FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ
E-CSOPORT
15.00: 
Horvátország–Wales (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
18.00: Azerbajdzsán–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
C-CSOPORT
18.00:
 Észtország–Észak-Írország
20.45: Fehéroroszország–Németország
H-CSOPORT
15.00: Izland–Albánia
18.00: Moldova–Andorra
20.45: Törökország–Franciaország (Tv: Sport1)
I-CSOPORT
18.00: 
Oroszország–San Marino
20.45: Belgium–Kazahsztán
20.45: Skócia–Ciprus
J-CSOPORT
18.00:
 Örményország–Liechtenstein
18.00: Finnország–Bosznia-Hercegovina (Tv: Sport1)
20.45: Görögország–Olaszország (Tv: Sport2)

PUSKÁS-SUZUKI-KUPA, FELCSÚT
13.30: 
Academia Hagi (román)–Real Madrid (spanyol)
15.15: Budapest Honvéd–CR Flamengo (brazil)

17.00: Bayern München (német)–Panathinaikosz (görög) 

NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
21.00: 
Norvégia–Nigéria
B-CSOPORT
15.00:
 Németország–Kína (m4sport.hu)
18.00: Spanyolország–Dél-Afrika

NŐI NB I
OSZTÁLYOZÓ, 1. MÉRKŐZÉS, Makó
16.00:
Szent Mihály–Mol Vidi

U20-AS VILÁGBAJNOKSÁG, LENGYELORSZÁG
NEGYEDDÖNTŐ
17.30: Egyesült Államok–Ecuador
20.30: Dél-Korea–Szenegál (m4sport.hu)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
13.15: 
TCR Europe, Spa, 1. futam (Tv: Sport1)

DARTS
13.30 és 19.00: 
Csapat-világbajnokság, Hamburg, 3. nap (Tv: Sport2)

FOGATHAJTÁS
56. MAGYAR DERBY, MÉLYKÚT 
9.00: 
maratonhajtás

FORMULA–1
KANADAI NAGYDÍJ
17.00: 
3. szabadedzés – élőben az NSO-n!
20.00: időmérő (Tv: Duna) – élőben az NSO-n!

LOVASSPORT
21.20: 
Global Champions Tour, Cannes (Tv: Eurosport1)

MOTORSPORT
10.50: 
Superbike-vb, Jerez, superpole (Tv: Eurosport2)
13.50: Superbike-vb, Jerez, 1. futam (Tv: Eurosport2, Spíler1)

RÖPLABDA
NŐI ARANY EURÓPA-LIGA
4. FORDULÓ
15.00: 
MAGYARORSZÁG–Horvátország (Kaposvár) (Tv: Duna World)
FÉRFI EZÜST EURÓPA-LIGA
4. FORDULÓ
17.30: 
MAGYARORSZÁG–Görögország (Kaposvár)

TENISZ
15.00: 
Roland Garros, Párizs, női döntő: Ashleigh Barty (ausztrál, 8.)–Marketa Vondrousová (cseh) (Tv: Eurosport1) – élőben az NSO-n!
17.15: Roland Garros, Párizs, férfi páros döntő: Kevin Krawietz, Andreas Mies (németek)–Jeremy Chardy, Fabrice Martin (franciák) (Tv: Eurosport1)

A pénteken félbeszakadt Novak Djokovics–Dominic Thiem mérkőzést szombaton folytatják.

UFC
Vasárnap, 4.00: 
Henry Cejudo–Marlon Moraes (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
BAJNOKOK LIGÁJA, NYOLCAS DÖNTŐ, HANNOVER

A 7. HELYÉRT
15.00: Hannover–Busto Arsizio
AZ 5. HELYÉRT
16.30: Brescia–Jug Dubrovnik
A 3. HELYÉRT
19.00: Pro Recco–Barceloneta
DÖNTŐ
20.30: Olympiakosz–FTC-Telekom (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NŐI VILÁGLIGA
SZUPERDÖNTŐ, DUNA ARÉNA
AZ 5-8. HELYÉRT
15.00:
Magyarország–Kína (Tv: M4 Sport)
16.45: Ausztrália–Kanada
ELŐDÖNTŐ
18.30: Hollandia–Egyesült Államok
20.15:
Oroszország–Olaszország