FUTBALLPROGRAM

NB I
28. FORDULÓ 
17.00: Bp. Honvéd–Debreceni VSC (m4sport.hu) – élőben az NSO-n!
17.00: Mezőkövesd–Ferencváros (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Paksi FC–Puskás Akadémia FC (m4sport.hu) – élőben az NSO-n!
17.00: Kisvárda–Diósgyőri VTK (m4sport.hu) – élőben az NSO-n!
17.00: Szombathelyi Haladás–MTK Budapest (m4sport.hu) – élőben az NSO-n!
19.30: Mol Vidi FC–Újpest FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
17. FORDULÓ

16.00: Szent Mihály–MTK
17.00: Ferencváros–MLE

ANGOL PREMIER LEAGUE
34. FORDULÓ
13.30: 
Tottenham Hotspur–Huddersfield Town (Tv: Digi Sport2)
16.00: Brighton & Hove Albion–AFC Bournemouth
16.00: Burnley–Cardiff City
16.00: Fulham–Everton (Tv: Spíler1)
16.00: Southampton–Wolverhampton Wanderers
18.30: Manchester United–West Ham United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
32. FORDULÓ

17.00: Marseille–Nimes (Tv: Digi Sport2)
20.00: Caen–Angers
20.00: Monaco–Reims (Tv: Digi Sport2)
20.00: Strasbourg–Guingamp

NÉMET BUNDESLIGA
29. FORDULÓ

15.30: RB Leipzig–Wolfsburg (Tv: Sport2)
15.30: VfB Stuttgart–Bayer Leverkusen
15.30: Werder Bremen–Freiburg
15.30: Hannover–Borussia Mönchengladbach
18.30: Borussia Dortmund–Mainz (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
32. FORDULÓ

15.00: SPAL–Juventus (Tv: Digi Sport1)
18.00: Roma–Udinese (Tv: Digi Sport1)
20.30: Milan–Lazio (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
32. FORDULÓ

13.00: Espanyol–Deportivo Alavés
16.15: Huesca–FC Barcelona (Tv: Spíler2)
18.30: Atlético Madrid–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
20.45: Sevilla–Real Betis (Tv: Spíler2)

TÖRÖK SÜPER LIG
28. FORDULÓ
15.00:
 Rizespor–Göztepe (Tv: Digi Sport3)
18.00: Besiktas–Istanbul Basaksehir (Tv: Digi Sport3)

FUTSAL
NEMZETKÖZI FELKÉSZÜLÉSI TORNA, POREC
17.30:
Magyarország–Montenegró  

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
12.00:
 Formula E, Róma, selejtező (Tv: Eurosport1)
16.00: Formula E, Róma (7. verseny) (Tv: Eurosport1)

BIRKÓZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, BUKAREST 
10.30:
 kötöttfogású 60 kg (Torba Erik), 67 kg (Krasznai Máté), 72 kg (Fritsch Róbert), 82 kg (Nagy Péter) és 97 kg (Varga Ádám), selejtezők
16.15: elődöntők (m4sport.hu)
10.30: kötöttfogású 55 kg, 63 kg, 77 kg, 87 kg (Szilvássy Erik), 130 kg, vigaszág
17.00: döntők (m4sport.hu) 

FORMULA–1
KÍNAI NAGYDÍJ
5.00: 
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
8.00: időmérő (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
NŐI DIVÍZIÓ 1/A-VILÁGBAJNOKSÁG, VASAS JÉGCENTRUM
12.30: 
Szlovákia–Olaszország
16.00: Dánia–Norvégia
19.30: MAGYARORSZÁG–Ausztria (m4sport.hu)

NHL
23.00:
Washington Capitals–Carolina Hurricanes (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
15.30:
 Baszk nemzeti körverseny, 6. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
15.00:
 Rosztov-Don (orosz)–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
17.30: Győri Audi ETO KC–Odense (dán) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
18.15: Vipers Kristiansand (norvég)–Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)
20.00: Metz (francia)–CSM Bucuresti (román)
NŐI NB I
17.00:
 MTK Budapest–Dunaújvárosi Kohász KA
17.00: Moyra-Budaörs–Alba Fehérvár KC
18.00: Eszterházy SC–GVM Europe-Vác  

