FUTBALLPROGRAM 

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
13.00: 
Diósgyőri VTK–Dunarea Calarasi (román) – Törökországban
14.30: Razgari (egyiptomi)–Kisvárda – Egyiptomban
15.00: Újpest FC–Qarabag (azeri) – Törökországban
15.30:
Mezőkövesd–Vejle (dán) – Törökországban
16.00:
NK Maribor (szlovén)–Haladás

FRANCIA LIGUE 1
A 17. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉSEK
19.00: 
Monaco–Nice (Tv: Digi Sport1)
19.00: Nimes–Nantes (Tv: Digi Sport3)
19.00: Toulouse–Lyon (Tv: Digi Sport2)
21.00: Saint-Étienne–Marseille (Tv: Digi Sport1)
A 18. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
19.00: Guingamp–Rennes

ANGOL FA-KUPA
A 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT
20.45: 
Southampton–Derby County (II.)

OLASZ SZUPERKUPA
18.30:
Juventus–Milan (Tv: Sport1) 

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
19.30:
Atlético Madrid–Girona
20.30: Sevilla–Athletic Bilbao
21.30: Leganés–Real Madrid

ÁZSIA-KUPA, ARAB EMÍRSÉGEK
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
C-CSOPORT
14.30:
Dél-Korea–Kína
14.30: Kirgizisztán–Fülöp-szigetek
D-CSOPORT
17.00:
Irán–Irak
17.00: Vietnám–Jemen 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
World Tour-verseny, Budapest (BOK-csarnok)
10.00:
selejtezők

JÉGKORONG
BAJNOKOK LIGÁJA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
20.30:
Red Bull Salzburg (osztrák)–Red Bull München (német) (Tv: Sport2)
NHL
csütörtök, 4.00:
Vancouver Canucks–Edmonton Oilers (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, DÁNIA ÉS NÉMETORSZÁG
CSOPORTKÖR, 4. FORDULÓ
B-CSOPORT
15.30:
Japán–Izland (Tv: M4 Sport)
18.00: Horvátország–Bahrein
20.30: Macedónia–Spanyolország
D-CSOPORT
15.30:
Angola–Argentína
18.00: MAGYARORSZÁG–Egyiptom (Tv: M4 Sport)
20.30: Katar–Svédország (Tv: M4 Sport)

NŐI NB I
18.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–MTK Budapest

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
9. FORDULÓ, B-CSOPORT 
17.00:
Olympiakosz (görög)–Sopron Basket

RALI
Dakar rali, Peru, 9. gyorsasági szakasz, Pisco–Pisco (313 km)    

SÍLÖVÉSZET

14.30: világkupaverseny, Ruhpolding (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
14.00: 
Mesterek Tornája, London, 4. nap (Tv: Eurosport2)
20.00: 
Mesterek Tornája, London, 4. nap (Tv: Eurosport1)

TENISZ
1.00–14.30: Australian Open, 3. nap (Tv: Eurosport1)
1.00–11.00: 
Australian Open, 3. nap (Tv: Eurosport2)
csütörtök, 1.00–14.30: Australian Open, 4. nap (Tv: Eurosport1)
csütörtök, 1.00–11.00: 
Australian Open, 4. nap (Tv: Eurosport2)