FUTBALLPROGRAM

NB I
3. FORDULÓ
17.00: 
Debreceni VSC–Zalaegerszegi TE FC (Tv: M4 Sport)
19.30: Ferencváros–Kaposvári Rákóczi FC (m4sport.hu)
19.30: Mezőkövesd–Puskás Akadémia FC (m4sport.hu)
19.30: Mol Fehérvár FC–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport)
19.30: Újpest FC–Paksi FC (m4sport.hu)
19.30: Bp. Honvéd–Kisvárda (m4sport.hu)

NŐI NB I
1. FORDULÓ
16.00: 
MTK–Ferencváros
16.00: Győri ETO–Szent Mihály

ANGOL PREMIER LEAGUE
2. FORDULÓ
13.30: 
Arsenal–Burnley (Tv: Digi Sport1)    
16.00: Aston Villa–AFC Bournemouth
16.00: Brighton & Hove Albion–West Ham United
16.00: Everton–Watford
16.00: Norwich City–Newcastle United
16.00: Southampton–Liverpool (Tv: Spíler1)
18.30: Manchester City–Tottenham Hotspur (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
2. FORDULÓ
17.30:
 Nantes–Marseille (Tv: Digi Sport3)
20.00: Metz–Monaco (Tv: Digi Sport3)
20.00: Toulouse–Dijon
20.00: Nimes–Nice
20.00: Amiens–Lille
20.00: Bordeaux–Montpellier

NÉMET BUNDESLIGA
1. FORDULÓ
15.30: 
Borussia Dortmund–Augsburg (Tv: Sport1)
15.30: Bayer Leverkusen–Paderborn
15.30: Wolfsburg–Köln
15.30: Werder Bremen–Fortuna Düsseldorf
15.30: Freiburg–Mainz 
18.30: Borussia Mönchengladbach–Schalke (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
1. FORDULÓ
17.00: 
Celta Vigo–Real Madrid (Tv: Spíler2)
19.00: Valencia–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
21.00: Leganés–Osasuna
21.00: VIllarreal–Granada (Tv: Spíler2)

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
2. FORDULÓ
20.00: 
Belenenses–Benfica (Tv: Sport2)
22.30: FC Porto–Setúbal (Tv: Sport2)

TÖRÖK SÜPER LIG
1. FORDULÓ
20.45:
 Sivasspor–Besiktas (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
18.00: 
Dr. Papp Pál-Csermák József kalapácsvető-emlékverseny, Tapolca 

DARTS
10.30: 
World Series of Darts, Melbourne, 2. nap (Tv: Sport2)

GOLF
22.45: 
BMW Championship, Medinah, 3. nap (Tv: Sport2)

HEGYMÁSZÁS
10.30: 
világbajnokság, Hacsiodzsi, női és férfi döntő (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS

18.00: Schiller-Vasas–Trnava (szlovák), Káposztásmegyer 

KERÉKPÁR
15.00:
 BinckBank Tour, 6. szakasz (Tv: Eurosport1)
17.00: Arctic Race of Norway, 3. szakasz (Tv: Eurosport1)
Vasárnap, 0.00: Tour of Utah, 5. szakasz (Tv: Eurosport2)

KOSÁRLABDA
FÉRFI FELKÉSZÜLÉSI TORNA, HAMBURG
17.30:
Magyarország–Lengyelország

MOTORSPORT
19.00:
salakmotor világbajnoki sorozat, Svédország (Tv: Spíler1)  

SÍUGRÁS
15.00:
 Nyári Grand Prix, Zakopane, csapat, HS 140 (Tv: Eurosport2)

SPORTLÖVÉSZET
8.00: 
25 és 50 méteres puska, pisztoly országos bajnokság (Budapest, Fehér úti lőtér)

TENISZ
17.00 és 21.00: 
WTA-torna, Cincinnati, elődöntő (Tv: Digi Sport2)
19.00: ATP-torna, Cincinnati, elődöntő (Tv: Digi Sport2)
Vasárnap, 0.00: ATP-torna, Cincinnati, elődöntő (Tv: Digi Sport1) 

UFC
Vasárnap, 4.00:
 Daniel Cormier–Stipe Miocic (Tv: Sport1)

ÚSZÁS
Világkupaverseny, Szingapúr