FUTBALLPROGRAM

NB I
27. FORDULÓ 
17.00: Puskás Akadémia–Kisvárda (m4sport.hu) – élőben az NSO-n!
17.00: Ferencváros–Paks (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Újpest–Mezőkövesd (m4sport.hu) – élőben az NSO-n!
17.00: Diósgyőri VTK–Haladás (m4sport.hu) – élőben az NSO-n!
17.00: Debreceni VSC–MTK Budapest (m4sport.hu)– élőben az NSO-n!
19.30: Bp. Honvéd–Mol Vidi FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NŐI U19-ES EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
4. CSOPORT, 2. FORDULÓ (SPANYOLORSZÁG)
13.00:
 Írország–Szerbia
18.30: 
Spanyolország–MAGYARORSZÁG

NŐI VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
17.00: 
Portugália–MAGYARORSZÁG 

ANGOL PREMIER LEAGUE
33. FORDULÓ
16.00: 
AFC Bournemouth–Burnley
16.00: 
Huddersfield Town–Leicester City
16.00: 
Newcastle United–Crystal Palace

ANGOL FA-KUPA
ELŐDÖNTŐ
18.30: 
Manchester City–Brighton & Hove Albion

FRANCIA LIGUE 1
31. FORDULÓ
17.00:
 Lyon–Dijon (Tv: Digi Sport3)
20.00: Amiens–Saint-Étienne
20.00: Angers–Rennes
20.00: Guingamp–Monaco (Tv: Digi Sport2)
20.00: Nimes–Caen

NÉMET BUNDESLIGA
28. FORDULÓ
15.30:
 Schalke–Eintracht Frankfurt
15.30: Bayer Leverkusen–RB Leipzig (Tv: Sport1)
15.30: VfB Stuttgart–Nürnberg
15.30: Hertha BSC–Fortuna Düsseldorf
15.30: Wolfsburg–Hannover
18.30: Bayern München–Borussia Dortmund (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
31. FORDULÓ
15.00: 
Parma–Torino (Tv: Digi Sport1)
18.00: 
Juventus–Milan (Tv: Digi Sport1)
20.30: 
Sampdoria–Roma (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
31. FORDULÓ
13.00: 
Girona–Espanyol
16.15: Real Madrid–Eibar (Tv: Spíler2)
18.30: 
Rayo Vallecano–Valencia
20.45: Barcelona–Atlético Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

PORTUGÁL BAJNOKSÁG
28. FORDULÓ
21.30: 
Moreirense–Braga (Tv: Sport1)

TÖRÖK SÜPER LIG
27. FORDULÓ
18.00: 
Galatasaray–Malatyaspor (Tv: Digi Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
  8.40: 
V8 supercars-bajnokság, Tasmania, 1. futam (Tv: Spíler1)
16.00: ralikrossz-vb, Abu-Dzabi (Tv: Spíler1)
17.30: 
WTCR, Marrákes, 1. futam (Tv: Eurosport1)

CURLING
22.00: 
férfi világbajnokság, Lethbridge, elődöntő (Tv: Eurosport1)

EVEZÉS
29. Széchenyi István Emlékverseny és 9. Nemzetközi Budapest Kupa 

JÉGKORONG
NHL
22.00: St. Louis Blues–Vancouver Canucks (Tv: Spíler1)
vasárnap, 4.30: San Jose Sharks–Colorado Avalanche (Tv: Spíler1) 

KÉZILABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA NÉGYES DÖNTŐ, DEBRECEN
ELŐDÖNTŐ
13.00: 
RotaChrom Dabas–Telekom Veszprém (Tv: M4 Sport) 
15.15: 
Mol-Pick Szeged–Balatonfüredi KSE (Tv: M4 Sport) 
NŐI EHF-KUPA, ELŐDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
17.00: Siófok KC–Viborg HK (dán) (Tv: Sport2)
NŐI NB I
17.00: Moyra-Budaörs–Eu-Fire Mosonmagyaróvár
17.00: Alba Fehérvár KC–Érd HC 
18.00: Dunaújvárosi Kohász KA–Eszterházy SC

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
 KTE-Duna Aszfalt–Kaposvári KK 
18.00: Sopron KC–Naturtex-SZTE-Szedeák 
18.00: JP Auto-JKSE–Szolnoki Olaj KK 
18.00: Zalakerámia ZTE KK–Pécsi VSK-VEOLIA 
18.00: Atomerőmű SE–Egis Körmend 
18.00: 
Alba Fehérvár–DEAC
NŐI NB I

RÁJÁTSZÁS, NEGYEDDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉSEK
19.30: 
NKE-Csata–Aluinvent DVTK Miskolc 
20.30: 
Sopron Basket–Ceglédi EKK
NBA
23.00: 
Milwaukee Bucks–Brooklyn Nets (Tv: Sport2)

MOTORSPORT
11.00: 
superbike-vb, Alcaniz (Aragónia), superpole (Tv: Eurosport2)
14.00: superbike-vb, Alcaniz (Aragónia), 1. futam (Tv: Eurosport2)

SÚLYEMELÉS
18.30: 
Európa-bajnokság, Grúzia (Tv: Eurosport1)
16.00: Európa-bajnokság, Grúzia (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
7.00 és 13.30:
 Kínai Open, Peking, elődöntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
19.00: 
WTA-torna, Charleston, elődöntő (Tv: Digi Sport3)
22.00: WTA-torna, Monterrey, elődöntő (Tv: Digi Sport2)
vasárnap, 1.00: WTA-torna, Monterrey, elődöntő (Tv: Digi Sport1)

ÚSZÁS
18.00:
 Úszó Fesztivál, Bergen, 2. nap (Tv: Eurosport2)

VÍZILABDA
FÉRFI EURÓPA-KUPA, NYOLCAS DÖNTŐ, ZÁGRÁB
AZ 5–8. HELYÉRT
15.00: Montenegró–Oroszország
16.30: Szerbia–Görögország
ELŐDÖNTŐ
18.30: Magyarország–Olaszország (m4sport.hu)
20.15: Spanyolország–Horvátország
NŐI OB I
ELŐDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
17.00:
 DUE-Maarks Gtraphic–BVSC-Zugló
19.00: UVSE Huguest Hotels–FTC-Telekom