FUTBALLPROGRAM

NB I
11. FORDULÓ
17.00: 
Kisvárda–Mezőkövesd
17.00:
 Haladás–Mol Vidi FC (Tv: M4 Sport) 
17.00: 
MTK Budapest–Bp. Honvéd
17.00: 
Diósgyőri VTK–Újpest FC
17.00:
 Debreceni VSC–Paksi FC
19.30: 
Puskás Akadémia–Ferencváros (Tv: M4 Sport) 

ANGOL PREMIER LEAGUE
9. FORDULÓ

13.30:
Chelsea–Manchester United (Tv: Spíler1)
16.00: AFC Bournemouth–Southampton
16.00: Cardiff City–Fulham
16.00: Manchester City–Burnley
16.00: Newcastle United–Brighton & Hove Albion
16.00: West Ham United–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler1)
16.00: Wolverhampton Wanderers–Watford
18.30: Huddersfield Town–Liverpool (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
10. FORDULÓ
17.00:
Paris Saint-Germain–Amiens
20.00: Caen–Guingamp
20.00: Dijon–Lille
20.00: Nantes–Toulouse
20.00: Reims–Angers
20.00: Strasbourg–Monaco (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
8. FORDULÓ
15.30:
Bayer Leverkusen–Hannover 96
15.30: VfB Stuttgart–Borussia Dortmund
15.30: Augsburg–RB Leipzig
15.30: Wolfsburg–Bayern München (Tv: Sport2)
15.30: Nürnberg–Hoffenheim
18.30: Schalke 04–Werder Bremen (Tv: Sport2) 

OLASZ SERIE A
9. FORDULÓ
15.00:
Roma–SPAL (Tv: Digi Sport2)
18.00: Juventus–Genoa (Tv: Digi Sport1)
20.30: Udinese–Napoli (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
9. FORDULÓ
13.00:
Real Madrid–Levante
16.15: Valencia–Leganés (Tv: Spíler2)
18.30: Villarreal–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
20.45: FC Barcelona–Sevilla (Tv: Spíler2)

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
10.00:
Férfi Világkupa, Párizs, a nyolc közé jutásért (Tv: Eurosport1)

AUTÓSPORT
14.35:
EuroFormula Open, Barcelona, 1. futam (Tv: Digi Sport3)

BIRKÓZÁS
VILÁGBAJNOKSÁG, PAPP LÁSZLÓ BUDAPEST SPORTARÉNA
10.30:
selejtezők a negyeddöntőig: szabadfogás 61 (Molnár József), 74 (Gulyás Zsombor), 86 (Veréb István), 125 kg (Ligeti Dániel) (Tv: M4 Sport)
16.45: elődöntők (Tv: M4 Sport)

FORMULA–1
AMERIKAI NAGYDÍJ, AUSTIN
20.00:
3. szabadedzés
23.00: időmérő (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
EBEL

17.30:
Fehérvár AV19–Bolzano (olasz) (Tv: Digi Sport3)
KONTINENTÁLIS KUPA, 2. KÖR
B-CSOPORT (RITTEN), 2. FORDULÓ
16.00:
MAC Újbuda–HDD Jesenice (szlovén)
20.00: Ritten Sport (olasz)–Crvena zvezda (szerb)
NHL
22.05:
Winnipeg Jets–Arizona Coyotes (Tv: Spíler1)

K–1
19.45:
Glory-sorozat. Superfight Series, Lyon (Tv: Digi Sport3)
21.00: Glory-sorozat, Lyon (Tv: Digi Sport3)
22.00: Glory-sorozat, Lyon (Tv: Digi Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Vecsési SE–Ferencvárosi TC
18.00: Mezőkövesdi KC–Grundfos Tatabánya KC
18.00: Dabasi KC VSE–Balatonfüredi KSE
18.00: Sport36-Komló–Csurgói KK
NŐI NB I
17.00:
Alba Fehérvár KC–EU-FIRE Mosonmagyaróvár
NŐI EHF-KUPA

2. SELEJTEZŐKÖR, VISSZAVÁGÓ
15.45:
Dunaújvárosi Kohász KA–Spono Eagles (svájci) (Tv: Sport1)
Az első mérkőzésen: 35–21
17.45: Siófok KC Hungary–GVM Europe Vác (Tv: Sport1)
Az első mérkőzésen: 35–22
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA

CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
B-CSOPORT

13.30:
Köbenhavn (dán)–Rosztov-Don (orosz) (Tv: Sport1)
C-CSOPORT
18.00:
Podravka (horvát)–Krim Ljubljana (szlovén)
D-CSOPORT
18.15:
Vipers Kristiansand (norvég)–CSM Bucuresti (román)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
14.45:
Egis Körmend–Sopron KC (Tv: M4 Sport)
18.00: Atomerőmű SE–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
18.00: JP Auto-JKSE–Alba Fehérvár
18.00: Kaposvári KK–Szolnoki Olaj KK
NŐI NB I
15.00:
ELTE BEAC Újbuda–MTK Budapest
18.00: Sopron Basket–CMB Cargo-Uni Győr
18.00: Vasas Akadémia–Atomerőmű KSC Szekszárd
18.00: PEAC-Pécs–Aluinvent DVTK
NBA
vasárnap, 4.30:
Los Angeles Lakers–Houston Rockets (Tv: Sport1)

MOTORSPORT
MOTOGP, JAPÁN NAGYDÍJ
5.30:
Moto3, időmérő (Tv: Spíler1)
6.25: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Spíler1)
7.05: MotoGP, 1. időmérő (Tv: Spíler1)
7.30: MotoGP, 2. időmérő (Tv: Spíler1)
8.00: Moto2, időmérő (Tv: Spíler1)

MŰKORCSOLYA
22.00:
Grand Prix, Everett (Tv: Eurosport2)

RÖPLABDA
FÉRFI NB I, B-CSOPORT
16.00:
Sümegi RE–Fino Kaposvár SE
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, JOKOHAMA
• A 3. helyért
10.20:
Hollandia–Kína
• Döntő
12.40:
Szerbia–Olaszország

SZNÚKER
13.45 és 19.45:
 Home Nations, English Open, elődöntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
12.00:
WTA-torna, Moszkva, döntő (Tv: Digi Sport1)
15.00: WTA-torna, Luxembourg, döntő (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
ALAPSZAKASZ, 2. FORDULÓ
A-CSOPORT
17.00:
BVSC-Zugló–AVUS Szombathely
18.00:
FTC-Telekom Waterpolo–PVSK-Mecsek Füszért
18.00: ZF-Eger–KSI
19.00: RacioNet-Honvéd–Metalcom Szentes
B-CSOPORT
16.00:
Szolnoki Dózsa–VasasPlaket
19.00: A-Híd OSC Újbuda–Kaposvári VK
19.30: PannErgy-Miskolci VLC–Tatabánya