diósd–Dorog
17.30: Mosonmagyaróvár–Andráshida
18.00: ETO FC Győr–Balatonfüred

ANGLIA, PREMIER LEAGUE
4. FORDULÓ

13.45: Newcastle United–Arsenal (Tv: DIGI Sport1)
16.00: Chelsea–Crystal Palace (Tv: DIGI Sport1)
16.00: AFC Bournemouth–Leicester City
16.00: Aston Villa–Sunderland
16.00: Manchester City–Watford
16.00: Stoke City–West Bromwich Albion
16.00: Liverpool–West Ham United
18.30: Tottenham Hotspur–Everton (Tv: DIGI Sport1)

NÉMETORSZÁG, BUNDESLIGA
3. FORDULÓ

15.30: Stuttgart–Eintracht Frankfurt
15.30: Augsburg–Ingolstadt
15.30: Köln–Hamburg (Tv: Eurosport2)
15.30: Mainz–Hannover
15.30: Darmstadt–Hoffenheim
18.30: Bayern München–Bayer Leverkusen (Tv: Eurosport2)

OLASZORSZÁG, SERIE A
2. FORDULÓ

18.00: Bologna–Sassuolo
20.45: Milan–Empoli (Tv: DIGI Sport1)

SPANYOLORSZÁG, LA LIGA
2. FORDULÓ

18.30: Real Sociedad–Sporting Gijón
20.30: Barcelona–Málaga (Tv: Sport1)
22.00: Celta Vigo–Rayo Vallecano
22.30: Real Madrid–Betis (Tv: Sport1)

FRANCIAORSZÁG, LIGUE 1
4. FORDULÓ

17.00: Caen–Lyon (Tv: DIGI Sport2)
20.00: Angers–Nice
20.00: Troyes–Montpellier
20.00: Lille–Gazélec Ajaccio
20.00: Reims–Lorient
20.00: Rennes–Toulouse

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK

MLS
22.00:
Toronto–Montreal Impact (Tv: Eurosport2)

ARGENTIN BAJNOKSÁG
23.10: Gimnasia La Plata–Boca Juniors (Tv: DIGI Sport1)

BRAZIL BAJNOKSÁG
vasárnap, 1.55:
Sao Paulo–Ponte Preta (Tv: DIGI Sport1)

További európai futballprogram itt! 

ATLÉTIKAI VB, PEKING
A SZOMBATI PROGRAM
(Tv: M4, Eurosport)
1.30: férfi 50 km-es gyaloglás
3.00: tízpróba, 110 gát
4.05: tízpróba, diszkoszvetés, A-csoport
4.15: női 4x400 m váltó, előfutamok
4.40: férfi 4x400 m váltó, előfutamok
5.20: tízpróba, diszkoszvetés, B-csoport
6.00: női 4x100 m váltó, előfutamok
6.20: férfi 4x100 m váltó, előfutamok
7.15: tízpróba, rúdugrás

11.00: tízpróba, gerelyhajítás, A-csoport
11.35: női 400 m masters, döntő
11.50: férfi 800 m masters, döntő
12.20: tízpróba, gerelyhajítás, B-csoport
12.30: női magasugrás, döntő
13.15: női 800 m, döntő
13.30: férfi 5000 m, döntő
13.50: férfi diszkoszvetés, döntő
14.10: tízpróba, 1500 m
14.45: női 4x100 m váltó, döntő
15.10: férfi 4x100 m váltó, döntő

AUSZTRÁL FUTBALL
8.30:
North Melbourne–Western Bulldogs (Tv: Eurosport2)

AMERIKAI FUTBALL
vasárnap, 2.00:
előszezon, San Diego Chargers–Seattle Seahawks (Tv: Sport2)

AUTÓSPORT
11.55:
ADAC Formula–4, 1. futam, Sachsenring (Tv: DIGI Sport2)
18.55: Autósport, ADAC GT Masters, 1. futam (Tv: DIGI Sport2)
20.05:
Autósport, ADAC Formula–4, 2. futam (Tv: DIGI Sport2)

CSELGÁNCS
13.00:
világbajnokság, Asztana (Tv: Sport2)

GYORSASÁGIMOTOROS-VB
9.55:
Brit Nagydíj, 3. szabadedzés (Tv: DIGI Sport1)
13.30: Brit Nagydíj, Moto3, időmérő edzés (Tv: DIGI Sport2)
14.25:
Brit Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: DIGI Sport2)
15.05: Brit Nagydíj, MotoGP, időmérő edzés (Tv: DIGI Sport2)
16.00:
Brit Nagydíj, Moto2, időmérő edzés (Tv: DIGI Sport2)

JÉGKORONG
15.00:
Bajnokok Ligája, Lulea–Fribourg (Tv: Sport1)

KERÉKPÁR
16.00:
Spanyol körverseny, 8. szakasz (Tv: Eurosport)

KÉZILABDA
14.00:
Szuperkupa, nők, FTC-Rail Cargo Hungaria–Győri Audi ETO KC (Győr) (Tv: Duna World)
16.00:
Szuperkupa, férfiak, Veszprém KC–Mol-Pick Szeged (Győr) (Tv: M4)

LÓSPORT
13.55:
Lóverseny, galopp, 19. nap (Tv: SportM)

ÖKÖLVÍVÁS
vasárnap, 4.00:
profi gála, betöltetlen WBC pehelysúlyú címmérkőzés, Leo Santa Cruz–Abner Mares, Los Angeles, eredeti kommentárral (Tv: DIGI Sport1)

SALAKMOTOR
19.00:
Lengyel Grand Prix, Gorzów (Tv: Sport2)

SZNÚKER
11.15:
European Tour, Fürth (Tv: Eurosport2)
20.30:
European Tour, Fürth (Tv: Eurosport2)

TENISZ
21.00:
WTA-torna, döntő, New Haven (Tv: DIGI Sport2)