FUTBALLPROGRAM

NEMZETEK LIGÁJA
C-LIGA
2. CSOPORT
20.45:
Görögország–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)
20.45: Észtország–Finnország (Tv: Sport2)

A-LIGA
2. CSOPORT
20.45:
Belgium–Svájc
20.45: Horvátország–Anglia (Tv: Sport1)

B-LIGA
3. CSOPORT
20.45:
Ausztria–Észak-Írország

D-LIGA
2. CSOPORT
20.45:
Fehéroroszország–Luxemburg
20.45: Moldova–San Marino

U21-ES EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
6. CSOPORT
17.00:
Málta–MAGYARORSZÁG

FELKÉSZÜLÉSI VÁLOGATOTT MÉRKŐZÉSEK
12.35:
Japán–Panama
13.00: Dél-Korea–Uruguay
17.30: Katar–Ecuador
19.45: Szaúd-Arábia–Brazília

FELKÉSZÜLÉSI U20-AS VÁLOGATOTT MÉRKŐZÉS
17.15:
Németország–Hollandia (Tv: Eurosport1)

FELKÉSZÜLÉSI KLUBMÉRKŐZÉSEK
11.00: DVTK–Kazincbarcika (NB II) – Putnok
13.00:
Haladás–Vác (NB II) – Várpalota
14.00: Újpest–Monor (NB II) – Üllő
15.00: St. Pölten (osztrák)–MTK
16.00: Puskás Akadémia–Sepsi OSK (romániai)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
A-CSOPORT: 
14.00:
Dr. Casl (horvát)–SH-ITB Budaörsi 2i SC

CSELGÁNCS
szombat, 0.00:
Grand Prix-verseny, Cancún, 1. nap (Tv: Sport2)

IFJÚSÁGI OLIMPIA, BUENOS AIRES
19.30
(Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Sport Club Csíkszereda (romániai)–UTE
17.30: Corona Brasov (romániai)–Dunaújvárosi Acélbikák
18.00: DEAC–Gyergyói HK (romániai)
18.40: Hokiklub Budapest–EV Vienna Capitals II (osztrák)
18.40: Schiller-Vasas HC–Fehérvári Titánok
EBEL
19.15:
EC Panaceo VSV (osztrák)–Fehérvár AV19
SZLOVÁK LIGA
18.00:
DVTK Jegesmedvék–MAC Újbuda (Tv: Digi Sport1)

KERÉKPÁR
14.00:
Tour of Turkey, 4. szakasz (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Naturtex-SZTE-Szedeák–Atomerőmű SE(Tv: M4 Sport)
18.00: Pécsi VSK-Veolia–Egis Körmend
18.30: Alba Fehérvár–KTE-Duna Aszfalt
NŐI NB I 
18.00:
VBW CEKK Cegléd–PEAC-Pécs
FÉRFI EUROLIGA
18.55:
Himki Moszkva (orosz)–Olympiakosz (görög) (Tv: Digi Sport2)
18.55: Zalgiris Kaunas (litván)–Baskonia (spanyol) (Tv: Digi Sport3)

ÖKÖLVÍVÁS
18.00:
Magyar Ring Profi Gála (Tv: M4 Sport – 23.00)

TENISZ
  7.00:
ATP-torna, Sanghaj, negyeddöntő (Tv: Digi Sport2)
  8.00: WTA-torna, Hongkong, negyeddöntő (Tv: Digi Sport3)
  9.00: WTA-torna, Hongkong, negyeddöntő (Tv: Digi Sport1)     
14.00–19.30: WTA-torna, Linz, negyeddöntő (Tv: Eurosport2)    

VÍZILABDA
EUROKUPA, SELEJTEZŐ, 2. FORDULÓ
E-CSOPORT (Siracusa)

18.30: A-Híd OSC Újbuda–Mornar Split (horvát)
F-CSOPORT (Marseille)
18.30: BVSC-Zugló–Primorac Kotor (montenegrói)