JANUÁR 25., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
17. FORDULÓ
14.55:
Ferencvárosi TC–Paksi FC (Tv: Duna World) – élőben az NSO-n!
17.00: Kaposvári Rákóczi FC–Puskás Akadémia FC – élőben az NSO-n!
17.00: Mol Fehérvár FC–Budapest Honvéd (Tv: Duna World) – élőben az NSO-n!
17.00: Mezőkövesd Zsóry FC–Kisvárda Master Good  – élőben az NSO-n!
17.00: Zalaegerszegi TE FC–Diósgyőri VTK – élőben az NSO-n!
19.00: Debreceni VSC–Újpest FC – élőben az NSO-n!

ANGOL FA-KUPA
A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT

13.45: Brentford (II.)–Leicester City (Tv: Spíler1)
16.00: Burnley–Norwich City
16.00: Coventry (III.)–Birmingham City (II.)
16.00: Millwall (II.)–Sheffield United
16.00: Newcastle United–Oxford United (III.)
16.00: Portsmouth (III.)–Barnsley (II.)
16.00: Reading (II.)–Cardiff City (II.)
16.00: Southampton–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler1)
16.00: West Ham United–West Bromwich Albion (II.)
18.30: Hull City (II.)–Chelsea (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
21. FORDULÓ
17.30:
Olympique Marseille–Angers (Tv: Digi Sport2)
20.00: Brest–Amiens
20.00: Monaco–Strasbourg (Tv: Digi Sport2)
20.00: Montpellier–Dijon
20.00: Reims–Metz
20.00: Saint-Étienne–Nimes (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
19. FORDULÓ
15.30:
Frankfurt–RB Leipzig (Tv: Sport2)
15.30: Freiburg–Paderborn
15.30: Mönchengladbach–Mainz
15.30: Union Berlin–Augsburg
15.30: Wolfsburg–Hertha BSC
18.30: Bayern München–Schalke (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
21. FORDULÓ
15.00:
SPAL–Bologna (Tv: Digi Sport1)
18.00: Fiorentina–Genoa (Tv: Digi Sport1)
20.45: Torino–Atalanta (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
21. FORDULÓ
13.00:
Espanyol–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
16.00: Valencia–Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
18.30: Alavés–Villarreal (Tv: Spíler2)
21.00: Sevilla–Granada (Tv: Spíler2)

 

KÉZILABDA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG
AZ 5. HELYÉRT

16.00: Németország–Portugália
BRONZMÉRKŐZÉS
18.30: Szlovénia–Norvégia (Tv: Sport1)

 

VÍZILABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG (BUDAPEST, DUNA ARÉNA)
NŐK
A 7. HELYÉRT
14.30:
Franciaország–Szlovákia
AZ 5. HELYÉRT
16.00: Görögország–Olaszország
BRONZMÉRKŐZÉS
17.30: MAGYARORSZÁG–Hollandia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
DÖNTŐ

19.00: Spanyolország–Oroszország (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
  9.45:
női lesiklás, Banszko
11.30: férfi lesiklás, Kitzbühel (Tv: Eurosport2)

ASZTALITENISZ
11.00:
csapat olimpiai kvalifikációs verseny, Gondomar

BIATLON
13.00 és 14.45:
világkupa, Pokljuka (Tv: Eurosport1)

HÓDESZKA
23.30:
FIS világkupa, krossz (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
ALSÓHÁZ
17.30:
Fehérvári Titánok–Schiller-Vasas HC
18.30: Újpesti TE–Gyergyói HK (romániai)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, KÖZÉPDÖNTŐ
1. FORDULÓ, 1. CSOPORT
16.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–CSM Bucuresti (román), Érd (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
NŐI NB I
18.00:
MTK Budapest–Váci NKSE 

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00: Egis Körmend–Atomerőmű SE
18.00:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–KTE-Duna Aszfalt
18.00: Kaposvári KK–OSE Lions
NŐI NB I
16.00: Aluinvent DVTK–Vasas Akadémia
17.00: ZTE Női Kosárlabda Klub–PEAC-Pécs
18.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–Sopron Basket
18.00: Uni Győr MÉLY-ÚT–PINKK-Pécsi 424
18.00: VBW CEKK Cegléd–ELTE BEAC Újbuda
NBA, ALAPSZAKASZ
23.00:
Utah Jazz–Dallas Mavericks (Tv: Sport1)

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti1025 (Tv: Sport2)

MŰKORCSOLYA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, GRAZ
13.25:
jégtánc kűr
18.30: női kűr

PÁLYAKERÉKPÁR
22.30:
világkupa, 3. nap, Berlin (Tv: Eurosport2)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
19.00:
Pénzügyőr SE–Fino Kaposvár
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
16.00:
MTK Budapest–1. MCM-Diamant Kaposvár, Illyés-Aramis Sportcsarnok
18.00: Újpesti TE–Fatum Nyíregyháza
NŐI NB I
18.00:
TFSE–Szent Benedek RA
18.30: Budaörsi DSE–Gödöllői RC
19.00: DVTK-FUX–DSZC-Eötvös DSE

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, DEBRECEN
10.00:
helyosztók
14.00: 500 és 1500 m, váltó elődöntő (Tv: M4 Sport)

SÍLÖVÉSZET
13.00 és 14.45:
világkupa, Pokljuka (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
16.15: világkupa, Zakopane, csapatverseny (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
15.00 és 19.55:
European Masters, elődöntő (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

TEKE
BAJNOKOK LIGÁJA, NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉSEK
FÉRFIAK
13.00:
Szegedi TE–Podbrezová (szlovák)
NŐK
13.00:
Zalaegerszegi TE-ZÁÉV–Targu Mures (román)

TENISZ
0.55: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport1, Eurosport2)
• NŐI PÁROS, 2. FORDULÓ (A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT)
2.30:
Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 2.)–Asghleigh Barty, Julia Görges (ausztrál, német)
Vasárnap, 0.55: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

UFC
FIGHT NIGHT
Vasárnap, 2.00:
Curtis Blaydes–Junior Dos Santos, Taleigh (Tv: Sport1)