FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
6. FORDULÓ (FŐTÁBLA, 1. FORDULÓ)
AZ NB I-ES CSAPATOK MÉRKŐZÉSEI
11.45:
Eger SE (NB III)–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport)
15.00: Érdi VSE (NB III)–Diósgyőri VTK
15.00: Putnok FC (NB III)–Paksi FC
15.00: Dunaharaszti MTK (NB III)–Budapest Honvéd
15.00: Sárvár FC (NB III)–Debreceni VSC
15.00: Bonyhád VLC (Tolna megyei I.)–Puskás Akadémia FC
15.00: Hévíz SK (NB III)–Mezőkövesd Zsóry FC
15.00: FC Hatvan (NB III)–Újpest FC
15.00: Soltvadkerti TE (Bács-Kiskun megyei I.)–Kaposvári Rákóczi FC
TOVÁBBI MÉRKŐZÉSEK

15.00: Unione FC (BLSZ I.)–MTK Budapest (NB II)
15.00: Hódmezővásárhelyi FC (Csongrád megye I.)–Budaörs (NB II)
15.00: Kelen SC (NB III)–Vác FC (NB II)
15.00: Újfehértó SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)–FC Ajka (NB II)
15.00: Flavus Velence (Fejér megye I.)–Szeged-Csanád Grosics (NB II)
15.00: Edelényi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)–BFC Siófok (NB II)
15.00: Körösladányi MSK (Békés megye I.)–Békéscsaba 1912 Előre (NB II)
15.00: SBTC (Nógrád megye I.)–Szolnoki MÁV FC (NB II)
15.00: Balassagyarmati SE (NB III)–Dorogi FC (NB II)
15.00: Szentlőrinc SE (NB III)–Gyirmót FC Győr (NB II)
15.00: Berettyóújfalui SE (Hajdú-Bihar megye I.)–Szajol KLK (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.)
15.00: Heves Therm Hevesi LSC (Heves megye I.)–Füzesgyarmati SK (NB III)
15.00: Ceglédi VSE (NB III)–Pápai Perutz FC (NB III)
15.00: FC Nagykanizsa (NB III)–VLS Veszprém (NB III)
15.00: Tamási 2009 FC (Tolna megye I.)–Tihanyi FC (Veszprém megye I.)
15.00: Greenplan Balatonlelle SE (NB III)–FC Dabas (NB III)
15.00: SC Sopron (Győr-Moson-Sopron megye I.)–WATI-Kecskéd KSK (Komárom-Esztergom megye I.)
15.00: Csornai SE (Győr-Moson-Sopron megye I.)–Tatabányai SC (Komárom-Esztergom megye I.)
15.00: Villányi TC (Baranya megye I.)–Termálfürdő Tiszaújváros (NB III)
15.00: Pétervására SE (Heves megye I.)–Herold Trans Ménfőcsanak (NB III)
15.00: Nagyecsed RSE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)–Nagybajomi AC (Somogy megye I.)
15.00: Balatoni Vasas SE (Somogy megye I.)–Kecskeméti LC (Bács-Kiskun megye I.)
15.00: Kinizsi SK Gyenesdiás (Zala megye I.)–Dabas-Gyón FC (NB III)
15.00: Tarr Andráshida SC (NB III)–KTE Hufbau (NB III)
15.00: Szekszárdi UFC (NB III)–Lipót Pékség SE (NB III)
15.00: Ajka Kristály SE (Veszprém megye I.)–Balkányi SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)
15.00: Berkenye SE (Nógrád megye I.)–Ózdi Kohász SC (NB III)
15.00: Egerszalók SE (Heves megye I.)–PMFC (NB III)
15.00: Bogács Thermálfürdő (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)–III. Ker. TVE (NB III)
15.00: Maglódi TC (Pest megye I.)–MVSC-Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)
15.00: Szegedi VSE (Csongrád megye I.)–Bicskei FC (NB III)
15.00: Magyar Mélyépítő HSE (Hajdú-Bihar megye I.)–Vép VSE (Vas megye I.)
18.00: Móri SE (Fejér megye I.)–HR-Rent Kozármisleny (NB III)
19.00: DEAC (NB III)–Aqvital FC Csákvár (NB II) (Tv: M4 Sport)

