JÚNIUS 26., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
17.00: Bp. Honvéd–WSG Wattens (osztrák II.), Kirchdorf in Tirol
17.30: Wolfsberger AC (osztrák I.)–Mol Vidi FC, Bad Waltersdorf – élőben az NSO-n!
18.00:
Ferencváros–Red Bull Brasil (brazil), Ausztria – élőben az NSO-n!
18.00: DVSC–FK Minaj (ukrán II.)

AFRIKAI NEMZETEK KUPÁJA, EGYIPTOM
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
A-CSOPORT

19.00: Uganda–Zimbabwe
22.00: Egyiptom–Kongói DK (Tv: Sport1)
B-CSOPORT
16.30:
Nigéria–Guinea

CONCACAF ARANY-KUPA
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
D-CSOPORT
Csütörtök, 0.30:
Trinidad és Tobago–Guyana
Csütörtök, 3.00: Panama–Egyesült Államok

EURÓPAI JÁTÉKOK, MINSZK (Tv: M4 Sport)

ATLÉTIKA (Dinamo Stadion)
16.40 és 19.00:
csapatverseny, elődöntők (Magyarország)

BIRKÓZÁS (Sportpalota)
10.20:
szabadfogású 65 kg (Wilhelm Zoltán), 97 kg (Szabó Mihály) és női 53 kg (Dénes Mercédesz), előcsatározások
17.00: szabadfogású 65 kg, 97 kg, nők 53 kg, elődöntők 

KAJAK-KENU (Zaszlavl regattapálya)
 9.10:
férfi K–1 1000 m (Kopasz Bálint), döntő
 9.20: férfi C–1 1000 m (Kiss Tamás), döntő
 9.35: női K–2 500 m (Kárász Anna, Kozák Danuta), döntő
10.22: férfi C–2 1000 m (Kiss Balázs, Dóri Bence), döntő   
13.00: női K–1 200 m (Kozák Danuta), férfi K–1 200 m (Birkás Balázs), férfi C–1 200 m (Hajdu Jonatán), női C–1 200 m (Nagy Bianka), női K–2 200 m (Lucz Anna, Kiss Blanka), előfutamok
15.00: 200 m-es középfutamok

ÖKÖLVÍVÁS (Urucse Sportpalota)
13.30: női 69 kg, negyeddöntő, Budai Vivien–Nadine Apetz (német)

SPORTLÖVÉSZET (Sportlövőközpont)
 8.15:
női sportpisztoly, 30 gyors (Csonka Zsófia, Major Veronika)
 8.45: férfi kisöbű szabadpuska 3x40 lövés (Péni István, Sidi Péter), alapverseny
12.20: női sportpisztoly, döntő
13.50: férfi kisöbű szabadpuska 3x40 lövés, döntő

TOLLASLABDA (Falcon Club)
11.00:
női páros, A-csoport, 3. forduló, Bukoviczki Nikoletta, Gonda Daniella–Lauren Smith, Chloe Birch (brit)
13.00: női egyes, E-csoport, 3. forduló, Kőrösi Ágnes–Yvonne Li (német)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BILIÁRD
14.30:
World Cup of Pool, Leicester, 2. nap (Tv: Sport1)
20.00: World Cup of Pool, Leicester, 2. nap (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
15.40:
Halle–Ingooigem (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
7.00: világkupaverseny, Vuhszi, 3. nap (Tv: Eurosport1)
13.30: világkupaverseny, Vuhszi, 3. nap (Tv: Eurosport2) 

TENISZ
12.00:
WTA-torna, Eastbourne (Tv: Digi Sport1)

ÚSZÁS
Budapest Open, Duna Aréna
  9.00:
előfutamok
17.00: döntők 

VÍZILABDA
DIAPOLO-KUPA NŐI FELKÉSZÜLÉSI TORNA, MARGITSZIGET
1. FORDULÓ

16.30: Hollandia–Olaszország
19.30: Magyarország–Magyar universiadeválogatott