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I, KÖZÉPSZAKASZ

FELSŐHÁZ
18.00
: Pécsi VSK-Veolia–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
18.00: JP Auto-Jászberényi KSE–Egis Körmend
KÖZÉPHÁZ
19.00:
Atomerőmű SE–Sopron KC
ALSÓHÁZ
18.00: Alba Fehérvár–Serco-TF-BP
NŐI NB I
A 9–12. HELYÉRT
15.00: Vasas Akadémia—ELTE BEAC Újbuda
18.00: MTK Budapest—PINKK-Pécsi 424
NBA, PLAYOFF
23.00:
Toronto Raptors–Orlando Magic (Tv: Sport1)

LOVASSPORT
22.30: 
Global Champions Tour, Mexikó (Tv: Eurosport1)

MOTORSPORT
11.00:
 Superbike-vb, Assen, superpole (Tv: Eurosport2)
14.00: Superbike-vb, Assen, 1. futam (Tv: Eurosport1, Spíler1)

MOTOGP, AMERIKAI NAGYDÍJ
16.00: 
Moto3, 3. szabadedzés
16.55: MotoGP, 3. szabadedzés
17.55: Moto2, 3. szabadedzés
19.35: Moto3, 1. időmérő
20.00: Moto3, 2. időmérő
20.30: MotoGP, 4. szabadedzés
21.10: MotoGP, 1. időmérő (Tv: Spíler1)
21.35: MotoGP, 2. időmérő (Tv: Spíler1)
22.05: Moto2, 1. időmérő (Tv: Spíler1)
22.30: Moto2, 2. időmérő (Tv: Spíler1)

MŰKORCSOLYA
12.45:
 szinkronkorcsolya-világbajnokság, Helsinki, kűr

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
AZ 5. HELYÉRT, 3. MÉRKŐZÉS
19.00:
MAFC-BME–DEAC

SZABADIDŐSPORT
10.30:
 34. Telekom Vivicittá Városvédő Futás (Budapest, Margitsziget, központi út, a Víztorony közelében) 

SÚLYEMELÉS
10.00: Európa-bajnokság, Batumi (Tv: Eurosport1)
13.00: Európa-bajnokság, Batumi (Tv: Eurosport2)
Benne: férfi 102 kg, női plusz 87 kg (Gyürüs Barbara), férfi plusz 109 kg (Nagy Péter)

TENISZ
11.00:
 WTA-torna, Lugano, elődöntő (Tv: Digi Sport1)
13.00: ATP-torna, Marrákes, elődöntő (Tv: Sport2)
20.00: WTA-torna, Bogotá, elődöntő (Tv: Digi Sport3)
20.30 és 22.00: ATP-torna, Houston, elődöntő (Tv: Sport2)
22.10: WTA-torna, Bogotá, elődöntő (Tv: Digi Sport2)

TORNA
13.30:
 Európa-bajnokság, Szczecin, szerenkénti döntők (férfiak: talaj, lólengés, gyűrű; nők: ugrás, felemás korlát) (Tv: M4 Sport)  

UFC

Vasárnap, 4.00: UFC 236, Atlanta (Tv: Sport1) 

ÚSZÁS
18.00:
 Stockholm Open, 2. nap (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 12. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.30: 
FTC-Telekom–Pro Recco (olasz) (Tv: Duna World)
B-CSOPORT
19.30: 
Szolnoki Dózsa–Jug Dubrovnik (horvát) (Tv: Sport1)
NŐI LEN-KUPA, NÉGYES DÖNTŐ, KIRISI
BRONZMÉRKŐZÉS
12.00:
Kirisi (orosz)–Sant Andreu (spanyol)
DÖNTŐ
13.30:
UVSE–Orizzonte Catania (olasz)
E.ON FÉRFI OB I
KÖZÉPSZAKASZ, AZ 1. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
B-CSOPORT (ALSÓHÁZ)
18.00:
 Metalcom Szentes–VasasPlaket
NŐI OB I
ELŐDÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
15.00: DUE-Maarsk Graphics–BVSC-Zugló (m4sport.hu)
AZ 5–8. HELYÉRT, 3. MÉRKŐZÉS
19.00:
Eger–Szeged