JÚNIUS 28., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPAT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
17.00:
Kaposvár–NK Slaven Belupo Koprivnica (Kapronca, horvát I.)

BAJNOKOK LIGÁJA
ELŐSELEJTEZŐ, DÖNTŐ
20.45:
FC Santa Coloma (andorrai)–Feronikeli (koszovói)

AFRIKAI NEMZETEK KUPÁJA, EGYIPTOM
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
D-CSOPORT
19.00:
Marokkó–Elefántcsontpart (Tv: Sport1)
22.00: Dél-Afrika–Namíbia
E-CSOPORT
16.30:
Tunézia–Mali

COPA AMÉRICA, BRAZÍLIA
NEGYEDDÖNTŐ
21.00:
 Venezuela–Argentína (Tv: Sport1)
Szombat, 1.00: Kolumbia–Chile (Tv: Sport1)

NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG
NEGYEDDÖNTŐ
21.00:
 Franciaország–Egyesült Államok (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BILIÁRD
14.30:
World Cup of Pool, Leicester, 4. nap (Tv: Sport2)
21.30: World Cup of Pool, Leicester, 4. nap (Tv: Sport2)

FORMULA–1
OSZTRÁK NAGYDÍJ, SPIELBERG
11.00:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00:
2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KÉZILABDA
18.45:
a 2020-as férfi Európa-bajnokság sorsolása, Bécs (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG
2. FORDULÓ

A-CSOPORT
18.30:
Lettország–Ukrajna
21.00:
Spanyolország–Nagy-Britannia
B-CSOPORT

13.00:
Csehország–Svédország
15.30:
Montenegró–Franciaország
C-CSOPORT
16.00:
Szlovénia–Törökország
18.30:
Olaszország–Magyarország (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
D-CSOPORT
17.45:
Belgium–Fehéroroszország
20.30:
Szerbia–Oroszország (m4sport.hu)

LÓSPORT
20.00:
Lóverseny az éjszakában (Tv: Sport2)

LOVASSPORT
DÍJUGRATÁS

15.00:
olimpiai kvalifikációs verseny, Budapest (m4sport.hu)

MOTORSPORT
MOTOGP, HOLLAND NAGYDÍJ
8.55: 
Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Spíler1)
9.55: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Spíler1)
10.55: Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Spíler1)
13.10: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
14.10: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
15.10: Moto2, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)

MULTISPORT

EURÓPAI JÁTÉKOK, MINSZK (Tv: M4 Sport, 9.30-tól)
ASZTALITENISZ (Olimpiai Tenisz Központ)
12.00: női csapat, elődöntő, Magyarország–Románia
BIRKÓZÁS (Sportpalota)
10.00: nők 57 kg, 62 kg, 76 kg, vigaszág; kötöttfogás 60 kg (Torba Erik), 67 kg (Krasznai Máté), 77 kg (Lőrincz Tamás)
17.00: kötöttfogás 60 kg, 67 kg, 77 kg, elődöntők
17.30: nők 57 kg, 62 kg, 76 kg, döntők

SZNÚKER
7.00 és 13.30: világkupaverseny, Vuhszi, 5. nap (Tv: Eurosport1)

TENISZ
12.00:
WTA-torna, Eastbourne, elődöntő (Tv: Digi Sport1)
12.30 és 14.30: ATP-torna, Antalya, elődöntő (Tv: Sport1) 

TORNA
JUNIOR-VILÁGBAJNOKSÁG, GYŐR
10.00:
női egyéni szerenkénti selejtező, egyben női egyéni összetett és női csapatverseny 

VÍZILABDA
DIAPOLO-KUPA 
NŐI FELKÉSZÜLÉSI TORNA, MARGITSZIGET
3. FORDULÓ
16.30: Universiade-válogatott–Olaszország
19.30: Magyarország–Hollandia (Tv: Duna World)