FUTBALLPROGRAM 

NB III
14. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
13.30: Tiszaújváros–Füzesgyarmat
13.30: Balassagyarmati VSE–Cigánd
13.30: Somosi TC Salgótarján–Putnok FC
13.30: Tiszafüred–Nyírbátor
13.30: Gyöngyösi AK–Monori SE
13.30: Debreceni EAC–Jászberény
KÖZÉP-CSOPORT
13.30: Mórahalom–SZEOL SC
13.30: Rákosmente–Vecsési FC
13.30: Makó–Bp. Honvéd MFA
13.30: Tiszakécske–Hódmezővásárhely
13.30: Kozármisleny–Szentlőrinc
13.30: Iváncsa–Szekszárd
16.00: Dunaújváros–Paksi FC II
NYUGATI CSOPORT
13.30: Csepel–Veszprém
13.30: Kaposvári Rákóczi–Andráshida
13.30: III. kerületi TVE–THSE-Szabadkikötő
13.30: FC Ajka–BKV Előre
13.30: Pénzügyőr–Dunaharaszti MTK

NŐI NB I
10. FORDULÓ
13.00:
Kóka–Astra HFC
13.30: DVTK–MTK

VB-PÓTSELEJTEZŐ
EURÓPAI ZÓNA

1. MÉRKŐZÉS
20.45:
Dánia–Írország (Tv: Sport1)

VB-SELEJTEZŐ
AFRIKAI ZÓNA
6. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.30:
Kongói DK–Guinea
18.30: Tunézia–Líbia
B-CSOPORT
14.00:
Zambia–Kamerun
C-CSOPORT
15.30:
Gabon–Mali
18.30: Elefántcsontpart–Marokkó

VILÁGBAJNOKI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
14.00:
Oroszország*–Argentína*
21.30: Spanyolország*–Costa Rica* (Tv: Digi Sport1)
*Vb-résztvevő válogatott

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
   9.45:
világkupaverseny, Levi, női műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
12.45: világkupaverseny, Levi, női műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport1)

FORMULA–1
14.00:
Brazil Nagydíj, Sao Paulo, 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
17.00: Brazil Nagydíj, Sao Paulo, időmérő (Tv: M4 Sport)

GYORSKORCSOLYA
Olimpiai kvalifikációs világkupa, Heerenveen

JÉGKORONG
Válogatott felkészülési torna, Tüskecsarnok
15.30:
Lengyelország–Japán
19.00: MAGYARORSZÁG–Olaszország (Tv: M4 Sport)
NHL
vasárnap, 1.00:
Detroit Red Wings–Columbus Blue Jackets (Tv: Spíler)
vasárnap, 4.00: Arizona Coyotes–Winnipeg Jets (Tv: Spíler)

KERÉKPÁR
20.30:
pályakerékpáros világkupaverseny, Manchester (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 7. FORDULÓ
A-CSOPORT
17.30:
Mol-Pick Szeged–Nantes (francia) (Tv: Sport1)
20.00: PPD Zagreb (horvát)–Vardar Szkopje (macedón) (Tv: Sport2)
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 5. FORDULÓ
B-CSOPORT
15.30:
Midtjylland (dán)–Győri Audi ETO KC (Tv: Sport1)
C-CSOPORT
13.30:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Vardar Szkopje (macedón) (Tv: Sport1)
NŐI EHF-KUPA
3. SELEJTEZŐKÖR, 1. MÉRKŐZÉS
13.30:
Köbenhavn (dán)–Dunaújvárosi Kohász KA
15.00: SCM Craiova (román)–DVSC-TVP
16.00: Érd HC–Issy Paris (francia)
Férfi NB I
18.00:
CYEB Budakalász–Váci KSE
Bundesliga
18.05: Leipzig–Rhein-Neckar Löwen (Tv: Digi Sport1)

KICK-BOX
Világbajnokság, BOK-csarnok

KOSÁRLABDA

Női Európa-bajnoki selejtező
1. forduló, C-csoport
18.00:
Litvánia–MAGYARORSZÁG
Férfi NB I
17.00:
DEAC–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
18.00: Atomerőmű SE–Sopron KC
18.00: Egis Körmend–Pécsi VSK-VEOLIA
18.00: JP Auto-JKSE–KTE-Duna Aszfalt
18.00: MAFC–Szolnoki Olaj KK

LÓSPORT
13.00:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

LOVASSPORT
16.00:
 Global Champions Tour, Doha (Tv: Eurosport1)

MOTORSPORT
  9.00:
Moto3, Valenciai Nagydíj, 3. szabadedzés (Tv: Spíler)
10.00: MotoGP, Valenciai Nagydíj, 3. szabadedzés (Tv: Spíler)
11.00:
Moto2, Valenciai Nagydíj, 3. szabadedzés (Tv: Spíler)
12.30: Moto3, Valenciai Nagydíj, időmérő (Tv: Spíler)
13.30: MotoGP, Valenciai Nagydíj, 4. szabadedzés (Tv: Spíler)
14.05: MotoGP, Valenciai Nagydíj, 1. időmérő (Tv: Spíler)
14.30: MotoGP, Valenciai Nagydíj, 2. időmérő (Tv: Spíler)
15.00: Moto2, Valenciai Nagydíj, időmérő (Tv: Spíler)

MŰKORCSOLYA
  8.45:
NHK Trophy, Oszaka, női kűr (Tv: Eurosport2)
11.30: NHK Trophy, Oszaka, férfi szabadprogram (Tv: Eurosport2)

RÖGBI
15.00:
Olaszország–Fidzsi-szigetek (Tv: Digi Sport2)
20.30: Franciaország–Új-Zéland (Tv: Eurosport1)

RÖPLABDA
Férfi NB I
17.30:
Vegyész RC Kazincbarcika–PTE-PEAC
Női NB I
A-csoport
18.00:
Penta Gödöllői RC–Jászberény
B-csoport
17.00:
MTK Budapest–Palota

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
6.45: Olimpiai kvalifikációs világkupa, Sanghaj (Tv: M4 Sport)

SNOWBOARD
19.00:
FIS Világkupa, Milánó (Tv: Eurosport2)

TENISZ
12.30: Fed-kupa, döntő: Fehéroroszország–Egyesült Államok (Tv: Digi Sport1)
U21-es ATP-világbajnokság, Milánó

UFC
vasárnap, 4.00:
Anthony Pettis–Dustin Poirier (Tv: Sport1)

ÚSZÁS
12.30:
Rövid pályás világkupaverseny, Peking, 2. nap (Tv: Sport2)