AUGUSZTUS 1., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
15.00:
Újpest FC–Diósgyőri VTK
17.00: Kisvárda–Ruzomberok (Rózsahegy, szlovák)
17.00: MTK Budapest–SKF Sered (Szered, szlovák)
17.00: Bp. Honvéd FC–Paksi FC – zárt kapuk mögött
18.00: Puskás AFC–Slovan Bratislava (szlovák)
18.00: Mol Fehérvár FC–NS Mura (szlovén), Szombathely, Haladás Sportkomplexum

NB II
1. FORDULÓ
20.00:
Kaposvári Rákóczi FC–Nyíregyháza Spartacus (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL FA-KUPA
DÖNTŐ
18.30:
Arsenal–Chelsea (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
38. FORDULÓ

18.00: Brescia–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)
20.45: Napoli–Lazio (Tv: Digi Sport1, körkapcsolás) 
20.45: Atalanta–Inter (Tv: Digi Sport1, körkapcsolás) – élőben az NSO-n!
20.45: Juventus–Roma (Tv: Digi Sport2)
20.45: Milan–Cagliari (Tv: Digi Sport3)

BELGA KUPA
DÖNTŐ
20.30:
FC Bruges–Royal Antwerp

HORVÁT KUPA
DÖNTŐ
20.30:
HNK Rijeka–Lokomotiva Zagreb

PORTUGÁL KUPA
DÖNTŐ
21.45:
Benfica–FC Porto

ROMÁN LIGA 1
OSZTÁLYOZÓ CSOPORT
13. FORDULÓ
18.00:
Viitorul Constanta–Sepsi OSK – élőben az NSO-n!

SKÓT PREMIERSHIP
1. FORDULÓ
13.30:
Aberdeen FC–Rangers FC (Tv: Arena4)

STRANDLABDARÚGÁS
14.55:
Magyarország–Magyarország U21 (Tv: Digi Sport2)
16.25: Magyar Szuperkupa (Tv: Digi Sport2)

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
14.30:
Budapest-bajnokság (Iharos Pálya), 1. nap 

EVEZÉS
Országos bajnokság, Szeged

FORMULA–1
BRIT NAGYDÍJ, SILVERSTONE
10.20:
Formula–3, 1. futam (Tv: M4 Sport)
11.20: F1, 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: F1, időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.40:
Formula–2, 1. futam (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
NHL, RÁJÁTSZÁS
18.00:
Carolina Hurricanes–New York Rangers (Tv: Arena4)

KERÉKPÁR
16.50: Strade Bianche, World Tour (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
19.00:
Denver Nuggets–Miami Heat (Tv: Sport1)

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1159 (Tv: Sport2)

STRANDRÖPLABDA
ORSZÁGOS BAJNOKSÁG
9.00:
1. forduló, Tata

SUPERBIKE
11.00
superpole, Jerez (Tv: Eurosport2)
14.00:
1. futam, Jerez (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
11.00 és 19.45:
világbajnokság, Sheffield (Tv: Eurosport1)
11.30, 15.30 és 20.00: világbajnokság, Sheffield (Tv: Eurosport2)

UFC
FIGHT NIGHT
Vasárnap, 3.00:
Derek Brunson–Edmen Shahbazyan (Tv: Sport1)

ÚSZÁS
8.00–12.00: 38. Lidl Balaton-átúszás

VÍZILABDA
MAGYAR KUPA, FÉRFIAK
2. FORDULÓ
PIROS CSOPORT (BUDAPEST, HAJÓS ALFRÉD USZODA)
10.00:
UVSE–Debreceni VSE
11.30: FTC-Telekom–Bp. Honvéd
16.00: UVSE–FTC-Telekom
18.30: Debreceni VSE–Bp. Honvéd
FEHÉR CSOPORT (SZENTES)
10.00:
Szolnoki Dózsa–KSI
11.30: Szentes–ZF-Eger
KÉK CSOPORT (TATABÁNYA)
13.00:
OSC Újbuda–BVSC-Zugló
14.30: PVSK Mecsek Füszért–Tatabányai VSE
17.00: PVSK Mecsek Füszért–OSC Újbuda
18.30: Tatabányai VSE–BVSC-Zugló
ZÖLD CSOPORT (SZEGED)
16.30:
A-Híd VasasPlaket–PannErgy-Miskolc
18.15: Szegedi VE–Kaposvári VK (Tv: M4 Sport)