FUTBALLPROGRAM

U21-ES FELKÉSZÜLÉSI VÁLOGATOTT MÉRKŐZÉS
20.00: MAGYARORSZÁG–
Horvátország (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

EB-SELEJTEZŐ
7. FORDULÓ
A-CSOPORT
20.45:
Csehország–Anglia (Tv: Sport1)
20.45: Montenegró–Bulgária
B-CSOPORT
20.45:
Portugália–Luxemburg
20.45: Ukrajna–Litvánia
H-CSOPORT
20.45:
Andorra–Moldova
20.45: Izland–Franciaország (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
20.45: Törökország–Albánia

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
16.00:
Kaposvári Rákóczi–NK Osijek (Eszék, horvát I.)
17.00:
Slaven Belupo (Kapronca, horvát I.)–Zalaegerszegi TE

FÉRFI FUTSAL NB I
7. FORDULÓ
18.30:
Veszprém–Dunaferr
20.00: Kecskemét–FTC
BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ

15.45: KPRF (orosz)–Murcia (spanyol)
18.00: Berettyóújfalu–Kajrat (kazah) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

MINIFUTBALL-VILÁGBAJNOKSÁG, PERTH
A 3. HELYÉRT
11.00:
Magyarország–Románia (Tv: M4 Sport)
DÖNTŐ
13.00:
Brazília–Mexikó

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

FORMULA–1
JAPÁN NAGYDÍJ, SZUZUKA
3.00:
1. szabadedzés – élőben az NSO-n!
7.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Sport Club Csíkszereda (romániai)–FTC-Telekom
17.30: Gyergyói HK (romániai)–Schiller-Vasas HC
18.00: Hokiklub Budapest–DEAC
18.30: Fehérvári Titánok–UTE
EBEL
19.15:
EHC Liwest Black Wings Linz (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19
TIPSPORT LIGA
18.00:
HKM Zvolen (szlovák)–MAC Újbuda
18.30: HC Nové Zámky (szlovák)–DVTK Jegesmedvék

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Balatonfüredi KSE–FTC-HungaroControl

LÓSPORT
13.30:
Kincsem+Tuti 1106 (Tv: Sport2)

RALI
10.00:
53. Mecsek rali, az ob 6. futama, Pécs

RÖGBI
VILÁGBAJNOKSÁG, JAPÁN
D-CSOPORT
12.15:
Ausztrália–Grúzia

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA
19.00:
Jászberény VT–Vasas Óbuda
NŐI NB I
19.30: Diósgyőri VTK-FUX–TFSE

TENISZ
ATP-TORNA
6.30:
Sanghaj (Tv: Digi Sport 2)
WTA-TORNA
4.30:
Tiencsin, negyeddöntők (Tv: Digi Sport1)
6.55: Tiencsin, negyeddöntők (Tv: Digi Sport3)
9.00: Tiencsin, negyeddöntők (Tv: Digi Sport1)

TOLLASLABDA
CHINA OPEN
13.30:
férfi páros (Tv: M4 Sport)

TORNA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS VILÁGBAJNOKSÁG, STUTTGART
16.00:
férfi egyéni összetett, döntő (Tv: M4 Sport)

ÚSZÁS
Világkupa, Berlin
10.00:
előfutamok
17.30: döntők