FEBRUÁR 29., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
23. FORDULÓ
17.00:
Mezőkövesd Zsóry FC–ZTE FC – élőben az NSO-n!
17.00: Mol Fehérvár FC–Kaposvári Rákóczi FC – élőben az NSO-n!
17.00: Újpest FC–Puskás Akadémia FC – élőben az NSO-n!
17.00: Budapest Honvéd–Diósgyőri VTK, Új Hidegkuti Nándor Stadion (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Kisvárda Master Good–Paksi FC – élőben az NSO-n!
19.30: Ferencvárosi TC–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
28. FORDULÓ
13.30:
Brighton–Crystal Palace (Tv: Spíler1)
16.00: Bournemouth–Chelsea (Tv: Spíler1)
16.00: Newcastle–Burnley
16.00: West Ham United–Southampton
18.30: Watford–Liverpool (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
27. FORDULÓ
17.30:
PSG–Dijon (Tv: Digi Sport2)
20.00: Amiens–Metz
20.00: Brest–Angers
20.00: Monaco–Reims (Tv: Digi Sport2)
20.00: Montpellier–Strasbourg
20.00: Toulouse–Rennes (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
24. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Mönchengladbach
15.30: Borussia Dortmund–Freiburg
15.30: Hoffenheim–Bayern München (Tv: Sport2)
15.30: Mainz–Paderborn
18.30: 1. FC Köln–Schalke 04 (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
26. FORDULÓ
15.00:
Lazio–Bologna (Tv: Digi Sport2)
20.45: Napoli–Torino (Tv: Digi Sport1)
Udinese–Fiorentina– elhalasztva

SPANYOL LA LIGA
26. FORDULÓ
13.00:
Eibar–Levante (Tv: Spíler2)
16.00: Valencia–Betis (Tv: Spíler2)
18.30: Leganés–Alavés (Tv: Spíler2)
21.00: Granada–Celta Vigo (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
10.20:
világkupa, női szuperóriás-műlesiklás, La Thuile (Tv: Eurosport1)
12.00: világkupa,férfi szuperóriás-műlesiklás, Hinterstoder (Tv: Eurosport1)

ASZTALITENISZ
Országos bajnokság, Kecskemét

ÉSZAKI ÖSSZETETT
9.50:
világkupa, Lahti HS 130 (Tv: Eurosport2)

FORMULA E
11.00: világbajnoki-sorozat, Marrákes, időmérő (Tv: Eurosport2)
15.00:
világbajnoki-sorozat, Marrákes, a sorozat 5. futama (Tv: Eurosport1)

GYORSKORCSOLYA
10.30: összetett és spint világbajnokság, Hamar

HÓDESZKA
19.45:
FIS-világkupa, Blue Mountain (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, RÁJÁTSZÁS
NEGYEDDÖNTŐ
4. MÉRKŐZÉSEK
17.30:
Fehérvári Titánok–FTC-Telekom
17.30: Gyergyói HK (romániai)–Corona Brasov (romániai)
EBEL, KÖZÉPSZAKASZ
ALSÓHÁZ
17.30:
EHC Liwest Black Wings Linz (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19

KERÉKPÁR
11.45: World Tour, UAE Tour, 7. szakasz, Arab Emírségek (Tv: Eurosport1)  
Vasárnap, 3.00:
Tour de Taiwan, 1. szakasz  (Tv: Eurosport1)  
18.00: pályakerékpáros-világbajnokság, Berlin, 4. nap (Tv: Eurosport2)
 • Benne: férfi sprint kvalifikáció és negyeddöntők (Szalontay Sándor), férfi omnium (utolsó versenyszám, Lovassy Krisztián), női 500 méteres időfutam, női egyéni üldözéses verseny, női madison

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
14. FORDULÓ
B-CSOPORT
17.30:
Motor Zaporizzsja (ukrán)–Telekom Veszprém (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
A-CSOPORT
20.00: Barcelona (spanyol)–Mol-Pick Szeged (Tv: Sport1) élőben az NSO-n!
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, KÖZÉPDÖNTŐ
2. CSOPORT
5. FORDULÓ
14.45:
Brest (francia)–Ljubljana (szlovén) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00:
Csurgói KK–HE-DO B. Braun Gyöngyös
18.00: Dabasi KC–Budakalász
18.00: SBS-Eger–Balatonfüredi KSE
18.00: Sport36-Komló–Váci KSE
NŐI NB I
18.00:
Váci NKSE–Kisvárda Master Good SE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00
: Naturtex-SZTE-Szedeák–Kaposvári KK
NŐI NB I
17.00:
NKE-FCSM Csata–Uni Győr Mély-Út
17.00: ZTE Női Kosárlabda Klub–ELTE BEAC Újbuda
18.00: Vasas Akadémia–TFSE-MTK
18.00: VBW CEKK Cegléd–Atomerőmű KSC Szekszárd
NBA, ALAPSZAKASZ
23.00:
New York Knicks–Chicago Bulls (Tv: Sport1)

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1059 (Tv: Sport2)

ÖTTUSA
Világkupaverseny, Kairó, férfi döntő

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
Fatum Nyíregyháza–Swietelsky-BRSE
18.00: MTK Budapest–UTE, Illyés-Aramis Sportcsarnok
19.00: Hungast Haladás–Jászberény VT
NŐI NB I
18.00:
Gödöllői RC–Budaörsi DSE
19.30: DSZC-Eötvös DSE–Palota RSC

SÍUGRÁS
16.00: világkupa, Lahti, csapatverseny (Tv: Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
13.30:
női Európa-bajnokság, Minszk, 7.5 km sprint (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

SPORTLÖVÉSZET
LÉGFEGYVERES EURÓPA-BAJNOKSÁG, WROCLAW
  9.15:
pisztoly vegyes páros (Tátrai, Major és Hegedűs, Sike)
12.00: női puska, férfi puska csapat selejtezők
12.30:
női puska (Dénes, Toma, Bajos Gitta)
13.00: női pisztoly, férfi pisztoly csapat selejtezők
14.45:
férfi puska (Péni, Sidi, Klenczner Márton)
16.00: pisztoly vegyes páros, döntő
17.45: női puska, döntő
19.15: férfi puska, döntő

SZNÚKER
19.55:
The Players Championship, elődöntő (Tv: Eurosport1)   

TENISZ
ATP-tornák
 • 16.00: Dubai, döntő (Tv: Eurosport2)  
 • Vasárnap, 4.00: Acapulco, döntő (Tv: Eurosport2) 
 • 21.00: Santiago, elődöntő (Tv: Sport2)
WTA-tornák
 • 16.00: Doha, döntő (Tv: Digi Sport1)
 • Vasárnap, 1.00: Acapulco, döntő (Tv: Digi Sport1)

UFC
FIGHT NIGHT
Vasárnap, 2.00:
Joseph Benavidez–Deiveson Figueiredo (Tv: Sport2)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ

14. FORDULÓ
A-CSOPORT
15.30:
FTC-Telekom Waterpolo–Szolnoki Dózsa (Tv: M4 Sport)
16.00: Szegedi VE–UVSE
17.00: Debreceni VSE–PannErgy-Miskolci VLC
19.00: PVSK-Mecsek Füszért–Tatabánya
B-CSOPORT
18.00:
Metalcom Szentes–AVUS Szombathely
18.00: VasasPlaket–Kaposvári VK
19.00: A-Híd OSC Újbuda–ZF-Eger – elhalasztva!
19.00: Budapesti Honvéd SE–BVSC-Zugló