FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
33. FORDULÓ
21.00: 
Southampton–Liverpool (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
31. FORDULÓ
20.45: 
Bordeaux–Marseille (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
28. FORDULÓ
20.30: 
Mainz–Freiburg (Tv: Sport1)

FUTSAL NB I
KÖZÉPSZAKASZ
A-CSOPORT
18.30: 
Berettyóújfalu–Dunaferr
20.00: Szigetszentmiklós–Csömör
B-CSOPORT
19.20: Aramis–Nyírgyulaj

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CURLING
22.00: 
férfi világbajnokság, Lethbridge, csoportkör, Japán–Oroszország (Tv: Eurosport1)

CSELGÁNCS
16.00: 
Grand Prix-verseny, Antalya, 1. nap (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
VÁLOGATOTT MÉRKŐZÉS
19.00: 
MAGYARORSZÁG–Svédország (Tüskecsarnok) (Tv: M4 Sport) 
NHL
szombat, 1.00: 
New York Rangers–Columbus Blue Jackets (Tv: Spíler1)
szombat, 4.00: Anaheim Ducks–Los Angeles Kings (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
15.00: 
Giro di Sicilia, 3. nap (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
NŐI NB I
18.00:
 DVSC Schaeffler–MTK Budapest
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.00: 
CSM Bucuresti (román)–Metz (francia) (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
 Serco-TF-BP–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
FÉRFI EUROLIGA
21.00: 
Barcelona (spanyol)–Himki Moszkva (orosz) (Tv: Digi Sport3)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
Elődöntő, 1. mérkőzés
18.00:
Kazincbarcika–Kaposvár, Kazincbarcika
FÉRFI NB I
Elődöntő, 1. mérkőzés
18.30:
MÁV Előre SC–SZESE Győr
NŐI EXTRALIGA
Osztályozó
19.00:
Jászberény–Balatonfüred
19.00: Haladás–MTK Budapest

SZNÚKER
8.00 és 13.30:
 Kínai Open, Peking, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
19.00:
 WTA-torna, Charleston, negyeddöntő (Tv: Digi Sport3)
22.45: WTA-torna, Charleston, negyeddöntő (Tv: Digi Sport2)
23.10: WTA-torna, Monterrey, negyeddöntő (Tv: Digi Sport1)
szombat, 3.00: WTA-torna, negyeddöntő (Tv: Digi Sport1)

ÚSZÁS
18.00:
 Úszó Fesztivál, Bergen, 1. nap (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
FÉRFI EURÓPA-KUPA, NYOLCAS DÖNTŐ, ZÁGRÁB
NEGYEDDÖNTŐ
15.00:
 MAGYARORSZÁG–Montenegró (Tv: M4 Sport)
16.45: Spanyolország–Szerbia 
18.30: Olaszország–Oroszország 
20.15: Görögország–Horvátország