ANGOL PREMIER LEAGUE
6. FORDULÓ
13.30:
Leicester City–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
16.00: Burnley–Norwich City
16.00: Everton–Sheffield United
16.00: Manchester City–Watford (Tv: Digi Sport1)
18.30: Newcastle United–Brighton & Hove Albion (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
6. FORDULÓ
17.30:
Marseille–Montpellier (Tv: Digi Sport2)
20.00: Bordeaux–Brest (Tv: Digi Sport3)
20.00: Metz–Amiens
20.00: Nice–Dijon
20.00: Nimes–Toulouse
20.00: Reims–Monaco (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
5. FORDULÓ
15.30:
Bayern München–1. FC Köln (Tv: Sport2)
15.30: Freiburg–Augsburg
15.30: Hertha BSC–Paderborn
15.30: Bayer Leverkusen–Union Berlin
18.30: Werder Bremen–RB Leipzig (Tv: Sport2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
7. FORDULÓ
13.00:
VfB Stuttgart–Greuther Fürth (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
4. FORDULÓ
15.00:
Udinese–Brescia (Tv: Digi Sport2)
18.00: Juventus–Hellas Verona (Tv: Digi Sport1)
20.45: Milan–Inter (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
5. FORDULÓ
13.30:
Villarreal–Real Valladolid
16.00: Levante–Eibar (Tv: Spíler2)
18.30: Atlético Madrid–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
21.00: Granada–FC Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
5. FORDULÓ
14.00:
MTK–ETO FC Győr
15.00: FTC–Astra HFC
16.00: Kelen SC–Szent Mihály

FERÖERI KUPADÖNTŐ
17.00:
Víkingur–HB

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NCAA
21.00:
Florida St. Seminoles–Louisville Cardinals (Tv: Galaxy4)
Vasárnap, 1.00: Stanford Cardinal–Oregon Ducks (Tv: Galaxy4)

AUTÓVERSENY
17.30:
TRC Europe, Barcelona, 1. futam (Tv: Sport2)

BIRKÓZÁS
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Nur-Szultan
Szabadfogás, 61 kg, 79 kg, 86 kg (Veréb István), 97 kg
  7.00:
selejtezők, negyeddöntők
12.45: elődöntők
Szabadfogás, 70 kg, 74 kg, 92 kg, 125 kg
  7.00:
vigaszág
14.00: döntők

EVEZÉS
14.30: országos bajnokság, Velence

FORMULA–1
Szingapúri Nagydíj, Szingapúr
12.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00:
időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
Erste Liga

17.30: Gyergyói HK (romániai)–Újpesti TE
17.30: SC Csíkszereda (romániai)–Hokiklub Budapest
Osztrák liga (EBEL)
17.30:
Hydro Fehérvár AV19–Dornbirn Bulldogs (osztrák)

KÉZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 2. forduló
A-csoport
19.30:
Barcelona (spanyol)–RK Celje (szlovén) (Tv: Sport1)
B-csoport

17.30: Telekom Veszprém–THW Kiel (német) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
17.30: Montpellier (francia)–Meskov Breszt (fehérorosz)
C-csoport
16.00:
CD Bidasoa Irun (spanyol)–Riihimäen Cocks (finn)
19.30: Sporting CP (portugál)–Presov (szlovák)
D-csoport
15.00:
Wisla Plock (lengyel)–Kadetten Schaffhausen (svájci)
NŐI NB I
4. FORDULÓ
17.00: Siófok KC–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.00: Kisvárda Master Good SE–Szent István SE
18.00: Szombathelyi KKA–Alba Fehérvár KC
18.00: MTK Budapest–Dunaújvárosi Kohász KA

