SZEPTEMBER 16., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
SELEJTEZŐ, 3. FORDULÓ
17.00:
Omonia Nicosia (ciprusi)–Crvena zvezda (szerb) (Tv: Sport2)
19.00: FERENCVÁROS–Dinamo Zagreb (horvát) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.00: Maccabi Tel-Aviv (izraeli)–Dinamo Breszt (fehérorosz)
19.00: Qarabag (azeri)–Molde (norvég)
20.30: FC Midtjylland (dán)–Young Boys (svájci)

EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ, 2. FORDULÓ
18.30:
 Progres Niederkorn (luxemburgi)–Willem II (holland)
19.00: Hammarby (svéd)–Lech Poznan (lengyel) (Tv: Sport2)
20.00: B36 Tórshavn (feröeri)–The New Saints (walesi)

NB II
9. FORDULÓ – ÉLŐ EREDMÉNYKÖVETŐ
16.00:
Soroksár SC–Szombathelyi Haladás – élőben az NSO-n!
16.00: Dorogi FC–Szentlőrinc – élőben az NSO-n!
16.00: Debreceni EAC–Kolorcity Kazincbarcika SC – élőben az NSO-n!
16.30: Kaposvári Rákóczi FC–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.00: Pécsi MFC–Budaörs – élőben az NSO-n!
19.00: FC Ajka–BFC Siófok – élőben az NSO-n!
19.00: Vasas FC–Szolnoki MÁV FC  – élőben az NSO-n!
19.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Gyirmót FC Győr – élőben az NSO-n!
19.00: WKW ETO FC Győr–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!
19.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Aqvital FC Csákvár – élőben az NSO-n!

NB III
KÖZÉP-CSOPORT
6. FORDULÓ
16.00:
Budapest Honvéd MFA II–ESMTK
NYUGATI CSOPORT
8. FORDULÓ
18.30:
Bicskei TC–Komárom VSE

ANGOL LIGAKUPA
A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT
19.00:
West Bromwich Albion–Harrogate Town (IV) (Tv: Digi Sport2)
20.00: Ipswich Town (III)–Fulham
20.45: Bristol City (II)–Northampton Town (III)
20.45: Leeds United–Hull City (III)
20.45: Southampton–Brentford (II)
21.15: Everton–Salford City (IV) (Tv: Digi Sport2)

FRANCIA LIGUE 1
1. FORDULÓ
21.00:
PSG–Metz (Tv: Digi Sport1)

TOVÁBBI SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
22.00:
San Diego Padres–Los Angeles Dodgers (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
NHL, RÁJÁTSZÁS
2.00:
Tampa Bay Lightning–New York Islanders (Tv: Aréna4)

KERÉKPÁR
TOUR DE FRANCE

12.10: 17. szakasz, Grenoble–Méribel Col de la Loze, 170 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.30:
Meskov Breszt (fehérorosz)–Vardar Szkopje (északmacedón) (Tv: Sport1)
B-CSOPORT
20.45:
HBC Nantes (francia)–Telekom Veszprém (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
NŐI NB I
17.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Békéscsabai Előre NKSE
18.00:
Dunaújvárosi Kohász KA–Boglári Akadémia-SZISE, Rácalmás
18.00: Szombathelyi KKA–Győri Audi ETO KC
18.00: Érd–DVSC Schaeffler
18.30: Motherson Mosonmagyaróvári KC–Váci NKSE
Kisvárda Master Good SE–MTK Budapest – elhalasztva

KOSÁRLABDA
NBA, RÁJÁTSZÁS
0.30:
Boston Celtics–Miami Heat (Tv: Sport1)
3.00:
Los Angeles Clippers–Denver Nuggets (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-TORNA
11.00:
Róma (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA
11.00, 19.00:
Róma (Tv: Digi Sport1)
20.55: Róma (Tv: Digi Sport3)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I
Elhalasztott mérkőzés
19.30:
UVSE Hunguest Hotels–Debreceni VSE
FÉRFI MAGYAR KUPA
AZ 5. HELYÉRT
11.00:
Budapesti Honvéd SE–BVSC
A 7. HELYÉRT
12.00:
Eger–Miskolci VLC
A 9. HELYÉRT
11.00:
Szentes– Szegedi VE