FUTBALLPROGRAM

NB I
4. FORDULÓ
20.00:
Mol Vidi FC–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport)

ANGOL PREMIER LEAGUE
1. FORDULÓ

21.00:
Manchester United–Leicester City (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
1. FORDULÓ
20.45:
Marseille–Toulouse (Tv: Digi Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, BERLIN
4. VERSENYNAP

• Délelőtti program (Tv: Eurosport1, M4 Sport)
10.00: női kalapácsvetés, selejtező, A-csoport (Orbán Éva)
10.50: hétpróba, távolugrás (Krizsán Xénia, Zsivoczky-Farkas Györgyi)
11.15: férfi rúdugrás, selejtező
11.25: női 200 m, előfutamok
11.30: női kalapácsvetés, selejtező, B-csoport (Gyurátz Réka)
12.00: női 1500 m, előfutamok
12.25: női 3000 m akadály, előfutamok (Gyürkés Viktória, Kácser Zita)
12.40: férfi hármasugrás, selejtező
12.50: hétpróba, gerelyhajítás (A-csoport) (Krizsán Xénia, Zsivoczky-Farkas Györgyi – még nem lehet tudni, hogy melyik csoportban versenyeznek)
13.05: férfi 4x400 m váltó, előfutamok
13.40: női 4x400 m váltó, előfutamok
14.05: hétpróba, gerelyhajítás (B-csoport)
• Esti program (Tv: Eurosport1, M4 Sport)
19.10:
 férfi 110 m gát, elődöntő (Baji Balázs)
19.20: női magasugrás, döntő
19.35: férfi 800 m, elődöntő
19.55: női 200 m, elődöntő
20.10: női hármasugrás, döntő
20.20: hétpróba, 800 m (Krizsán Xénia, Zsivoczky-Farkas Györgyi)
20.25: női gerelyhajítás, döntő
20.50: női 400 m gát, döntő
21.05: férfi 400 m, döntő
21.20: női 800 m, döntő
21.35: férfi 110 m gát, döntő
21.50: férfi 1500 m, döntő

CSELGÁNCS
Grand Prix-verseny, Papp László Budapest Sportaréna, 1. nap
Női 48 kg, 52 kg, 57 kg, férfi 60 kg, 66 kg
10.00:
selejtezők
16.00: éremcsaták (Tv: Sport1)

DÍJUGRATÁS
14.30:
Grand Prix, Nemzeti Lovarda

K–1
szombat, 3.30:
Glory-sorozat, Superfight Series, Denver (Tv: Digi Sport2)

KERÉKPÁR
17.45: Lengyel körverseny, 7. szakasz (Tv: Eurosport2)
21.30: Tour of Utah, 4. szakasz (Tv: Eurosport2)

MOTORSPORT
MOTOGP, SPIELBERG
  9.00:
Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Spíler1)
  9.55: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Spíler1)
10.55: Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Spíler1)
13.10: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
14.05: Moto GP, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
15.05: Moto2, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)

MŰUGRÁS
14.30:
Európa-bajnokság, Glasgow, 3 m, szinkron, férfiak (Tv: Eurosport2, M4 Sport)
16.00: Európa-bajnokság, Glasgow, 1 m, nők, döntő (Tv: Eurosport1, M4 Sport)

SZNÚKER
8.30:
World Open, Kína, negyeddöntő (Tv: Eurosport2)

TENISZ
18.30:
ATP-torna, Toronto (Tv: Digi Sport2)
18.30: WTA-torna, Montreal (Tv: Digi Sport3)
22.30: WTA-torna, Montreal (Tv: Digi Sport2)
szombat, 0.30: ATP-torna, Toronto (Tv: Digi Sport1)

TRIATLON
17.00:
Európa-bajnokság, Glasgow, férfiak (Tv: Eurosport1)

VITORLÁZÁS
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Aarhus