FIFA-VILÁGBAJNOKSÁG 2018, OROSZORSZÁG

ELŐDÖNTŐ
20.00:
Horvátország–Anglia (Moszkva, Luzsnyiki Stadion) (Tv: M4 Sport)

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
SELEJTEZŐ, 1. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
16.00:
Asztana (kazah)–Szutjeszka Niksics (montenegrói)
18.00:
FK Suduva (litván)–APOEL (ciprusi)
18.00: Spartaks Jurmala (lett)–Crvena zvezda (szerb)
18.00: Spartak Trnava (szlovák)–Zrinjski Mostar (bosnyák)
19.00: Ludogorec Razgrad (bolgár)–Crusaders FC (északír)
19.00: Kukësi (albán)–Valletta FC (máltai)
20.00:
Olimpija Ljubljana (szlovén)–Qarabag (azeri)
22.00: Valur Reykjavík (izlandi)–Rosenborg BK (norvég)

EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ, 1. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
17.30: Rabotnicski Szkopje (macedón)–Budapest Honvéd (Tv: Duna World)

15.30:
Bananc (örmény)–FK Sarajevo (bosnyák)
17.45:
Vaduz (liechtensteini)–Levszki Szófia (bolgár)
18.00: CS Fola Esch (luxemburgi)–Prishtina (koszovói)
20.45: Glenavon FC (északír)–Molde FK (norvég)

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
15.00: Voliny Luck (ukrán II.)–Kisvárda, Ungvár
16.00:
Diósgyőri VTK–FK Poprad (Poprád, szlovák)
Puskás Akadémia FC–NK Aluminij (szlovén)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KERÉKPÁR
12.15:
Tour de France, 5. szakasz, Lorient–Quimper, 204.5 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
Női junior-világbajnokság, Debrecen
NEGYEDDÖNTŐK (július 11., szerda)
16.15:
Magyarország–Románia (Főnix Csarnok, Tv: M4 Sport)
18.30: Oroszország–Hollandia (Főnix Csarnok)
20.45: Norvégia–Franciaország (Főnix Csarnok)
20.45: Dél-Korea–Dánia (Hódos Imre Sportcsarnok)
A HELYOSZTÓK
A 15. HELYÉRT
14.00:
Szlovénia–Montenegró (Főnix Csarnok)
A 11. HELYÉRT
14.00:
Brazília–Svédország (Hódos Imre Sportcsarnok)
A 13. HELYÉRT
16.15:
Japán–Németország (Hódos Imre Sportcsarnok)
A 9. HELYÉRT
18.30:
Horvátország–Izland (Hódos Imre Sportcsarnok)
ELNÖKI KUPA
A 19. HELYÉRT
9.30:
Chile–Angola (Főnix Csarnok)
A 17. HELYÉRT
11.45:
Portugália–Spanyolország (Főnix Csarnok)
A 21. HELYÉRT
11.45:
Kína–Paraguay (Hódos Imre Sportcsarnok)

KOSÁRLABDA
18.00:
U20-as női Európa-bajnokság, Sopron, nyolcaddöntő: Magyarország–Belgium

TENISZ
14.00–21.00: Wimbledon, férfi negyeddöntő (Tv: Europsort2); 12.30: női páros negyeddöntő, Babos, Mladenovic–Rosolska, Spears