FUTBALLPROGRAM 

FRANCIA LIGUE 1
13. FORDULÓ
19.00:
Lille–Saint-Étienne (Tv: Digi Sport2)
20.45: Amiens–Monaco (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
12. FORDULÓ
20.30:
VfB Stuttgart–Borussia Dortmund (Tv: Eurosport2)

SPANYOL LA LIGA
12. FORDULÓ
21.00:
Girona–Real Sociedad

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
6.25: Túraautó-világbajnokság (WTCC), Kínai Nagydíj, Makaó, időmérő (Michelisz Norbert) (Tv: Eurosport2, M4 Sport)

GYORSKORCSOLYA
Olimpiai kvalifikációs világkupa, Stavanger

JÉGKORONG
Kontinentális Kupa
3. kör, E-csoport, 1. forduló
16.00:
Nomad Asztana (kazah)–DVTK Jegesmedvék
20.00: Ritten Sport (olasz)–Grenoble Bruleurs de Loups (francia)
Erste Liga
17.30:
ASC Corona Brasov (romániai)–SC Csíkszereda (romániai)
18.00: UTE–MAC Budapest
18.30: Fehérvári Titánok–Vienna Capitals II (osztrák)
EBEL
19.15:
Vienna Capitals (osztrák)–Fehérvár AV19
NHL
szombat, 1.35:
Detroit Red Wings–Buffalo Sabres (Tv: Spíler Tv)

KÉZILABDA
Női NB I
18.00:
Siófok KC–Kecskeméti NKSE
Női Bajnokok Ligája
6. forduló, C-csoport
19.00:
Vardar Szkopje (macedón)–Thüringer HC (német) (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
Férfi Euroliga
18.00:
CSZKA Moszkva (orosz)–Fenerbahce (török) (Tv: Digi Sport3)
21.00: Barcelona (spanyol)–Valencia (spanyol) (Tv: Digi Sport3)

LÓSPORT
13.00:
Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)

MŰKORCSOLYA
15.00:
Internationaux de France, Grenoble, női rövid program (Tv: Eurosport2)
17.00: Internationaux de France, Grenoble, jégtánc, rövid program (Tv: Eurosport2)
18.15: Internationaux de France, Grenoble, páros rövid program (Tv: Eurosport2)
20.00: Internationaux de France, Grenoble, férfi rövid program (Tv: Eurosport1)

RÖPLABDA
Női Közép-európai Liga, alapszakasz
19.00:
Vasas Óbuda–Linamar-Békéscsabai RSE

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Olimpiai kvalifikációs világkupa, Szöul

SÍUGRÁS
17.45:
Világkupaverseny, Wisla (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
7.00 és 12.30:
Mesterek Tornája, Sanghaj, elődöntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
15.00:
ATP-világbajnokság, London (Tv: Digi Sport1)
21.00: ATP-világbajnokság, London (Tv: Digi Sport2)