FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
SELEJTEZŐ, 1. KÖR, VISSZAVÁGÓ
19.30:
 Ludogorec (bolgár)–Ferencváros (magyar) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
Az első mérkőzésen: 1–2

A további párosítás
18.30: Riga FC (lett)–Dundalk (ír)
Az első mérkőzésen: 0–0
19.00: AIK (svéd)–Ararat-Armenia (örmény) 
Az első mérkőzésen: 1–2
19.00: Rosenborg (norvég)–Linfield FC (északír)
Az első mérkőzésen: 2–0
19.00: Qarabag (azeri)–Partizani Tirana (albán)
Az első mérkőzésen: 0–0
20.00: CFR Cluj (Kolozsvári Vasutas, román)–Asztana FK (kazah)
Az első mérkőzésen: 0–1
20.00: Piast Gliwice (lengyel)–BATE (fehérorosz) 
Az első mérkőzésen: 1–1
20.15: Szutjeszka Niksics (montenegrói)–Slovan Bratislava (szlovák)
Az első mérkőzésen: 1–1
20.15: Maribor (szlovén)–Valur Reykjavík (izlandi)
Az első mérkőzésen: 3–0
20.45: Celtic (skót)–FK Sarajevo (bosnyák)
Az első mérkőzésen: 3–1

EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ, 1. KÖR, VISSZAVÁGÓ
18.00: 
Csihura Szacshere (grúz)–CS Fola Esch (luxemburgi)
Az első mérkőzésen: 2–1

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
16.00: Mezőkövesd–NK Triglav Kranj (szlovén I.) – Szlovéniában
17.00:
 Kisvárda–Kaposvári Rákóczi (Budapesten)
17.00: MTK Budapest (NB II)–Diósgyőri VTK
17.00: Paksi FC–Paradu AC (algériai) – Szlovéniában
18.30: Mezőkövesd–Universitatea Cluj (román II.) – Szlovéniában

NB II-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
10.00: ETO FC Győr–Komárom (NB III)
11.00: 
Gyirmót FC Győr–FC Ajka
17.00: Békéscsaba–Füzesgyarmat (NB III)
17.30: Leoben (osztrák III.)–Csákvár
17.30: Ironi Kirjat Smona (izraeli)–Szolnoki MÁV
18.00: ETO FC Győr–Gabcíkovo (Bős, szlovák III.) 
18.00: NK Krsko (szlovén II.)–Soroksár
20.00: Vasas–RKSK (NB III)

AFRIKAI NEMZETEK KUPÁJA, EGYIPTOM
21.00, a harmadik helyért: 
Tunézia–Nigéria (Tv: Sport1)

PREMIER LEAGUE ÁZSIA-KUPA
12.00:
 Newcastle United–Wolverhampton Wanderers (Tv: Spíler1)
14.30: Manchester City–West Ham United (Tv: Spíler1)

U19-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, ÖRMÉNYORSZÁG
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
A-CSOPORT
16.45: 
Portugália–Spanyolország
19.00: 
Örményország–Olaszország

FINA VIZES VILÁGBAJNOKSÁG, KVANGDZSU

MŰUGRÁS
  3.00: 
férfi 3 méter, selejtező 
  8.30: férfi 3 méter, elődöntő
13.45: női toronyugrás, döntő (Tv: M4 Sport)

NYÍLT VÍZI ÚSZÁS
  1.00: 
női 5 km (Olasz Anna, Rohács Réka) (Tv: M4 Sport)

MŰÚSZÁS
  4.00: 
csapat szabadprogram, selejtező (Magyarország) 
12.00: 
egyéni szabadprogram, döntő (Tv: M4 Sport)

VÍZILABDA
FÉRFIAK, CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
A-CSOPORT
12.10: 
Görögország–Montenegró (m4sport.hu)
13.30: Szerbia–Dél-Korea
B-CSOPORT
  1.30:
 Ausztrália–Kazahsztán 
  2.50: Egyesült Államok–Horvátország 
C-CSOPORT
  4.10: 
MAGYARORSZÁG–Spanyolország (Tv: M4 Sport)
  5.30: Dél-Afrika–Új-Zéland 
D-CSOPORT
  9.30:
 Japán–Olaszország 
10.50: Brazília–Németország 

A világbajnokság eseményeit az MTVA közvetíti

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KERÉKPÁR
13.25: 
Tour de France, 11. szakasz, Albi–Toulouse, 167 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI JUNIOR EURÓPA-BAJNOKSÁG, GYŐR
18.30:
 középdöntő, 3. forduló, Magyarország–Románia (Tv: Duna World)

TENISZ
13.00:
 WTA-torna, Bukarest (Tv: Digi Sport1)

ÜLŐRÖPLABDA
9.45:
Európa-bajnokság, Ludovika Aréna

VÍVÁS
VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST, BOK CSARNOK 
  9.00:
 férfi tőr egyéni selejtező 
14.00: női kard egyéni selejtező