FUTBALLPROGRAM 

NB I
16. FORDULÓ
15.30: Újpest FC–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport)
15.30: Mezőkövesd–Vasas FC
15.30: Paksi FC–Ferencváros
15.30: Puskás Akadémia FC–Diósgyőri VTK
15.30: Balmazújváros–Szombathelyi Haladás
19.30: Debreceni VSC–Videoton FC (Tv: M4 Sport)

NB III
15. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

13.00: Cigánd SE–Tiszaújváros
13.00: Monori SE–Tiszafüredi VSE
13.00: Nyírbátor FC–Somosi TC Salgótarján
13.00: Putnok FC–Balassagyarmati VSE
13.00: Füzesgyarmati SK–Tállya KSE
KÖZÉP-CSOPORT
13.00: Szekszárdi UFC–Kozármisleny FC
13.00: Szentlőrinc SE–Tiszakécske
13.00: Vecsési FC–Dunaújváros
13.00: Pécsi MFC–Iváncsa KSE
NYUGATI CSOPORT
13.00: Andráshida–Csepel FC
13.00: Csornai SE–Pénzügyőr SE
13.00: THSE-Szabadkikötő–Kaposvári Rákóczi FC

NŐI NB I
11. FORDULÓ
13.00: MTK–ETO FC Győr
13.00:
Astra HFC–Újpest FC
13.30: Diósgyőri VTK–Kóka
15.00: Ferencváros–Haladás Viktória

ANGOL PREMIER LEAGUE
12. FORDULÓ
13.30:
Arsenal–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler Tv)
16.00: AFC Bournemouth–Huddersfield Town
16.00: Burnley–Swansea City
16.00: Crystal Palace–Everton
16.00: Leicester City–Manchester City (Tv: Spíler Tv)
16.00: Liverpool–Southampton
16.00: West Bromwich Albion–Chelsea
18.30: Manchester United–Newcastle United (Tv: Spíler Tv)

FRANCIA LIGUE 1
13. FORDULÓ
17.00:
Paris Saint-Germain–Nantes (Tv: Digi Sport2)
20.00: Dijon–Troyes (Tv: Digi Sport3)
20.00: Guingamp–Angers
20.00: Strasbourg–Rennes
20.00: Toulouse–Metz

NÉMET BUNDESLIGA
12. FORDULÓ
15.30:
Bayern München–Augsburg (Tv: Eurosport2)
15.30: Hoffenheim–Eintracht Frankfurt
15.30: Bayer Leverkusen–RB Leipzig
15.30: Mainz–1. FC Köln
15.30: Wolfsburg–Feiburg
18.30: Hertha BSC–Borussia Mönchengladbach (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
13. FORDULÓ
18.00:
Roma–Lazio (Tv: Digi Sport1)
20.45: Napoli–Milan (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
12. FORDULÓ
13.00:
Getafe–Deportivo Alavés (Tv: Sport2)
16.15: Leganés–FC Barcelona (Tv: Sport2)
18.30: Sevilla–Celta Vigo (Tv: Sport2)
20.45: Atlético Madrid–Real Madrid (Tv: Sport1)

BELGA BAJNOKSÁG
18.00:
Mouscron–Anderlecht (Tv: Digi Sport3)

SKÓT PREMIERSHIP
13.30:
Ross County–Celtic (Tv: Digi Sport2)

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
7.00:
Túraautó-világbajnokság (WTCC), Makaó, 1. futam (Michelisz Norbert) (Tv: Eurosport1, M4 Sport)
11.45:
TCR-sorozat, Dubai, 1-2. futam (Tv: Sport1)
17.45: World Endurance-bajnokság, Bahrein (Tv: Eurosport1)
vasárnap, 3.30: Túraautó-világbajnokság (WTCC), Makaó, 2. (fő)futam (Michelisz Norbert) (Tv: Eurosport1, M4 Sport)

CURLING
Európa-bajnokság, St. Gallen
Férfi csoportmérkőzés
  9.00:
Norvégia–Oroszország (Tv: Eurosport2)
Női csoportmérkőzés
14.00:
Németország–MAGYARORSZÁG
Férfi csoportmérkőzés, B-divízió
20.00:
MAGYARORSZÁG–Anglia

