AUGUSZTUS 12., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ
21.00:
Atalanta (olasz)–PSG (francia), Lisszabon (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

NEMZETKÖZI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
17.00:
 SC Rheindorf Altach (osztrák)–Borussia Dortmund (német) (Tv: Sport2)

NB III
3. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

17.30: Sényő-Carnifex FC–Mezőkövesd II
17.30: Salgótarjáni BTC–Putnok FC
17.30: Tiszafüredi VSE–Tállya KSE
17.30: Balassagyarmati SE–FC Hatvan
17.30: Ceglédi VSE–Gyöngyösi AK
17.30: Kisvárda II–Jászberényi FC
17.30: Sajóbábonyi VSE–Diósgyőri VTK II
17.30: Termálfürdő Tiszaújváros–Debreceni VSC II
17.30: Eger SE–BVSC-Zugló
19.00: Tiszakécskei LC–Füzesgyarmati SK
KÖZÉP-CSOPORT
17.30: Ferencvárosi TC II–Újpest FC II
17.30: HR-Rent Kozármisleny–Majosi SE
17.30: Taksony SE–Monor
17.30: Körösladányi MSK–FC Dabas
17.30: Dabas-Gyón–Dunaújváros
17.30: ESMTK–Szegedi VSE
17.30: Szekszárdi UFC–Rákosmente FC
17.30: Hódmezővásárhelyi FC–Iváncsa KSE
17.30: Vác FC–Bp. Honvéd-MFA II
19.00: Kecskeméti TE–Paksi FC II
NYUGATI CSOPORT
16.00: BKV Előre–Credobus Mosonmagyaróvári TE
17.30:
Érdi VSE–Zalaegerszegi TE FC II
17.30: Balatonfüredi FC–Mol Fehérvár II
17.30: Puskás Akadémia II–FC Nagykanizsa
17.30: VLS Veszprém–Bicskei TC
17.30: Nagyatádi FC–Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak
17.30: Tatabányai SC–Pápai Perutz FC
17.30: III. Kerületi TVE–THSE-Szabadkikötő
17.30: SC Sopron–Lipót Pékség SE

17.30: Komárom VSE–Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
2. FORDULÓ
19.00:
Pohronie–Dunaszerdahely (DAC) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
Detroit Tigers–Chicago White Sox (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
NHL
21:00:
Washington Capitals–New York Islanders (Tv: Arena4)

KERÉKPÁR
14.45:
World Tour, Criterium du Dauphiné, 1. szakasz (Tv: Eurosport2)

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
Csütörtök, 3.00:
Denver Nuggets–Los Angeles Clippers (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1169 (Tv: Sport2)

MOTOKROSSZ
11.00:
világbajnokság, Riga, MX2, 1. futam (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
14.00 és 20.00:
világbajnokság, elődöntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
11.00:
WTA-torna,  Prága (Tv: Digi Sport1)
17.00 és 17.55: WTA-torna, Lexington (Tv: Digi Sport2, Digi Sport3)

VÍZILABDA
BENU FÉRFI MAGYAR KUPA
ELŐDÖNTŐ
19.00:
FTC-Telekom–A-Híd VasasPlaket (Tv: M4 Sport) – elhalasztva!
20.15: OSC Újbuda–Szolnoki Dózsa (Tv: M4 Sport) – elhalasztva!
BENU NŐI MAGYAR KUPA
6. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.00:
Szentes–FTC-Telekom
19.00: ZF-Eger–Tatabányai VSE
B-CSOPORT
18.30:
Szegedi NVE–BVSC-Zugló
18.30: III. Kerületi TVSE–Bp. Honvéd SE
WATERPOLO MASTERS SUMMER CUP
16.25:
FTC Masters–Oázis Masters (Tv: Digi Sport2)
17.10: Millenium Masters–OSC Masters (Tv: Digi Sport2)