FUTBALLPROGRAM

NB I
5. FORDULÓ

19.30: Debreceni VSC–Kaposvár (m4sport.hu) – élőben az NSO-n!
19.30: Mezőkövesd–Paks (m4sport.hu) – élőben az NSO-n!
19.30: Mol Fehérvár FC–Kisvárda (m4sport.hu) – élőben az NSO-n!
19.30: Újpest–Honvéd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Zalaegerszeg–Puskás Akadémia (m4sport.hu) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
4. FORDULÓ

13.30: Southampton–Manchester United (Tv: Spíler1)
16.00: Chelsea–Sheffield United (Tv: Spíler1)
16.00: Crystal Palace–Aston Villa
16.00: Leicester–Bournemouth
16.00: Manchester City–Brighton
16.00: Newcastle–Watford
16.00: West Ham United–Norwich
18.30: Burnley–Liverpool (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
3. FORDULÓ

15.30: Bayern München–Mainz (Tv: Sport1)
15.30: Freiburg–1. FC Köln
15.30: Leverkusen–Hoffenheim
15.30: Schalke–Hertha
15.30: Wolfsburg–Paderborn
18.30: Union Berlin–Borussia Dortmund (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
3. FORDULÓ

17.00: Osasuna–Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
19.00: Getafe–Alaves (Tv: Spíler2)
19.00: Levante–Valladolid
21.00: Betis–Leganes (Tv: Spíler2)

OLASZ SERIE A
2. FORDULÓ
18.00:
Milan–Brescia (Tv: Digi Sport1)
20.45: Juventus–Napoli (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
4. FORDULÓ

17.30: Lyon–Bordeaux (Tv: Digi Sport3)
20.00: Angers–Dijon
20.00: Nantes–Montpellier (Tv: Digi Sport3)
20.00: Nimes–Brest
20.00: Toulouse–Amiens

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CSELGÁNCS
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Tokió

férfiak: +100 kg, nők: +78 kg – Szigetvári Mercédesz
6.00: előcsatározások  
12.00: éremküzdelmek

DARTS
13.00:
2. nap, BDO World Trophy (Tv: Sport2)
19.00: 2. nap, BDO World Trophy (Tv: Sport2)

EVEZÉS
Világbajnokság, Linz/Ottensheim

FORMULA–1
BELGA NAGYDÍJ, SPA-FRANCORCHAMPS
12.00: 3. szabadedzés  (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
Magyar Szuperkupa, Tüskecsarnok (XI., Magyar tudósok körútja 7.)

17.00: FTC-Telekom–Fehérvár
Visegrád-kupa, B-csoport
18.30: UTE–Podhale Nowy Targ (lengyel)

KAJAK-KENU
VILÁGKUPA

12.00: szlalom, Németország (Tv: Eurosport2)

KERÉKPÁR
10.00:
Tour of Almaty (Tv: Eurosport2)
15.00: Vuelta a Espana, Spanyolország, 8. szakasz (Tv: Eurosport1)
16.00: Nemzetközi körverseny, Németország, 3. szakasz (Tv: Eurosport2)
17.45: Tour of Spain Vuelta Extra, Spanyolország (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI KÉZI NB I
1. FORDULÓ

11.00: FTC–HungaroControl–Sport36-Komló
18.00: Mol-Pick Szeged–Csurgói KK
18.00: Telekom Veszprém–Váci KSE
18.00: Eger SZSE–Grundfos Tatabánya KC
18.00: Dabasi KC VSE–Mezőkövesdi KC
18.00: HE-DO B. Braun Gyöngyös–Orosházi FKSE-Linamar
18.00: Budakalász–Balatonfüredi KSE
NŐI NB I
1. FORDULÓ

17.15: Érd HC–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.00: Békéscsabai ENKSE–Dunaújvárosi Kohász KA
18.00: Váci NKSE–MTK Budapest
SUPER GLOBE
DÖNTŐ
16.20:
THW Kiel (német)–Barcelona (spanyol)
A 3. HELYÉRT
13.30:
Vardar Szkopje (északmacedón)–el-Vehda (szaúd-arábiai)

KOSÁRLABDA
18. FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, KÍNA
A-CSOPORT
10.00:
Lengyelország–Venezuela
14.00:
Elefántcsontpart–Kína
B-CSOPORT
10.30:
Oroszország–Nigéria
14.30:
Argentína–Dél-Korea
C-CSOPORT
10.30:
Irán–Puerto Rico
14.30:
Spanyolország–Tunézia
D-CSOPORT
9.30:
Angola–Szerbia
13.30:
Fülöp-szigetek–Olaszország
Élő streamhez linkek az m4sport.hu oldalon.

3x3-as Férfi Európa-bajnokság, Debrecen
Csoportmérkőzések
18.00: MAGYARORSZÁG–Oroszország
21.00: MAGYARORSZÁG–Franciaország

LÓSPORT
15.00: Kincsem+Tuti 1966 (Tv: Sport1)

ÖKÖLVÍVÁS
21.15: Vaszil Lomacsenko–Luke Campbell (Tv: Sport1)

SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs sportlövő-világkupaverseny, Rio de Janeiro
női kisöbű szabadpuska 3x40
női légpisztoly

SZABADIDŐSPORT
Runway Run, futóverseny a Liszt Ferenc Repülőtéren

TENISZ
18.00–vasárnap, 1.00:
Grand Slam-torna, US Open, 6. nap (Tv: Eurosport2)
18.05–vasárnap, 6.00: Grand Slam-torna, US Open, 6. nap (Tv: Eurosport1)

TRIATLON
Világbajnoki sorozat, döntő, férfi és női elit, Lausanne
rövid távú ob, Tata

UFC
12.00:
UFC Fight Night, Sencsen (Tv: Sport1)