GYORSKORCSOLYA

Olimpiai kvalifikációs világkupa, Stavanger

JÉGKORONG
Kontinentális Kupa
3. kör, E-csoport, 2. forduló
16.00:
Grenoble Bruleurs de Loups (francia)–DVTK Jegesmedvék
20.00: Nomad Asztana (kazah)–Ritten Sport (olasz)
NHL
vasárnap, 1.00:
Montreal Canadiens–Toronto Maple Leafs (Tv: Spíler Tv)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
6. FORDULÓ, B-CSOPORT
15.00:
Győri Audi ETO KC–Brest Bretagne Handball (francia) (Tv: Sport1)
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
8. FORDULÓ, B-CSOPORT
17. 30:
Telekom Veszprém–Paris Saint-Germain (francia) (Tv: Sport1)
NŐI EHF-KUPA
3. SELEJTEZŐKÖR, VISSZAVÁGÓ
18.00:
Dunaújvárosi Kohász KA–Köbenhavn Handbold (dán)
20.00: Issy Paris Hand (francia)–Érd HC
Férfi NB I
13.30:
Sport36-Komló–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport)
18.00: Váci KSE–Dabas KC
Női NB I
17.00:
Békéscsabai ENKSE–Budaörs

KOSÁRLABDA
Férfi NB I
18.00:
Atomerőmű SE–Alba Fehérvár
18.00: Kaposvári KK–Pécsi VSK-VEOLIA
18.00: KTE-Duna Aszfalt–MAFC
18.00: Sopron KC–Debreceni EAC
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Zalakerámia ZTE KK

LÓSPORT
13.00:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)

MŰKORCSOLYA
20.45:
Internationaux de France, Grenoble, férfi szabadprogram (Tv: Eurosport1)

RÖGBI
15.00: Olaszország–Argentína (Tv: Digi Sport3)
20.30: Franciaország–Dél-Afrika (Tv: Eurosport2)

RÖPLABDA
Női NB I
A-csoport
17.00:
Budaörsi DSE–Jászberény
18.00: Haladás Szombathely–UTE

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
8.15:
Olimpiai kvalifikációs világkupa, Szöul (Tv: M4 Sport)

SÍUGRÁS
15.45:
Világkupaverseny, Wisla (Tv: Eurosport1)

SÚLYEMELÉS
10.00:
országos bajnokság, Budapest, BKV Előre Sportcsarnok

SZÁNKÓ
10.30:
Világkupaverseny, Innsbruck, nők, 1. futam (Tv: Eurosport1)
11.30:
Világkupaverseny, Innsbruck, nők, 2. futam (Tv: Eurosport1)
13.00: Világkupaverseny, Innsbruck, kettes, 2. futam (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
7.00:
Mesterek Tornája, Sanghaj, döntő (Tv: Eurosport1)
8.00 és 12.45:
Mesterek Tornája, Sanghaj, döntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-világbajnokság, London, elődöntő
15.00:
Roger Federer (svájci, 2.)–David Goffin (belga, 7.) (Tv: Digi Sport1)
21.00: Grigor Dimitrov (bolgár, 6.)–Jack Sock (amerikai, 8.) (Tv: Digi Sport2)

UFC
vasárnap, 4.00:
Mark Hunt–Marcin Tybura (Tv: Sport1)

ÚSZÁS
11.00:
Rövid pályás világkupaverseny, Szingapúr, 1. nap (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
E.ON férfi ob I
Alapszakasz, 7. forduló
A-csoport
17.30:
Debreceni VSE–Kaposvári VK
17.45: FTC-PQS Waterpolo–Szolnoki Dózsa (Tv: M4 Sport)
18.00: VasasPlaket–MKB-Euroleasing-BVSC
18.45: UVSE–AVUS Szombathely
B-csoport
16.00:
EBP Tatabánya–Metalcom-Szentes
19.00: A-Híd OSC-Újbuda–ZF-Eger
19.00: PannErgy-Miskolci VC–ContiTech Szeged-Diapolo