FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
10.00:
 Debreceni VSC–Kazincbarcika (NB II)
10.30: Mezőkövesd–el-Fejszali (szaúdi I.) (Szlovéniában)
11.00: Paksi FC–Soroksár SC (NB II) 
17.00: Vasas FC (NB II)–Kisvárda
17.00: Wolfsberger AC (osztrák I.)–ZTE FC (Szlovéniában)
17.00: Mezőkövesd–Asdod (izraeli I.) (Szlovéniában)
19.00: Vasas FC (NB II)–Kisvárda

NB II-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
11.00: DEAC (NB III)–Békéscsaba
11.00: KTE (NB III)–Dorog
11.00: Szeged-Csanád GA–Szolnoki MÁV
15.00: Fuzinar (szlovén II.)–Csákvár
17.00: Gyirmót FC Győr–Mosonmagyaróvár (NB III)
17.00: FC Ajka–Jászberény (NB III)
17.30: Ironi Kirjat Smona (izraeli)–MTK Budapest
18.00: NK Medimurje Cakovec (horvát II.)–Siófok
ND Gorica (szlovén II.)–Budafok
Drava Ptuj (szlovén II.)–Budaörs

PREMIER LEAGUE ÁZSIA-KUPA
A harmadik helyért
12.00:
Newcastle United–West Ham United (Tv: Spíler1)
Döntő
14.30:
Wolverhampton–Manchester City (Tv: Spíler1)

NEMZETKÖZI BAJNOKOK KUPÁJA
13.30:
 Manchester United (angol)–Internazionale (olasz)
22.00: Benfica (portugál)–Guadalajara (mexikói)
Vasárnap, 0.00: Arsenal (angol)–Fiorentina (olasz)
Vasárnap, 2.00: Bayern München (német)–Real Madrid (spanyol)

 

U19-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, ÖRMÉNYORSZÁG
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
A-CSOPORT
19.00: 
Spanyolország–Olaszország
19.00: 
Portugália–Örményország

FINA VIZES VILÁGBAJNOKSÁG, KVANGDZSU

MŰUGRÁS
  8.30:
 vegyes páros szinkronműugrás, döntő
13.45: férfi toronyugrás, döntő

MŰÚSZÁS
10.00: 
vegyes páros szabadprogram, döntő
12.00: szabad kombináció, döntő 

VÍZILABDA
NŐK, A 13–16. HELYÉRT
  3.30:
Dél-Afrika–Dél-Korea
  5.00: Kuba–Japán
A NEGYEDDÖNTŐBE JUTÁSÉRT
  7.00:
Hollandia–Kanada
  8.30: Új-Zéland–Magyarország (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n
10.00: Görögország–Kína
11.30: Kazahsztán–Ausztrália

A világbajnokság eseményeit az MTVA közvetíti

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
9.45 és 16.00: 
U20-as Európa-bajnokság, Svédország, 3. nap (Tv: Eurosport2)
Gyémánt Liga-verseny, London, 1. nap

DARTS
20.00: 
World Matchplay, Blackpool, 1. nap (Tv: Sport1)
1. forduló
Nathan Aspinall (angol, 13.)–Mervyn King (angol)
Gerwyn Price (walesi, 7.)–Stephen Bunting (angol)
Gary Anderson (skót, 4.)–Danny Noppert (holland)
Rob Cross (angol, 2.)–Chris Dobey (angol)

KERÉKPÁR
13.20: 
Tour de France, 14. szakasz, Tarbes–Tourmalet, 117.5 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)
16.00: Hegyikerékpár ob

KÉZILABDA
U19-es Európa-bajnokság, nők, Győr (Audi Aréna, Magvassy Mihály Sportcsarnok)
13.00:
a 9–16. helyért

MOTORSPORT
17.00:
 Speedway of Nations, Olaszország, 1. döntő (Tv: Spíler1)

ÖKÖLVÍVÁS
21.00: 
Profi gála, London. Főmeccs: Dillian Whyte–Oscar Rivas (Tv: Sport2)

SÍUGRÁS
20.20:
 Nyári Grand Prix, Wisla Team, HS 134 (Tv: Eurosport1)

STRANDRÖPLABDA
8.30:
ob, 4. forduló, Dunaújváros

TENISZ
11.00–17.00: 
ATP-torna, Bastad, elődöntő (Tv: Sport2)
14.00: WTA-torna, Bukarest, elődöntő (Tv: Digi Sport1)
19.00: ATP-torna, Newport, elődöntő (Tv: Sport2)

TRIATLON
Világbajnoki sorozat, Edmonton

UFC
Vasárnap, 3.00: 
Rafael dos Anjos–Leon Edwards (Tv: Sport2)

ÜLŐRÖPLABDA
9.15:
Európa-bajnokság, Ludovika Aréna

VÍVÁS
VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST, BOK CSARNOK  
  8.30:
 női kard egyéni, 64-es tábla 
  9.40: férfi tőr egyéni, 64-es tábla 
  9.40: női párbajtőr csapat, selejtező 
10.40: férfi kard csapat, selejtező
18.00: négyes döntők (Tv: M4 Sport, Eurosport1)