MOTORSPORT
MOTOGP, ARAGÓNIAI NAGYDÍJ
  8.55:
Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
  9.50: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
10.50:
Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
12.35: Moto 3, 1. időmérő (Tv: Spíler2)
13.00: Moto 3, 2. időmérő (Tv: Spíler2)
13.30: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Spíler2)
14.10: MotoGP, 1. időmérő (Tv: Spíler2)
14.35: MotoGP, 2. időmérő (Tv: Spíler2)
15.05: Moto2, 1. időmérő (Tv: Spíler2)
15.30: Moto2, 2. időmérő (Tv: Spíler2)
GYORSASÁGI MOTORVERSENY
14.45:
FIM endurance-vb, Bol d'Or (Tv: Eurosport2)

ÖKÖLVÍVÁS
Férfi világbajnokság, Jekatyerinburg
12.00:
döntők
Budakalász
21.00: profi gála

RITMIKUS GIMNASZTIKA
Világbajnokság, Baki
12.30:
csapatverseny

RÖGBI
Európai Nemzetek Kupája-sorozat, Első konferencia, Északi csoport, Prága
13.55:
Csehország–MAGYARORSZÁG

RÖPLABDA
Férfi Európa-bajnokság, nyolcaddöntő

Nantes
19.30:
Franciaország–Finnország
Ljubljana
17.30:
Oroszország–Görögország
20.30: Szlovénia–Bulgária (Tv: Sport2)
Antwerpen
17.30:
Szerbia–Csehország
20.30: Belgium–Ukrajna
Apeldoorn
16.00:
Hollandia–Németország
20.00: Lengyelország–Spanyolország

SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs sportlövő Eb, Bologna
  9.00:
női kisöbű sportpuska összetett, alapverseny (Bajos Gitta, Horváth Lea, Toma Dorina)
12.45: döntő (Tv: Digi Sport3)
14.15: férfi kisöbű szabadpuska összetett döntő (Tv: Digi Sport3)
10.00: női 25 m sportpisztoly alapverseny (Csonka Zsófia, Egri Viktória, Major Veronika)
15.45: döntő
17.00: férfi 25 m gyorstüzelő pisztoly döntő

SÚLYEMELÉS
Világbajnokság, Pattaya
Női 59 kg, férfi 73 kg

TENISZ
  5.00:
WTA-torna, Oszaka, elődöntők (Tv: Digi Sport1)
  6.30: WTA-torna, Kanton, döntő (Tv: Digi Sport2)
  7.00: WTA-torna, Szöul, 1. elődöntő (Tv: Digi Sport3)
  9.00: WTA-torna, Szöul, 2. elődöntő (Tv: Digi Sport2)
13.00: ATP, Szentpétervár, elődöntők (Tv: Sport1)
12.55: Laver-kupa, Team Europe–Team World, 2. nap (Tv: Eurosport1)
Alexander Zverev (német)–John Isner (amerikai)
Roger Federer (svájci)–Nick Kyrgios (ausztrál)

18.55: Laver-kupa, Team Europe–Team World, 2. nap (Tv: Eurosport1)
Rafael Nadal (spanyol)–Milos Raonic (kanadai)
Rafael Nadal, Sztefanosz Cicipasz (spanyol, görög)–Nick Kyrgios, Jack Sock (ausztrál, amerikai)

OB
13.00:
női egyes döntő, Nemzeti Edzésközpont

TRIATLON
Világkupa, Vejhaj

UFC
Vasárnap, 2.00:
UFC Fight Night, Mexikóváros, Yair Rodriguez–Jeremy Stephens

VÍZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája, selejtező, 3. forduló, 1. mérkőzés
19.00:
A-Híd OSC Újbuda–Vuliagmeni (görög)