FUTBALLPROGRAM

NB II – élő eredménykövetés az NSO-n!
16. FORDULÓ
13.30: Soroksár SC–WKW ETO FC Győr
13.30: Dorogi FC–Békéscsaba 1912 Előre
13.30: Szolnoki MÁV FC–Kazincbarcika
13.30: BFC Siófok–Nyíregyháza Spartacus FC
18.00: Gyirmót FC–MTK Budapest (Tv: M4 Sport)
19.00: Aqvital FC Csákvár–Duna Aszfalt Tiszakécskei LC
19.00: Szeged-Csanád Grosics–Vasas FC
19.00: Szombathelyi Haladás–Vác FC
19.00: FC Ajka–Budaörs
Szabadnapos: Budafok

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
A-CSOPORT
21.00:
Paris Saint-Germain (francia)–FC Bruges (belga) (Tv: Spíler2)
21.00: Real Madrid (spanyol)–Galatasaray (török) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
18.55:
Bayern München (német)–Olympiakosz Pireusz (görög) (Tv: Spíler1)
21.00: Crvena zvezda (szerb)–Tottenham Hotspur (angol)
C-CSOPORT
21.00:
Dinamo Zagreb (horvát)–Sahtar Doneck (ukrán)
21.00: Atalanta (olasz)–Manchester City (angol) (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
D-CSOPORT
18.55:
Lokomotiv Moszkva (orosz)–Juventus (olasz) (Tv: Spíler2)
21.00: Bayer Leverkusen (német)–Atlético Madrid (spanyol)

EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
F-CSOPORT
16.50:
Vitória Guimaraes (portugál)–Arsenal (angol) (Tv: Digi Sport1)

U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, BRAZÍLIA
NYOLCADDÖNTŐ

20.30: Spanyolország–Szenegál
20.30: Japán–Mexikó
csütörtök 0.00: Brazília–Chile (Tv: M4 Sport)
csütörtök 0.00: Franciaország–Ausztrália

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
NŐI VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI TORNA, NAGYMIHÁLY (Szlovákia)
16.00:
Magyarország–Kína

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
A-CSOPORT
19.00:
Flensburg (német)–PSG (francia) (Tv: Sport1)
D-CSOPORT
17.15:
Dinamo Bucuresti (román)–Kadetten Schaffhausen (svájci) (Tv: Sport1)
NŐI NB I
18.00:
Váci NKSE–Alba Fehérvár KC
18.30: Motherson-Mosonmagyaróvár–Győri Audi ETO KC

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
4. FORDULÓ
B-CSOPORT
20.00:
Lyon (francia)–Sopron Basket
NŐI NB I
19.30:
PINKK-Pécsi 424–NKE-FCSM Csata 

LÓSPORT
13.30:
Kincsem+Tuti 1128 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
NŐI CHALLENGE-KUPA, SELEJTEZŐ
1. MÉRKŐZÉS
18.00:
1.MCM-Diamant Kaposvár–Türk Hava Yollari SK (török) (Tv: Digi Sport2)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
A-CSOPORT, 6. FORDULÓ
17.00:
Tatabánya–Szeged