FUTBALLPROGRAM

FUTSAL NB I
9. FORDULÓ
18.45:
Rubeola FC–Dunaferr

NŐI EB-SELEJTEZŐ
F-CSOPORT
17.00:
Szlovákia–MAGYARORSZÁG

ANGOL PREMIER LEAGUE
12. FORDULÓ
21.00:
Norwich City–Watford (Tv: Digi Sport1)

ANGOL FA-KUPA
1. FORDULÓ

21.00: Dulwich Hamlet (VI.)–Carlisle United (IV.) (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
13. FORDULÓ
20.45:
Nice–Bordeaux (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
11. FORDULÓ
20.30:
1. FC Köln–Hoffenheim (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
12. FORDULÓ
20.45:
Sassuolo–Bologna (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL LA LIGA
13. FORDULÓ
21.00:
Real Sociedad–Leganés (Tv: Spíler2)

TÖRÖK SÜPER LIG
11. FORDULÓ
18.15:
Fenerbahce–Kasimpasa (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
EURÓPA-KUPA, FÉRFIAK
3. FORDULÓ
18.00:
PTE PEAC Kalo-Méh–Real Club Cajasur Priego Knolive TDM (spanyol)

BIRKÓZÁS
10.00:
Szambó-világbajnokság, Szöul, 1. nap (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
NÉGY NEMZET TORNÁJA, GDANSK
15.00: MAGYARORSZÁG
–Olaszország
NŐI VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI TORNA, NAGYMIHÁLY
19.00:
Magyarország–Dánia

KERÉKPÁR
PÁLYAVILÁGKUPA
19.25:
Glasgow, 1. nap (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
FTC-HungaroControl–Dabasi KC VSE
18.30: Váci KSE–Balatonfüredi KSE
NŐI NB I
18.00:
Dunaújvárosi Kohász KA–Kisvárda Master Good SE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
OSE Lions–Szolnoki Olajbányász (Tv: M4 Sport)
18.00: KTE-Duna Aszfalt–Egis Körmend
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Debreceni EAC

RALI
EURÓPA-BAJNOKI FUTAM, NYÍREGYHÁZA
18.00:
ünnepélyes rajtceremónia

RÖPLABDA
FÉRFI NB I
A-CSOPORT
20.00:
Vidux-Szegedi RSE–PTE-PEAC
B-CSOPORT
19.00:
Szolnoki RK–Pénzügyőr SE
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
Békéscsabai RSE–1. MCM-Diamant Kaposvár
19.00: Vasas Óbuda–Újpesti TE
NŐI NB I
19.30:
DVTK–SZBBRA

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Világkupa, Montreal, selejtezők

TENISZ
WTA-TORNA, SENCSEN, NEGYEDDÖNTŐ
4.30:
Babos Tímea (5.)–Csu Lin (kínai, 2.)

ÚSZÁS
VILÁGKUPA, DOHA

16.30: döntők

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
A-CSOPORT
19.00:
Jadran Split (horvát)–Dubrovnik (horvát)
19.00: Spandau (német)–Jadran Carine (montenegrói)
19.00:
Szolnoki Dózsa–Olympiakosz Pireusz (görög) (Tv: Sport2)
20.00: Szintyez Kazany (orosz)–Barceloneta (spanyol)