FIFA-VILÁGBAJNOKSÁG 2018, OROSZORSZÁG
A harmadik helyért, Szentpétervár
16.00:
Belgium–Anglia (Tv: M4 Sport)

EGYÉB FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
10.30:
Mezőkövesd–Cegléd (NB II)
11.00: Paks–Dorog (NB II)
12.30: Mezőkövesd–Békéscsaba (NB II)
16.00:
MTK–FK Senica (Szenice, szlovák) (Üllő)
16.00: Haladás–Slovácko (cseh) (Pöllauberg, Ausztria)
16.30: DVSC–UTA Arad (román)
18.00: DVTK–Maccabi Netanya (izraeli) (Telki)
18:00: Monor (NB II)–MTK (Üllő)
18.00: Nyíregyháza Spartacus–Kisvárda
18.30: DVSC–Vác (NB II)

 

ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
FEZEN HFL
DÖNTŐ, SZUSZA FERENC STADION
17.10:
Budapest Wolves–Miskolc Steelers (Tv: Digi Sport1)

AUTÓSPORT
12.00:
WTCR, Szlovákia, Slovakiaring, 1. futam
13.30: DTM, Zandvoort, 1. futam (Tv: M4 Sport)
15.10: WTCR, Szlovákia, Slovakiaring, selejtező
17.30: Formula E, New York, selejtező (Tv: Eurosport1)
19.00: WTCR, Szlovákia, Slovakiaring, 2. futam (Tv: Eurosport1)
21.30: Formula E, New York, 11. forduló (Tv: Eurosport1)

GOLF
19.00
: John Deere Classic, 3. nap (Tv: Sport1)

KAJAK-KENU
12.00:
válogatóverseny, Szolnok (Tv: M4 Sport)

KERÉKPÁR
11.30:
Tour de France, 8. szakasz, Dreux–Amiens, 181 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
XXI. NŐI JUNIOR-VILÁGBAJNOKSÁG
(2018. július 1–14., Debrecen)
A 7. helyért
12.30: Franciaország–Románia
Az 5. helyért
15.00: Hollandia–Dánia
A 3. helyért
17.30: Oroszország–Dél-Korea
Döntő
20.00: Norvégia–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)

KOSÁRLABDA
U20-as női Európa-bajnokság, Sopron
Az 5–8. helyért
15.45:
Magyarország–Portugália
Elődöntő
18.00, 20.15

LOVASSPORT
17.30:
Global Champions Tour, Chantilly (Tv: Eurosport2)

MOTORSPORT
MOTOGP, SACHSENRING
  9.00:
Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
  9.55: MotoGP,  3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
10.55: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
12.35: Moto3,  időmérő (Tv: Spíler Tv)
13.30: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
14.10: MotoGP, 1. időmérő (Tv: Spíler Tv)
14.35: MotoGP, 2. időmérő (Tv: Spíler Tv)
15.05: Moto2, időmérő (Tv: Spíler Tv)

SZABADIDŐSPORT
36. Lidl Balaton-átúszás, Révfülöp
Balaton-átevezés, Fonyód 

TENISZ
Wimbledon, női döntő (Tv: Europsort2)
15.00: Angelique Kerber (német, 11.)–Serena Williams (amerikai, 25.)
Wimbledon, férfi eldöntő (Tv: Europsort2)
14.00: Novak Djokovics (szerb)–Rafael Nadal (spanyol) – folytatás a negyedik játszmától, 2:1-es Djokovics-vezetésről

TORNA
10.30: országos szerbajnokság, Budapest

UFC
vasárnap, 4.00:
Junior dos Santos–Blagoj Ivanov (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, BARCELONA
NŐK, CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
14.00:
Hollandia–Horvátország
15.30: Izrael–Olaszország
20.30: Franciaország–Görögország
B-CSOPORT
17.00:
Oroszország–Törökország
18.30: Szerbia–Németország
22.15: MAGYARORSZÁG–Spanyolország (Tv: M4 Sport)