FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
34. FORDULÓ
21.00: 
Leicester City–Newcastle United (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
32. FORDULÓ

19.00: Dijon–Amiens
20.45: 
Nantes–Lyon (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
29. FORDULÓ
20.30:
1. FC Nürnberg–Schalke 04 (Tv: Sport1)

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BIRKÓZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, BUKAREST 
Férfiak
10.30:
 kötöttfogású 55 kg (Andrási József), 63 kg (Kovács Bence), 77 kg (Szabó László), 87 kg (Szilvássy Erik), 130 kg (Lám Bálint)
16.15: elődöntő 
Nők
10.30:
53 kg, 57 kg, 62 kg (Sastin Marianna), 65 kg, 72 kg, vigaszág
17.00: döntő, 57 kg: Barka Emese–Tetjana Kit (ukrán)  

FORMULA–1
KÍNAI NAGYDÍJ
4.00.
 1. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
8.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
NŐI DIVÍZIÓ 1/A VILÁGBAJNOKSÁG, VASAS JÉGCENTRUM
13.30: 
Norvégia–Szlovákia
17.00: MAGYARORSZÁG–Olaszország (Tv: M4 Sport)
20.30: Dánia–Ausztria

FÉRFI VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
18.30:
 Magyarország–Lengyelország (Miskolc)
NHL
Szombat, 2.00: playoff (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
12.30: 
Hatnapos verseny, Brisbane, 1. nap (Tv: Eurosport2)
15.30:
 Baszk nemzeti körverseny, 5. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI NB I
18.00: 
Kisvárda Master Good SE–EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE
18.30: Eu-Fire Mosonmagyaróvár–DVSC Schaeffler 

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA, NÉGYES DÖNTŐ, SOPRON
ELŐDÖNTŐ

17.00: ZVVZ USK Praha (cseh)–Dinamo Kurszk (orosz)
20.00: UGMK Jekatyerinburg (orosz)–SOPRON BASKET (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

MOTORSPORT
MOTOGP, AMERIKAI NAGYDÍJ
16.00: 
Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Spíler1)
16.55: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Spíler1)
17.55: Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Spíler1)
20.15: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
21.10: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
22.10: Moto2, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)

MŰKORCSOLYA
Szinkronkorcsolya-világbajnokság, Helsinki
16.00: 
rövid program 

SÚLYEMELÉS
16.00: Európa-bajnokság, Batumi (Tv: Eurosport2)
18.30: Európa-bajnokság, Batumi (Tv: Eurosport1)
Benne: férfi plusz 109 (Nagy Péter, B-csoport) 8.45, női 87 kg (Boros Viktória, B-csoport) 11.00, plusz 87 kg (Gyürüs Barbara, B-csoport) 11.00, női 81 kg 13.15, női 87 kg (Magát Krisztina) 16.00, férfi 96 kg 18.30

TENISZ
11.00: WTA-torna, Lugano, negyeddöntő (Tv: Digi Sport1)
18.00: WTA-torna, Bogotá, negyeddöntő (Tv: Digi Sport3)
18.00: WTA-torna, Lugano, negyeddöntő (Tv: Digi Sport2)
23.00: WTA-torna, Bogotá, negyeddöntő (Tv: Digi Sport2)
12.00–18.00: 
ATP-torna, Marrákes, negyeddöntő (Tv: Sport2)
19.00–23.00: ATP-torna, Houston, negyeddöntő (Tv: Sport2)

TORNA
Európa-bajnokság, Szczecin, egyéni összetett döntő
13.00:
 férfiak (Tv: M4 Sport)
17.30: nők (m4sport.hu)

ÚSZÁS
18.00:
 Stockholmi Open, 1. nap (Tv: Eurosport2)

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 12. FORDULÓ, A-CSOPORT
20.30: Steaua Bucuresti (román)–ZF-Eger