FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
21.00: 
Ajax (holland)–Juventus (olasz) (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
21.00: Manchester United (angol)–FC Barcelona (spanyol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NÉMET 2. BUNDESLIGA
A 26. FORDULÓBÓL ELMARADT MÉRKŐZÉS
18.30: 
Duisburg–1. FC Köln (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BIRKÓZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, BUKAREST 
10.30: 
női 50 kg, 55 kg, 59 kg (Galambos Ramóna), 68 kg, 76 kg (Németh Zsanett), selejtezők
16.15: elődöntők (m4sport.hu)
10.30: szabadfogású 61 kg, 74 kg, 86 kg, 92 kg, 125 kg, vigaszág
17.00: döntők (m4sport.hu)

JÉGKORONG
NŐI DIVÍZIÓ 1/A-VILÁGBAJNOKSÁG, VASAS JÉGCENTRUM
13.30: 
Olaszország–Norvégia
17.00: MAGYARORSZÁG–Dánia (Tv: M4 Sport)
20.30: Ausztria–Szlovákia

FÉRFI VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
19.00: 
Magyarország–Lengyelország (Miskolc)
NHL
Csütörtök, 2.00: rájátszás, 1. mérkőzés, Winnipeg Jets–St. Louis Blues (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
15.30:
 Baszk nemzeti körverseny, 3. szakasz (Tv: Eurosport1)
15.30: Scheldeprijs (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, 7. CSOPORT
18.45: 
Olaszország–Szlovákia

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
NEGYEDDÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
18.00: 
Atomerőmű KSC Szekszárd–CMB Cargo-Uni Győr
KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I, KÖZÉPSZAKASZ

FELSŐHÁZ

18.00: Szolnoki Olaj KK–Pécsi VSK-Veolia
18.30: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–JP Auto-Jászberényi KSE
KÖZÉPHÁZ
18.00: Atomerőmű SE–Zalakerámia ZTE KK
18.00: Debreceni EAC–Sopron KC
ALSÓHÁZ
18.00:
Kaposvár–Naturtex-SZTE-Szedeák

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
ELŐDÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
20.00:
 LV Sport Pénzügyőr–Kecskeméti RC
NŐI EXTRALIGA
ELŐDÖNTŐ, 4. MÉRKŐZÉS
18.00:
 Swietelsky-Békéscsabai RSE–Fatum-Nyíregyháza (m4sport.hu)

SÚLYEMELÉS
18.30:
 Európa-bajnokság, Batumi (Tv: Eurosport1) 
Benne: női 71 kg (Mitykó Veronika), férfi 81 kg (Kmegy Máté)

TENISZ
11.00: 
WTA-torna, Lugano (Tv: Digi Sport1)
18.00: WTA-torna, Bogotá (Tv: Digi Sport2)
18.00: WTA-torna, Lugano (Tv: Digi Sport1)
Csütörtök, 3.00: WTA-torna, Bogotá (Tv: Digi Sport1)

TORNA
10.00: 
Európa-bajnokság, Szczecin, férfi selejtező

VÍZILABDA
FÉRFI OB I
KÖZÉPSZAKASZ, 6. FORDULÓ
A-CSOPORT (FELSŐHÁZ)
19.00:
 ZF-Eger–A-Híd OSC Újbuda
19.30: PannErgy-Miskolci VLC–RacioNet-Honvéd
20.00: BVSC–Debreceni VSE
B-CSOPORT (ALSÓHÁZ)
19.00:
 Szentes–Tatabánya
19.00: AVUS–Kaposvári VK
19.30: VasasPlaket–KSI
20.45: UVSE–PVSK-Mecsek Füszért