FUTBALLPROGRAM

NŐI EB-SELEJTEZŐ
20.15: MAGYARORSZÁG
–Svédország (Tv: M4 Sport)

FÉRFI FUTSAL NB I
6. FORDULÓ
18.30:
Berettyóújfalu–Veszprém
19.00: Dunaferr–Kecskemét
19.30: FTC–Debreceni EAC

FRANCIA LIGUE 1
9. FORDULÓ
20.45:
Amiens–Marseille (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
7. FORDULÓ
20.30:
Hertha BSC–Fortuna Düsseldorf (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
7. FORDULÓ
Brescia–Sassuoloelhalasztva

SPANYOL LA LIGA
8. FORDULÓ
21.00:
Real Betis–Eibar (Tv: Spíler2)

TÖRÖK SÜPER LIG
7. FORDULÓ
19.30:
Fenerbahce–Antalyaspor (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ÚSZÓVILÁGKUPA, BUDAPEST, DUNA ARÉNA
  9.30:
előfutamok
18.00:
döntők (Tv: M4 Sport)

 
A budapesti vk-program
A magyar indulók
Az idei vk menetrendje és állása

A PROGRAM
400 m női gyors
(Jakabos Zsuzsanna, Késely Ajna), 400 m férfi gyors (Biczó Bence, Gyurta Gergely, Holló Balázs, Kalmár Ákos, Milák Kristóf, Török Dominik Márk, Verrasztó Dávid), 50 m női hát (Burián Kata, Fábián Fanni), 200 m férfi hát (Balog Gábor, Bernek Péter, Bohus Richárd, Telegdy Ádám, Török Dominik Márk, Verrasztó Dávid), 200 m női pillangó (Berecz Blanka, Fábián Fanni, Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, Kapás Boglárka, Késely Ajna, Szabó Feltóthy Eszter, Verrasztó Evelyn), 100 m férfi pillangó (Bernek Péter, Biczó Bence, Milák Kristóf, Szabó Szebasztián, Ulrich Botond), 200 m női mell (Békési Eszter), 100 m férfi mell (Bernek Péter, Horváth Dávid, Török Dominik Márk, Ulrich Botond, Zombori Gábor), 50 m női gyors (Bordás Beatrix, Fábián Fanni, Jakabos Zsuzsanna, Szabó Feltóthy Eszter, Sztankovics Anna, Verrasztó Evelyn), 50 m férfi gyors (Lobanovszkij Maxim, Németh Nándor, Pap Bálint, Szabó Szebasztián, Ulrich Botond)

ATLÉTIKA
VILÁGBAJNOKSÁG, DOHA
8. NAP
(Tv: Duna World)
19.10: férfi 1500 m, elődöntő
19.15: férfi magasugrás, döntő
19.40: női 4x100 m váltó, előfutamok
20.00: női diszkoszvetés, döntő
20.05: férfi 4x100 m váltó, előfutamok
20.30: női 400 m gát, döntő
20.45: férfi 3000 m akadályfutás, döntő
21.20: férfi 400 m, döntő
22.30: férfi 20 km gyaloglás

GYORSASÁGI MOTOR
MOTOGP, THAIFÖLDI NAGYDÍJ

9.05: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
10.05: Moto2, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
Szombaton:
3.55: Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
4.50: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
5.50: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
7.30: Moto3, 1. időmérő (Tv: Spíler1)
7.55: Moto3, 2. időmérő (Tv: Spíler1) 

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
SC Csíkszereda (romániai)–Dunaújvárosi Acélbikák
17.30: Corona Brasov (romániai)–Debreceni EAC
17.40: Schiller-Vasas HC–FTC-Telekom
18.00: Hokiklub Budapest–Újpesti TE
18.30: Fehérvári Titánok–Gyergyói HK (romániai)
EBEL
19.15:
Vienna Capitals (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19
TIPSPORT LIGA
17.30:
HC Kosice (Kassa, szlovák)–DVTK Jegesmedvék
19.00: MAC Újbuda–Dukla Trencín (Trencsén, szlovák) (Tv: Digi Sport2)

KERÉKPÁR
15.00:
Nemzetközi körverseny, Tour of Croatia, 4. szakasz (Tv: Eurosport1) 

KÉZILABDA
NŐI NB I
18.00:
Kisvárda Master Good SE–Váci NKSE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Naturtex-SZTE-Szedeák–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
18.00: OSE Lions–Debreceni EAC
19.00: Sopron KC–Egis Körmend
NBA, előszezon, Mumbai

15.30: Sacramento Kings–Indiana Pacers (Tv: Sport1)

RÖGBI
VILÁGBAJNOKSÁG, JAPÁN
B-CSOPORT
11.45:
Dél-Afrika–Olaszország

RÖPLABDA
FÉRFI NB I, B-CSOPORT
17.00:
Magyarország U19/U21–Dunaferr SE

TENISZ
ATP-TORNA
  4.00:
Tokió, 5. nap, 1. mérkőzés (Tv: Sport1)
  6.00: Tokió, 5. nap, 2. mérkőzés (Tv: Sport1)
  6.30: Peking, 5. nap, 1. negyeddöntő (Tv: Sport2)
  8.00: Tokió, 5. nap, 3. mérkőzés (Tv: Sport1)
  8.30: Peking, 5. nap, 2. negyeddöntő (Tv: Sport2)
10.30: Peking, 5. nap, 3. negyeddöntő (Tv: Sport2)
12.00: Tokió, 5. nap, 4. mérkőzés (Tv: Sport1)
13.30:
Peking, 5. nap, 4. negyeddöntő (Tv: Sport2)
WTA-TORNA
  6.30 és 15.00:
Peking, negyeddöntő (Tv: Digi Sport2)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
5. FORDULÓ
B-CSOPORT

19.30: Kaposvári VK–AVUS