EURÓPA-LIGA
13.00: a csoportkör sorsolása, Monaco (Tv: DIGI Sport1, Eurosport2)

NÉMET BUNDESLIGA
3. FORDULÓ

20.30: Wolfsburg–Schalke (Tv: Eurosport2)

SPANYOL LA LIGA
2. FORDULÓ

20.30: Villarreal–Espanyol (Tv: Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
4. FORDULÓ

20.30: Guingamp–Marseille (Tv: DIGI Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK

LENGYEL BAJNOKSÁG
7. FORDULÓ
18.00: Podbeskidzie Bielsko-Biala–Lechia Gdansk (Tv: Eurosport2)

További európai futballprogram itt!

ATLÉTIKAI VB
A 6. VERSENYNAP PROGRAMJA (Tv: 2.30–6.45, 10.00–16.15: M4; 2.35–7.00, 10.15–16.00: Eurosport)
2.30: női 20 km-es gyaloglás (Madarász Viktória)
3.00: tízpróba, 100 m-es síkfutás
3.45: 3.00: magasugrás, selejtező
4.05: tízpróba, távolugrás
5.55: tízpróba, súlylökés

10.15: tízpróba, magasugrás
13.00: női gerelyhajítás, selejtező, A-csoport
13.25: női 100 m gátfutás, középdöntő
13.50: női távolugrás, döntő

13.55: női 1500 m, középdöntő
14.20: tízpróba, 400 m-es síkfutás
14.25: női gerelyhajítás, selejtező, B-csoport
15.00: női 200 méter, döntő
15.20: férfi 110 méter gát, döntő
15.35: női 100 méter gát, döntő

AMERIKAI FUTBALL, NFL
szombat, 2.00: előszezon, Jacksonville Jaguars–Detroit Lions (tv: Sport2)

CSELGÁNCS
13.00: Világbajnokság, Asztana (tv: Sport2)

JÉGKORONG
18.30: Bajnokok Ligája, Sparta Praha–Storhamar (tv: Sport2)

KERÉKPÁR
16.00: Spanyol körverseny, 7. szakasz (tv: Eurosport)

KÉZILABDA
16.15: Gála, Ferling Bernadett búcsúmérkőzése (tv: M4)

LÓSPORT
13.35: Lóverseny, futam (tv: Sport1)

MOTORSPORT
9.55: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, 1. szabadedzés (tv: DIGI Sport1)
14.05: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, 2. szabadedzés (tv: DIGI Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
szombat, 3.00: Profi gála, ESPN Boxing Series, eredeti kommentárral (tv: DIGI Sport1)

SZNÚKER
9.30: European Tour, Fürth (tv: Eurosport2)
14.00: European Tour, Fürth (tv: Eurosport2)

TENISZ
1.00: ATP-torna, negyeddöntő, Winston Salem (tv: Sport1, eredeti kommentárral)
19.00: WTA-torna, elődöntő, New Haven (tv: DIGI Sport2)
21.00: ATP-torna, elődöntő, Winston Salem (tv: Sport2)
szombat, 1.00: ATP-torna, elődöntő, Winston Salem (tv: Sport1, eredeti kommentárral)
szombat, 1.00: WTA-torna, elődöntő, New Haven (tv: DIGI Sport1)