FUTBALLPROGRAM

FRANCIA LIGUE 1
24. FORDULÓ
19.00:
Nimes–Dijon
20.45:
Lyon–Guingamp (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
22. FORDULÓ
20.30:
Augsburg–Bayern München (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
24. FORDULÓ
20.30: Juventus–Frosinone (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
24. FORDULÓ
21.00: Eibar–Getafe (Tv: Spíler2)

TÖRÖK SÜPER LIG
22. FORDULÓ
18.30:
Malatyaspor–Besiktas (Tv: Digi Sport3)

ANGOL FA-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
20.45:
Queens Park Rangers–Watford

FUTSAL NB I
KÖZÉPSZAKASZ, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45:
Rubeola Csömör–Szigetszentmiklós
19.00: Dunaferr–Berettyóújfalu

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
14.00:
világbajnokság, Are, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
17.30: világbajnokság, Are, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐHÁZ
17.30:
Sport Club Csíkszereda (romániai)–Újpesti TE
EBEL
18.00:
Fehérvár AV19–Klagenfurt (osztrák) (Tv: Digi Sport2)
TIPSPORT LIGA
17.30:
HK Zilina (szlovák)–MAC Újbuda
18.30: DVTK Jegesmedvék–HC Nové Zámky (szlovák)
NHL
szombat, 4.00:
Anaheim Ducks–Boston Bruins (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
18.30:
Dabasi KC VSE–Ferencvárosi TC

KOSÁRLABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA, NYOLCAS DÖNTŐ, GYŐR
15.30:
  Falco-Vulcano Szombathely–JP Auto - Jászberény KSE
18.00: Szolnoki Olaj KK–DEAC (Tv: M4 Sport)

OLIMPIA
Téli Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál, Szarajevó

SÍUGRÁS
15.30:
világkupaverseny, Willingen, csapat, HS 145 (Tv: Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
19.00:
világkupaverseny, Soldier Hollow, férfiak, 10 km sprint (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
13.00 és 20.00:
Home Nations Series, Walesi Open, negyeddöntő (Tv: Eurosport2)

TENISZ
ATP 500-AS TORNA, ROTTERDAM (2 098 480 dollár, kemény pálya)
NEGYEDDÖNTŐ
12.30: Monfils (francia)–Dzumhur (bosnyák) (Tv: Sport2)
14.30: Medvegyev (orosz, 5.)–Tsonga (francia) (Tv: Sport2)
19.30: Wawrinka (svájci)–Shapovalov (kanadai, 10.) (Tv: Sport2)
21.00: Nisikori (japán, 1.)–Fucsovics (magyar) (Tv: Sport2)

WTA-TORNA, DOHA (916 131 dollár, kemény pálya)
ELŐDÖNTŐ
Halep (román, 1.)–Szvitolina (ukrán, 4.) (Tv: Digi Sport1)
Kerber (német, 3.)–Mertens (belga) (Tv: Digi Sport1)