JÚNIUS 29., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE

9.30: DVSC–Nyíregyháza (NB II)
11.00:
Bp. Honvéd–Zenit (orosz I.), Kirchdorf in Tirol (Ausztria)
19.00: DVSC–Diósgyőri VTK

AFRIKAI NEMZETEK KUPÁJA, EGYIPTOM
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
E-CSOPORT
16.30:
Mauritánia–Angola
F-CSOPORT
19.00:
Kamerun–Ghána (Tv: Sport1)
22.00: Benin–Bissau-Guinea

CONCACAF ARANY-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
Vasárnap, 1.00:
Haiti–Kanada 
Vasárnap, 4.00: Mexikó–Costa Rica

COPA AMÉRICA, BRAZÍLIA
NEGYEDDÖNTŐ
21.00:
Uruguay–Peru (Tv: Sport1)

NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG
NEGYEDDÖNTŐ
15.00:
Olaszország–Hollandia
18.30:
Németország–Svédország

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BILIÁRD

16.00: World Cup of Pool, Leicester, 5. nap (Tv: Sport1)
21.30: World Cup of Pool, Leicester, 5. nap (Tv: Sport2)

FORMULA–1
OSZTRÁK NAGYDÍJ, SPIELBERG
12.00: 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00:
időmérő (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

FRIZBI
14.00:
Európa-bajnokság, Győr (Tv: Sport1)

GOLF
23.00:
Rocket Mortage Classics, Detroit, 3. nap (Tv: Sport2)

KAJAK-KENU
12.00:
szlalom, világkupaverseny, Szlovénia (Tv: Eurosport1)

LÓSPORT
14.00:
ügetőderbi (Tv: Sport2)

LOVASSPORT
14.00:
díjugratás, olimpiai kvalifikációs verseny, Budapest
20.00: Global Champions Tour, Monaco (Tv: Eurosport1)

MOTORSPORT
MOTOGP, HOLLAND NAGYDÍJ
9.00: 
Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
9.50: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
10.50: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
12.35: Moto3, 1. időmérő (Tv: Spíler1)
13.00: Moto3, 2. időmérő (Tv: Spíler1)
13.30: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Spíler1)
14.10: MotoGP, 1. időmérő (Tv: Spíler1)
14.35: MotoGP, 2. időmérő (Tv: Spíler1)
15.05: Moto2, 1. időmérő (Tv: Spíler1)
15.30: Moto2, 2. időmérő (Tv: Spíler1)

MULTISPORT
EURÓPAI JÁTÉKOK, MINSZK
9.30 (Tv: M4 Sport)
A SZOMBATI, MAGYAR ÉRDEKELTSÉGŰ PROGRAM
ASZTALITENISZ (Olimpiai Tenisz Központ)
9.00: női csapat, bronzmérkőzés, Magyarország-Lengyelország
BIRKÓZÁS (Sportpalota)

10.20: kötöttfogás 87 kg (Lőrincz Viktor), 97 kg (Kiss Balázs), előcsatározások
17.00: kötöttfogás 87 kg, 97 kg, elődöntők
17.40: kötöttfogás 60 kg, döntő, Torba Erik-Sztyepan Marjanyan (orosz)
18.20: kötöttfogás 77 kg, bronzmérkőzések (Lőrincz Tamás)
TORNA (Minszk Aréna)

13.00: női egyéni összetett (Schermann Bianka, Székely Zója), döntő

SZNÚKER
7.00 és 13.30: világkupaverseny, Vuhszi, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
13.30:
WTA-torna, Eastbourne (Tv: Digi Sport1)

TORNA
JUNIOR VILÁGBAJNOKSÁG, GYŐR
14.00:
szerenkénti döntők: férfi talaj, lólengés, gyűrű; női ugrás, felemás korlát

TRIATLON
1.00:
világbajnoki sorozat, Montreal
15.00: sprint országos bajnokság, Baja

UFC
Vasárnap, 3.00:
UFC Fight Night, főmérkőzés: Francis Ngannou–Junior dos Santos (Tv: Sport1)

ÚSZÁS
8.00: 37. Lidl Balaton-átúszás, Révfülöp