FUTBALLPROGRAM

NB III
20. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
15.00: Putnok–Cigánd
15.00: Tiszaújváros–ESMTK
15.00: Nyírbátor–Diósgyőri VTK II
15.00: Sényő–Szolnoki MÁV FC
15.00: Gyöngyösi AK–Debreceni EAC
15.00: Füzesgyarmat–Eger SE
15.00: Salgótarjáni BTC–Tállya
15.00: Sajóbábony–Jászberény
KÖZÉP-CSOPORT
15.00: RKSK–Iváncsa
15.00: Taksony–Szeged-GA
15.00: KTE–Hódmezővásárhely
15.00: Makó–Szentlőrinc
15.00: Szekszárd–SZEOL SC
15.00: Paks II–Kozármisleny
15.00: PMFC–Bp. Honvéd-MFA
15.00: FC Dabas–Dunaújváros
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Mol Vidi FC II–Ménfőcsanak
11.00: Puskás Akadémia II–THSE-Szabadkikötő
15.00:
Komárom–III. ker. TVE
15.00: Érd–Andráshida
15.00: Sárvár–Dunaharaszti
15.00: Csepel–BKV Előre
15.00: Pápai Perutz–Pénzügyőr
15.00: Nagykanizsa–FC Ajka

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
13.00:
FTC–ZTE FC (NB II)

NŐI NB I
13.00:
ETO FC Győr–Astra
15.00: MLE–MTK
15.00: DVTK–Szent Mihály
16.00: Haladás–Ferencváros (Tv: M4 Sport)

U19-ES EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
ELITKÖR, 3. CSOPORT, 2. FORDULÓ, DUGOPOLJE
11.00:
Németország–Norvégia
17.00: MAGYARORSZÁG–Horvátország – élőben az NSO-n!

EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ
D-CSOPORT
15.00:
Grúzia–Svájc (Tv: Sport2)
18.00:
Gibraltár–Írország
F-CSOPORT
18.00:
Svédország–Románia (Tv: Sport2)
18.00:
Málta–Feröer
20.45:
Spanyolország–Norvégia (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
J-CSOPORT
20.45: Liechtenstein–Görögország
20.45: Olaszország–Finnország
20.45: Bosznia-Hercegovina–Örményország

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
18.00: Brazília–Panama

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
5.00:
Formula E, Sanya, selejtező (Tv: Eurosport1)
7.45: Formula E, Sanya, 6. forduló (Tv: Eurosport1)

CURLING
19.00:
 női világbajnokság, Silkeborg, elődöntő (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
NHL
18.00:
Philadelphia Flyers–New York Islanders (Tv: Spíler1)
21.00: Edmonton Oilers–Ottawa Senators (Tv: Spíler1)
vasárnap, 0.00: Winnipeg Jets–Nashville Predators (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
14.30:
Milánó–Sanremo (Tv: Eurosport2)
21.00: Hatnapos verseny, Manchester, 2. nap (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
A NEGYEDDÖNTŐBE JUTÁSÉRT, ELSŐ MÉRKŐZÉS
17.30:
Zaporizzsja (ukrán)–Kielce (lengyel) (Tv: Sport1)
FÉRFI EHF-KUPA
CSOPORTKÖR, 5. FORDULÓ
B-CSOPORT
19.30:
Naxe Nasice (horvát)–Grundfos Tatabánya (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00:
DVTK-Eger–HE-DO B. Braun Gyöngyös
18.00: Ferencvárosi TC–Vecsési SE
18.00: CYEB Budakalász–Ceglédi KKSE
18.00: Csurgói KK–Sport36-Komló

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
17.00:
DEAC–Sopron KC
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–JP Auto-JKSE (Tv: M4 Sport)
18.00: Pécsi VSK-Veolia–Atomerőmű SE
18.00: Egis Körmend–Kaposvári KK
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Serco-TF-BP
18.00: Alba Fehérvár–Zalakerámia ZTE KK
18.00: Szolnoki Olaj KK–KTE-Duna Aszfalt
NŐI NB I
16.00:
ELTE BEAC Újbuda–Sopron Basket
18.00: MTK Budapest–Aluinvent DVTK
18.00: Vasas Akadémia–ZTE Női Kosárlabda Klub
18.00: VBW CEKK Cegléd–Atomerőmű KSC Szekszárd

MŰKORCSOLYA
9.30:
világbajnokság, Szaitama, férfi szabadprogram (Tv: Eurosport2, M4 Sport)

ÖKÖLVÍVÁS
23.00:
profi gála, London (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
18.00:
DEAC–LV Sport Pénzügyőr SE 

SÍFUTÁS
15.45 és 16.45:
világkupaverseny, Québec (Tv: Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
14.45:
világkupaverseny, Oslo (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
9.45:
világkupaverseny, Planica (Tv: Eurosport1)

SPORTLÖVÉSZET
9.25, 10.55, 12.25, 13.55:
légfegyveres Európa-bajnokság, Eszék, puska és pisztoly egyéni és vegyes csapat (Tv: Digi Sport1)
15.55 és 17.40:  légfegyveres Európa-bajnokság, Eszék, puska és pisztoly egyéni és vegyes csapat (Tv: Digi Sport2)

TENISZ
16.00:
ATP-torna, Miami (Tv: Digi Sport1)
17.00: WTA-torna, Miami (Tv: Digi Sport3)
18.35: WTA-torna, Miami (Tv: Digi Sport2)
vasárnap, 0.00: WTA-torna, Miami (Tv: Digi Sport2)
vasárnap, 3.00: WTA-torna, Miami (Tv: Digi Sport1)

UFC
vasárnap, 1.00:
Stephen Thompson–Anthony Pettis (Tv: Sport2)

VÍVÁS
Gerevich–Kovács–Kárpáti férfi kard-világkupaverseny, Budapest (Ludovika Aréna)
10.00:
64-es tábla
16.00: négyes döntő

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
KÖZÉPSZAKASZ, 5. FORDULÓ
A-CSOPORT
17.30:
BVSC-Zugló–Szolnoki Dózsa
19.00: Debreceni VSE–FTC-Telekom Waterpolo
19.00: RacioNet-Honvéd–A-Híd OSC Újbuda
20.30: PannErgy-Miskolci VLC–ZF-Eger
B-CSOPORT
12.45:
KSI–Tatabánya
16.00: Kaposvári VK–PVSK-Mecsek Füszért
16.00: AVUS Szombathely–UVSE Hunguest Hotels
18.00: VasasPlaket–Metalcom Szentes